19

@Azazel_Pazuzu o boziu

1

@Krzych Brian May

0

@JimMorrisonFCB co masz na myśli pisząc o sensownej sieci?

2

@Borneo Od dawna twierdzę, że to parszywa morda :P

2

@Safrani Jeden z dwóch obok siatkówki reprezantacyjnej mężczyzn najlepszy ;)

0

@kamiVeB jeszcze metro i max

1

Ten Wąs(ek) niejedną skocznią trząsł

2

@Criss18Barca Ale za to większe o 20 metrów niż w przyszłym roku :)

2

Już niedługo, coraz bliżej. Za chwil kilka skoki

1

@July_6_BcN to już pojutrze ;)

0

@Stinger_ nie pamiętam w jakim kraju to było, ale przed przyjęciem waluty euro też mieli program milionerzy, a po wprowadzeniu euro nazwa programu się nie zmieniła, a do wygrania "w cyferkach" było dużo mniej niż milon euro ;)

1

@Arden dłubać w nosie

1

@PaPo Ja dwa lata temu sprzedałem za tysiaka. Teraz pewnie też za tyle pójdzie :P

2

@macio_944 Jakaś wygłodzona

0

@Stinger_ Granulat to taki Vinicius skoków tylko, że biały. Patrzeć na niego nie idzie. Nóż się w kieszeni otwiera jak go pokazują.
A w formie niech będzie i dziesięciu zawodników byle bez granulata i Krafta

0

@Michael24 Miejmy nadzieję, że Granulat będzie takim samym faworytem jak w ostatnim sezonie i dołączy do niego Kraft ;)

0

@agaFCB W pomorskim jest śnieg. Gdzieś tam mieszkasz? :P

4

@Kapitan hawk a mury runa, runą, runą

2

@fcbarcafan19 Przy mżawce będzie się powoli odzyskiwać, a przy ulewie szybko

2

@icmmii i żeby je odzyskać musi zacząć padać

1

@ZwyklyKibicBarcy04 humor gitówa, bo weekend ;)

0

@SelloutCrowd stare buty, zgniłe mięso, płody po aborcji ;)

1

@Comentateiro stare chińskie przysłowie mówi: parówki smakują tak długo, aż nie dowiesz się z czego są zdobione

0

@Azazel_Pazuzu najlepszy piłkarz świata gra w Interze Miami ;)

0

@FcPortoFan1999 bo jesteś cham i prostak niewychowany

0

@prokofiew w obecnych pociągach wystarczy wcisnąć przycisk ;)

0

@Tabaluga37 Gothic 3 jest najgorszą częścią z całej serii :P

0

@Kgorecki2500 god mode i zabij wszystko i wszystkich :P

0

@MesQueUnClub22 to może przedstaw najpierw swoje :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?