tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Bardzo mało osób tak myśli. Każdy spodziewa się paździerza. Czasami są tylko jakieś przebłyski lepszej gry ;)
0
@FcPortoFan1999 Dlaczego skoro to bardzo podobny poziom?
0
@FcPortoFan1999 a nie cierpisz podczas oglądania Ekstraklasy?
0
@FcPortoFan1999 Poziom podobny do tej ligi, którą tak tu gloryfikujesz.
0
@mekston Żeby w przyszłym sezonie nie mieli dubletów. Jeden kierowca niech wygrywa, a drugi wcale niech nie punktuje. I ten co ma wygrywać nie jeździ teraz w Mercedesie
0
Simon Ammann zadebiutował w sierpniu w FIS Cup (trzecia "liga" skoków)
1
@mekston @FCB_dimiC w 50% dobrze obstawiłem :P
0
@visca_josef A wyobraź sobie, że są osoby, które kibicują stołecznym w Polsce i Hiszpanii...
1
@mekston Dublet Ferrari :P
3
@kamiVeB "Ja obstawiam coś pomiedzy 18 a 20 asyst." Czyli 19 obstawiasz :P
0
@4drian0 To jak raz odepniesz to ponownie nie podpinaj :P
0
@misterio W mix plusie chyba miał to też inaczej :P
1
@Prorokk mój najlepszy kolega go miał, a jego rodzice do bogatych nie należeli ;)
0
@Majkel34 Nie ma
0
@Majkel34 A to jest @Jadzia123
0
Jest @stachu w domu?
1
@Hasszz Miała być powtórka a nie skrót :P
1
I've paid my dues
0
@lntrowertyk Papa
0
Nareszcie weszło :P
0
@Lucyfffer Laporta na następną kadencję!
0
@lntrowertyk Chyba tak. I usunięcie konta trwa tydzień albo dwa :P
0
@lntrowertyk Tak
0
@lntrowertyk Teraz tylko oczekiwać na pudło :P
0
@lntrowertyk Trzymam za słowo!
0
@HypeR To on miał w ogóle tyle strzałów?!
0
@Rhaan Za niego to były cztery takie mecze, ale w ogóle :P
2
@macio_944 Gra również przyjemna
0
@PaPo Na jednym też można oglądać kilka wydarzeń :P
0
@mekston W przyszłym sezonie będzie ciężko kibicować stajni z Maranello...