0

@Kgorecki2500 ale w Wiedźminie 4 będzie dojrzałą emocjonalnie kobietą ;)

0

@karolszymek cebula

3

@AmigoBlancos na eleganckości wejdzie

0

@Lola120 nasze (roboli) usługi są tanie ;)

0

@Bobo25 on już ma go tyle czasu ;)

1

@Isso89 co to jest w ogóle premia?

0

@goldmetaxa skontaktuj się z nim i go uświadom

3

@FcPortoFan1999 Wiedźmy z Krzywuchowych moczarów mu zabrały

1

@CLS63AMG Czyli najgorsze nacje świata, bo żydki też mają udział w tym.
O widzisz, sam ich dopisałeś ;)
To jak tam ma być spokojnie skoro sami terroryści tam walczą? :P

0

@CLS63AMG Czego spodziewać się po ciapatych?

0

@Xxxbarca4ever czy to tylko w tym sezonie? ;)

0

@pluszek hahahaha ja nie mogę. Tak kretyńskie, że spadłem z krzesła hahaha

1

@PatrychoO blackwall :P

0

@abram3k rankie?

1

@TankerHunter wpadł już w śnieg

0

Penalty a favor del Real Betis

0

@maciar Jak dobrze, że u nas w grudniu tak nie jest

0

@tomek8756 16 goli w trzech sezonach

0

@zeko0 Jak to nie ogarnia? Sędziuje zgodnie z wytycznymi z Madrytu :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wojtula się rozgrzewa :D

0

@BORO_12 Nie dam sobie ręki uciąć, ale wydaje mi się, że Sysia. Teraz zobacz komu tam odpowiadałem

0

@BORO_12 Ktoś pisał, że po co Barca wygrała z Realem skoro i tak potraciła punkty. Próbowałem to sparafrazować :P
Zgadnij kto to pisał.

1

@Sysia11 Po co ma grać jak był na emeryturze i niedługo na nią wraca?

0

@F3DO Pena na treningach pewnie broni wszystko z zawiązanymi oczami :)

0

@F3DO bramkarz jest lepszy

1

@Matheu12 Chyba wybuduje, a nie odbuduje :P

5

@partymaker A bramkarza byś nie zmienił?

1

@Popitek12 ale po co jak mnie wygodniej na kompie?

0

@F3DO Nie ma lepszych zawodników na ławce rezerwowych?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?