tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MateS trzy szóstki
0
@joloskyy kurkuma zapobiega nowotworom
0
@LjakRoberciik na gardło trzeba wziąć coś do ssania ;)
0
@Stinger_ ale to musi też odpalić księdzu procent ze sprzedaży
1
@Katalończyk 99 ale to ty dzwonisz
2
@SeWo77 Znaczy inaczej. Dostałem, ale za swoje pieniądze :P
0
@partymaker Ktoś miał interes w tym, że to netshits się za to wziął :P
1
@Kgorecki2500 Ja dostałem auto :P
1
Wigilia palmowa :P
https://demotywatory.pl/5111774/Wlasnie-dlatego-nie-powinno-sie-zamieszczac-swiatecznych-lampek
4
@Sulimo A myślałem, że reklamy
0
@FCB24 Nie dzieci tylko jedno dziecko i jak się okazuje nie dziecko tylko demona :P
3
@MateS to będzie dużo sprzątania
0
@MateS Górą czy dołem?
1
@Faro Prawdopodobnie będzie słabszy niż pierwszy sezon, bo niby jak ma być taki sam lub lepszy? :P
2
@Deviler Jeszcze poprzedniego picia nie skończyliśmy ^^
0
Dobry ten śledzik, a że ryba ludzi pływać, także na zdrowie ;P
4
@Xaviball A co? Chcesz przyjść? :P
1
Wszyscy, wszystkim ślą zniszczenia
https://jbzd.com.pl/obr/3942753/klasycznie
0
@Azazel_Pazuzu Moją ulubioną kolędą jest "Jezus malusieńki" :P
0
@Marian_Pazdzioch Nie widzę tu Grzegorza Laty
8
@DragonxNF Ja mam
0
Za rok trzeba wybrać się na wigilię do Szwajcarii
https://jbzd.com.pl/obr/3942605/pieknie
1
Naukowo o potrawach świątecznych
0
@Balboa901 2137
1
@Crashynski Nawet trzeba
1
@13th jeśli tak to zostało mu 6 lat ;)
2
@DiSBlaDE Nigdy nie było nakazu poszczenia w wigilię :P
0
@FcPortoFan1999 A pościsz dziś czy nie?
2
@Marian_Pazdzioch Ja np. nie wiem komu płacę jak robię zakupy w internecie. Może jakieś dziewczynie, może staremu dziadowi :P
0
@July_6_BcN Jak co roku :P
https://tenor.com/pl/view/first-time-really-hmm-james-franco-gif-16573154