tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 ale w Wiedźminie 4 będzie dojrzałą emocjonalnie kobietą ;)
0
@karolszymek cebula
3
@AmigoBlancos na eleganckości wejdzie
0
@Lola120 nasze (roboli) usługi są tanie ;)
0
@Bobo25 on już ma go tyle czasu ;)
1
@Isso89 co to jest w ogóle premia?
0
@goldmetaxa skontaktuj się z nim i go uświadom
3
@FcPortoFan1999 Wiedźmy z Krzywuchowych moczarów mu zabrały
1
@CLS63AMG Czyli najgorsze nacje świata, bo żydki też mają udział w tym.
O widzisz, sam ich dopisałeś ;)
To jak tam ma być spokojnie skoro sami terroryści tam walczą? :P
0
@CLS63AMG Czego spodziewać się po ciapatych?
0
@Xxxbarca4ever czy to tylko w tym sezonie? ;)
0
@pluszek hahahaha ja nie mogę. Tak kretyńskie, że spadłem z krzesła hahaha
1
@PatrychoO blackwall :P
0
@abram3k rankie?
1
@TankerHunter wpadł już w śnieg
0
Penalty a favor del Real Betis
0
@maciar Jak dobrze, że u nas w grudniu tak nie jest
0
@tomek8756 16 goli w trzech sezonach
0
@zeko0 Jak to nie ogarnia? Sędziuje zgodnie z wytycznymi z Madrytu :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wojtula się rozgrzewa :D
0
@BORO_12 Nie dam sobie ręki uciąć, ale wydaje mi się, że Sysia. Teraz zobacz komu tam odpowiadałem
0
@BORO_12 Ktoś pisał, że po co Barca wygrała z Realem skoro i tak potraciła punkty. Próbowałem to sparafrazować :P
Zgadnij kto to pisał.
1
@Sysia11 Po co ma grać jak był na emeryturze i niedługo na nią wraca?
0
@F3DO Pena na treningach pewnie broni wszystko z zawiązanymi oczami :)
0
@F3DO bramkarz jest lepszy
1
@Matheu12 Chyba wybuduje, a nie odbuduje :P
5
@partymaker A bramkarza byś nie zmienił?
1
@Popitek12 ale po co jak mnie wygodniej na kompie?
0
@F3DO Nie ma lepszych zawodników na ławce rezerwowych?!