0

@Faro raczej dzidowiec

0

@tristan87 toż to artykuł pierwszej potrzeby!

1

@Misiusessi i po urlopie, i po weekendzie, i po chorobowym. Powrót do roboty zawsze jest ciężki

1

@heniusss Nazywasz się Grzegorz Brzęczyszczykiewicz. Pochodzisz z Białękożyc powiat Łękołody

0

@LukaszFan albo luźny

0

@domin682 każdy jeden polityk to kłamca i złodziej.

0

@adamek20151 dlaczego nie powinien? Bo za młody?

0

@kemyt1995 dlaczego?

1

@LeoMessiiBarcaPepa tak jak pisał @FCB_dimiC Pól kraju dwa razy dziennie przejeżdżać, żeby pracował tam gdzie ma podpisaną umowę z pracodawcą i jeszcze pomagać powodzianom? Doby może zabraknąć. Jajeczny mężczyzno z prawdziwego życia

0

@LeoMessiiBarcaPepa A czas na odpoczynek kiedy? Pracowałeś kiedyś?

0

@kuz Zapytaj użytkownika @Gibbon_FCB

0

@tristan87 Macierewicz

0

@PaPo Najgorszy jest wiatr

0

@LeoMessiiBarcaPepa Nawet taki, który zapieprza codziennie po dwanaście godzin?

1

@FcPortoFan1999 zostaną po nich buty i @wpwelement napruty

0

@4drian0 W lokalnym radio z dwa tygodnie temu puścili Last Christmas i się szczycili tym, że byli pierwsi, a nie jakieś tam Radia Zet czy inne RMFy :P

7

100 dni do wigilii Świąt Bożego Narodzenia

11

@Roobo Jakby kto inny był teraz lub wcześniej u władzy to byłoby to samo. Polityk już taki jest :P

2

@bartekvisca To tak jak z jedzeniem. Mniej, ale częściej ;)

0

@Lucyfffer Bo prasa jest stołeczna :P

1

@Kapitan hawk Dobrze, że mieszkamy w Polsce. Choć w przyszłym tygodniu znowu ma być 20 kilka stopni...

9

@MesQueUnClub96 ledwo co oczy otworzył i już o jajach myśli

2

@FcPortoFan1999 w piekarniku

0

2

@Szklaner a mnie nie o to chodziło. Miałem na myśli to, że co by się złego nie działo to każdy jeden polityk (partia) będzie zganiać na kogoś innego, a co dobrego to sobie będą przysługi przypisywać. A nawet jak jakaś inna partia zrobi coś dobrego to tak to przedstawią jakby to było złe :P

4

@pluszek Jedni, drudzy, trzeci i czwarci są siebie warci :P

2

@macio_944 no, patrząc jakie filmy dziś dostają Oscary to nawet jest obrazą dla dobrych filmów ;)

25

@Lama20 "najważniejsze, że PIS nie rządzi" ;)

3

@misterio są badania, które sugerują, że to zderzenie już trwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?