tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Kozinho. Trudno ;)
Za to na priv nie będzie płakał :P
https://zapodaj.net/plik-sOpFimGjq1
4
I po problemie ;)
https://zapodaj.net/plik-4CVmjckj42
0
@ranger3120 jak grał to przegrywali...
1
@Kgorecki2500 Harry Potter i Gwiezdny Pierścień
1
@Salchent To może chodziło o grę @VegetaPolska?
0
W usuniętym już wpisie w mediach społecznościowych napisali, że 3. sezon Squid Game zadebiutuje 27 czerwca 2025 roku. Jest to zgodne ze słowami twórcy, ponieważ według jego wiedzy premiera miała odbyć się latem lub jesienią 2025 roku.
1
Skrót pierwszego sezonu Squid Game, ale z bohaterami z Dragon Ball
https://www.facebook.com/reel/602543615595375
1
SQUID GAME 2 SPOILERY
Które gry w sezonie drugim były najtrudniejsze do nakręcenia?
1
@Lola120 Babiarza w ogóle nie da się słuchać
0
@takisobiektos Z naszych to tylko Żyła nie trzyma jakiegoś stabilnego poziomu. Raz skacze daleko, raz blisko. Reszta mniej-więcej równo
0
@kuz Ja bym się nie podawał. Zawsze to gruba kasa na konto by wpływała ;)
0
@Bocheno1 To korzystaj z miejscowych dni wolnych i wolnych swojego kraju :P
2
@Criss18Barca miotełka i jechane ;)
2
@sevs A jutro rano do roboty.
2
Jedna z najważniejszych spraw tego roku. Lista potencjalnych długich weekendów
https://www.kalendarzswiat.pl/dlugie_weekendy/2025
1
@KamQiX W tym klubie pewne są tylko problemy finansowe
3
Niech to będzie zwariowana noc
Poczuj w sobie wojownika moc
3
@FCB24 No właśnie. Każdy z nas stracił kogoś bliskiego, ale jak niektórzy mają żałobę na portalach społecznościowych to bardziej powoduje śmiech niż współczucie :P
2
@Azazel_Pazuzu Każdego
8
@Eric_Abidal_22 tak samo jak durne jest to całe "ujawnianie się" ;)
0
@MatBac1991 i się okaże, że szwagry mieli romans ;)
5
@FCB24 @MesQueUnClub96 opinia? :D
0
@sevs Ta i żeby alkohol i inne używki stały/leżały bezczynnie
15
@Benz Jaki?
Kurła sprytny
1
@ojWojtek Dziś to tam uj. Jutro kierownik nie da mi spać i trzeba będzie na niego zapie... :P
0
@sevs Wyśpią się, lekko przetrzeźwieją i dalej będą strzelać :)
0
Nie spać, zwiedzać...
0
@sevs A lubisz napawać się wschodem słońca przy kupie?
0
No i po postanowieniach noworocznych
0
Cała sala śpiewa z nami
Tańcząc labada labada labada
Małego Stańczyka