0

@DonAndresFCB Tylko, że LM nie mógłby grać

1

@Sulimo dostaliśmy to z kolegami na dzień mężczyzn od koleżanek z roboty

0

@Sulimo jakby powiedział, że przyjdzie jak przejdziesz nago wokół swojej miejscowości udając kurczaka to byś to zrobił?

0

@Pawlak1992 Jak grali z jednym zawodnikiem mniej

1

@barcelonaLM Xavi po 6 kolejkach miałby 20 punktów

0

@zTx Kilka sezonów z rzędu. Szczególnie w lidze mistrzów :P

0

@Sulimo Śląska to tylko kiełbasa :P

0

@szkudi7 Wyrazy współczucia [*]

5

@Sulimo Karny dla Realu!

0

1

@peetwithbarca U mnie się żadne reklamy na telefonie nie odpalają

0

@Pitinho A za oknem lato w pełni -.-

3

@Kapitan hawk A ludzie nie lubili poniedziałku na długo przed filmem i nie lubią go na długo po nim :P

0

@MessiForeverTheBest Powinna być opcja wyciszenia wszystkich postów, które nas nie interesują

0

@mekston A jego wujas wygrałby bez bolidu :P

0

W Singapurze mają noc o 14 -.-

0

@Kgorecki2500 Boś za młody :P

0

@Kgorecki2500 A Stefan Muller?

0

@FcPortoFan1999 Jakby tylko słuchała to by musiała spełnić oczekiwania 8 miliardów ludzi ;)

0

@FcPortoFan1999 Ale kogo jak nikt na to nie ma wpływu? :P

0

@FcPortoFan1999 No a jak? W tym roku byłem z młodą nad morzem i to była maksymalna akceptowalna temperatura. Jak przygrzało trochę mocniej to tylko się męczyliśmy

0

@kosiarz92 Ci co nie chcą mandatów :)

0

@FcPortoFan1999 Czyli tak jak nazwa wskazuje. Zima - zimno. Latem powinno być letnio a nie gorąco czy upalnie

1

@BulaKG Nasz piękny, kochany Wiedźmin

1

Ciekawe jakie nowe zakazy przygotowali rządzący

0

@MesQueUnClub_87 Wtedy mam około 15-17 stopni, to jest tak akurat

0

@MesQueUnClub_87 nie, mieszkam w piętrówce. Kaloryfer odkręcam tylko wtedy gdy trzeba szybko pranie wysuszyć

1

@Mixtape 4 lub 5 do zera. Hat trick Lewego i jeden lub dwa gole Yamala

0

@MesQueUnClub_87 Ja więcej wydaję na chłodzenie latem niż ogrzewanie zimą.
@FcPortoFan1999 A auto jest oskrobane w kilka minut

1

@FcPortoFan1999 Nareszcie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?