0

@FcPortoFan1999 Bardzo mało osób tak myśli. Każdy spodziewa się paździerza. Czasami są tylko jakieś przebłyski lepszej gry ;)

0

@FcPortoFan1999 Dlaczego skoro to bardzo podobny poziom?

0

@FcPortoFan1999 a nie cierpisz podczas oglądania Ekstraklasy?

0

@FcPortoFan1999 Poziom podobny do tej ligi, którą tak tu gloryfikujesz.

0

@mekston Żeby w przyszłym sezonie nie mieli dubletów. Jeden kierowca niech wygrywa, a drugi wcale niech nie punktuje. I ten co ma wygrywać nie jeździ teraz w Mercedesie

0

Simon Ammann zadebiutował w sierpniu w FIS Cup (trzecia "liga" skoków)


1

@mekston @FCB_dimiC w 50% dobrze obstawiłem :P

0

@visca_josef A wyobraź sobie, że są osoby, które kibicują stołecznym w Polsce i Hiszpanii...

1

@mekston Dublet Ferrari :P

3

@kamiVeB "Ja obstawiam coś pomiedzy 18 a 20 asyst." Czyli 19 obstawiasz :P

0

@4drian0 To jak raz odepniesz to ponownie nie podpinaj :P

0

@misterio W mix plusie chyba miał to też inaczej :P

1

@Prorokk mój najlepszy kolega go miał, a jego rodzice do bogatych nie należeli ;)

0

@Majkel34 Nie ma

0

@Majkel34 A to jest @Jadzia123

0

Jest @stachu w domu?

1

@Hasszz Miała być powtórka a nie skrót :P

1

I've paid my dues

0

0

Nareszcie weszło :P

0

@Lucyfffer Laporta na następną kadencję!

0

@lntrowertyk Chyba tak. I usunięcie konta trwa tydzień albo dwa :P

0

0

@lntrowertyk Teraz tylko oczekiwać na pudło :P

0

@lntrowertyk Trzymam za słowo!

0

@HypeR To on miał w ogóle tyle strzałów?!

0

@Rhaan Za niego to były cztery takie mecze, ale w ogóle :P

2

@macio_944 Gra również przyjemna

0

@PaPo Na jednym też można oglądać kilka wydarzeń :P

0

@mekston W przyszłym sezonie będzie ciężko kibicować stajni z Maranello...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?