tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro raczej dzidowiec
0
@tristan87 toż to artykuł pierwszej potrzeby!
1
@Misiusessi i po urlopie, i po weekendzie, i po chorobowym. Powrót do roboty zawsze jest ciężki
1
@heniusss Nazywasz się Grzegorz Brzęczyszczykiewicz. Pochodzisz z Białękożyc powiat Łękołody
0
@LukaszFan albo luźny
0
@domin682 każdy jeden polityk to kłamca i złodziej.
0
@adamek20151 dlaczego nie powinien? Bo za młody?
0
@kemyt1995 dlaczego?
1
@LeoMessiiBarcaPepa tak jak pisał @FCB_dimiC Pól kraju dwa razy dziennie przejeżdżać, żeby pracował tam gdzie ma podpisaną umowę z pracodawcą i jeszcze pomagać powodzianom? Doby może zabraknąć. Jajeczny mężczyzno z prawdziwego życia
0
@LeoMessiiBarcaPepa A czas na odpoczynek kiedy? Pracowałeś kiedyś?
0
@kuz Zapytaj użytkownika @Gibbon_FCB
0
@tristan87 Macierewicz
0
@PaPo Najgorszy jest wiatr
0
@LeoMessiiBarcaPepa Nawet taki, który zapieprza codziennie po dwanaście godzin?
1
@FcPortoFan1999 zostaną po nich buty i @wpwelement napruty
0
@4drian0 W lokalnym radio z dwa tygodnie temu puścili Last Christmas i się szczycili tym, że byli pierwsi, a nie jakieś tam Radia Zet czy inne RMFy :P
7
100 dni do wigilii Świąt Bożego Narodzenia
11
@Roobo Jakby kto inny był teraz lub wcześniej u władzy to byłoby to samo. Polityk już taki jest :P
2
@bartekvisca To tak jak z jedzeniem. Mniej, ale częściej ;)
0
Minigry SEGA na Steamie
https://lowcygier.pl/darmowe/zagraj-w-5-gier-sega-za-darmo-na-pc-usuniete-tytuly-ze-steama-dostepne-dzieki-steamdb/
0
@Lucyfffer Bo prasa jest stołeczna :P
1
@Kapitan hawk Dobrze, że mieszkamy w Polsce. Choć w przyszłym tygodniu znowu ma być 20 kilka stopni...
9
@MesQueUnClub96 ledwo co oczy otworzył i już o jajach myśli
2
@FcPortoFan1999 w piekarniku
0
@MesQueUnClub_87o tobie mowa @jowita
2
@Szklaner a mnie nie o to chodziło. Miałem na myśli to, że co by się złego nie działo to każdy jeden polityk (partia) będzie zganiać na kogoś innego, a co dobrego to sobie będą przysługi przypisywać. A nawet jak jakaś inna partia zrobi coś dobrego to tak to przedstawią jakby to było złe :P
4
@pluszek Jedni, drudzy, trzeci i czwarci są siebie warci :P
2
@macio_944 no, patrząc jakie filmy dziś dostają Oscary to nawet jest obrazą dla dobrych filmów ;)
25
@Lama20 "najważniejsze, że PIS nie rządzi" ;)
3
@misterio są badania, które sugerują, że to zderzenie już trwa