tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonAndresFCB Tylko, że LM nie mógłby grać
1
@Sulimo dostaliśmy to z kolegami na dzień mężczyzn od koleżanek z roboty
0
@Sulimo jakby powiedział, że przyjdzie jak przejdziesz nago wokół swojej miejscowości udając kurczaka to byś to zrobił?
0
@Pawlak1992 Jak grali z jednym zawodnikiem mniej
1
@barcelonaLM Xavi po 6 kolejkach miałby 20 punktów
0
@zTx Kilka sezonów z rzędu. Szczególnie w lidze mistrzów :P
0
@Sulimo Śląska to tylko kiełbasa :P
0
@szkudi7 Wyrazy współczucia [*]
5
@Sulimo Karny dla Realu!
0
@peetwithbarca tak
1
@peetwithbarca U mnie się żadne reklamy na telefonie nie odpalają
0
@Pitinho A za oknem lato w pełni -.-
3
@Kapitan hawk A ludzie nie lubili poniedziałku na długo przed filmem i nie lubią go na długo po nim :P
0
@MessiForeverTheBest Powinna być opcja wyciszenia wszystkich postów, które nas nie interesują
0
@mekston A jego wujas wygrałby bez bolidu :P
0
W Singapurze mają noc o 14 -.-
0
@Kgorecki2500 Boś za młody :P
0
@Kgorecki2500 A Stefan Muller?
0
@FcPortoFan1999 Jakby tylko słuchała to by musiała spełnić oczekiwania 8 miliardów ludzi ;)
0
@FcPortoFan1999 Ale kogo jak nikt na to nie ma wpływu? :P
0
@FcPortoFan1999 No a jak? W tym roku byłem z młodą nad morzem i to była maksymalna akceptowalna temperatura. Jak przygrzało trochę mocniej to tylko się męczyliśmy
0
@kosiarz92 Ci co nie chcą mandatów :)
0
@FcPortoFan1999 Czyli tak jak nazwa wskazuje. Zima - zimno. Latem powinno być letnio a nie gorąco czy upalnie
1
@BulaKG Nasz piękny, kochany Wiedźmin
1
Ciekawe jakie nowe zakazy przygotowali rządzący
0
@MesQueUnClub_87 Wtedy mam około 15-17 stopni, to jest tak akurat
0
@MesQueUnClub_87 nie, mieszkam w piętrówce. Kaloryfer odkręcam tylko wtedy gdy trzeba szybko pranie wysuszyć
1
@Mixtape 4 lub 5 do zera. Hat trick Lewego i jeden lub dwa gole Yamala
0
@MesQueUnClub_87 Ja więcej wydaję na chłodzenie latem niż ogrzewanie zimą.
@FcPortoFan1999 A auto jest oskrobane w kilka minut
1
@FcPortoFan1999 Nareszcie!