tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dobry sen
https://jbzd.com.pl/obr/3848949/jakbym-siebie-widzial
0
@siuuu To podejrzewam, że miałem ponad 5 promili :P
5
@Rust_Cohle Tuska i jego byłego doradcę?
2
@Jakchcesz Nigdy nie miałem badania alkomatem ani krwi pod kątem zawartości alkoholu, ale ciekawe ile miałem w swoim "prime" :D
1
@Jakchcesz Przy takim promilarzu dopiero zaczyna w głowie szumieć :P
0
@FcPortoFan1999 tam tędy i tak prawie nikt nie jeździł ;) @Kgorecki2500
3
@VamoSBarca88 akurat na wózkach jest tak, że jak ktoś zda teorię to praktyka jest formalnością. Ja zdawałem w zeszłym roku i tak mi właśnie mówiono i faktycznie tak było. A egzaminatorzy nawet podpowiadają i mimo tego trafiło się kilku ancymonów co nie zdało ;)
2
@VamoSBarca88 to jest proste jak świński ogon ;)
2
@Marian_Pazdzioch Widać, że ma więcej werwy niż te dwadzieścia lat temu gdy był starszy
3
@GeneralXavi proszę
https://demotywatory.pl/5264086/Dzis-makaron-z-grzybami-Po-wiecej-latwych-przepisow-zapraszam
0
@ranger3120 Wystarczy wpisać w google :P
Hrabia Monte Christo (2024) film online - Gdzie obejrzeć: Netflix. MAX. Prime. Disney.
1
@Marian_Pazdzioch biała kawka w kieliszkach ;)
0
@Comentateiro pamiętasz w jakich okolicznościach Tusk tracił władzę?
1
@Kgorecki2500 wszystko dąży do tego, że nawet na konsolach będą tylko wersje cyfrowe gier ;)
0
@LionelM95 ale musi być takie ze wsi od gospodarza, a nie ze sklepu
1
@pepo_barcarzadzi figura fajna, ale z ryja średnia ;)
1
@maroon stary człowiek i może ;)
0
@FcPortoFan1999 już myślałem, że wylecisz z kultem szatana :D
0
@Luciano99 jedna to będzie piz Jowity, a druga fałda z brzucha ;)
0
@FcPortoFan1999 trwa spooky season. Na avatarze jest Norek w makijażu, który ma być straszny ;)
2
@FcPortoFan1999 to nie maska. To makijaż. Jaki jest teraz miesiąc?
1
@FcPortoFan1999 przypatrz się dobrze
2
@Popitek12 jakiś czas temu pisałeś, że najgorsze jest coś jak dziewczyna jest szczęśliwa z innym czy coś w ten deseń. Nie pamiętam dokładnie, ale zdecyduj się
6
@MesQueUnClub_87 o, to schudła bidulka
4
@NeroTFP1 skoro Darek to Dariusz to dlaczego Marek to nie Mariusz?
0
@NeroTFP1 Która to Magda, a która Magdalena?
1
@Martwy zrobiłem kilkumiesięczną przerwę w trzecim rozdziale, bo nie nudziło. Jak wróciłem to tak się wciągnąłem, że konsoli nie wyłączałem ;)
0
@kubix05 ach, meblościanka ;)
4
@okiemtypera_lucaxx95 Jak to obok muzyki nawet nie stało
0
@brzy93 tak, ktoś ma bilet na ten mecz. Mam nadzieję, że pomogłem ;)