tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
@Azazel_Pazuzu o boziu
1
@Krzych Brian May
0
@JimMorrisonFCB co masz na myśli pisząc o sensownej sieci?
2
@Borneo Od dawna twierdzę, że to parszywa morda :P
2
@Safrani Jeden z dwóch obok siatkówki reprezantacyjnej mężczyzn najlepszy ;)
0
@kamiVeB jeszcze metro i max
1
Ten Wąs(ek) niejedną skocznią trząsł
2
@Criss18Barca Ale za to większe o 20 metrów niż w przyszłym roku :)
4
@FcPortoFan1999 https://memy.pl/mem_24146_panie
2
Już niedługo, coraz bliżej. Za chwil kilka skoki
1
@July_6_BcN to już pojutrze ;)
0
@Stinger_ nie pamiętam w jakim kraju to było, ale przed przyjęciem waluty euro też mieli program milionerzy, a po wprowadzeniu euro nazwa programu się nie zmieniła, a do wygrania "w cyferkach" było dużo mniej niż milon euro ;)
1
@Arden dłubać w nosie
1
@PaPo Ja dwa lata temu sprzedałem za tysiaka. Teraz pewnie też za tyle pójdzie :P
2
@macio_944 Jakaś wygłodzona
0
@Stinger_ Granulat to taki Vinicius skoków tylko, że biały. Patrzeć na niego nie idzie. Nóż się w kieszeni otwiera jak go pokazują.
A w formie niech będzie i dziesięciu zawodników byle bez granulata i Krafta
0
@Michael24 Miejmy nadzieję, że Granulat będzie takim samym faworytem jak w ostatnim sezonie i dołączy do niego Kraft ;)
0
@agaFCB W pomorskim jest śnieg. Gdzieś tam mieszkasz? :P
4
@Kapitan hawk a mury runa, runą, runą
2
@fcbarcafan19 Przy mżawce będzie się powoli odzyskiwać, a przy ulewie szybko
2
@icmmii i żeby je odzyskać musi zacząć padać
1
@ZwyklyKibicBarcy04 humor gitówa, bo weekend ;)
0
@SelloutCrowd stare buty, zgniłe mięso, płody po aborcji ;)
1
@Comentateiro stare chińskie przysłowie mówi: parówki smakują tak długo, aż nie dowiesz się z czego są zdobione
0
@Azazel_Pazuzu najlepszy piłkarz świata gra w Interze Miami ;)
0
@FcPortoFan1999 bo jesteś cham i prostak niewychowany
0
@prokofiew w obecnych pociągach wystarczy wcisnąć przycisk ;)
0
@Tabaluga37 Gothic 3 jest najgorszą częścią z całej serii :P
0
@Kgorecki2500 god mode i zabij wszystko i wszystkich :P
0
@MesQueUnClub22 to może przedstaw najpierw swoje :P