tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 w piekarniku
0
@MesQueUnClub_87o tobie mowa @jowita
2
@Szklaner a mnie nie o to chodziło. Miałem na myśli to, że co by się złego nie działo to każdy jeden polityk (partia) będzie zganiać na kogoś innego, a co dobrego to sobie będą przysługi przypisywać. A nawet jak jakaś inna partia zrobi coś dobrego to tak to przedstawią jakby to było złe :P
4
@pluszek Jedni, drudzy, trzeci i czwarci są siebie warci :P
2
@macio_944 no, patrząc jakie filmy dziś dostają Oscary to nawet jest obrazą dla dobrych filmów ;)
25
@Lama20 "najważniejsze, że PIS nie rządzi" ;)
3
@misterio są badania, które sugerują, że to zderzenie już trwa
2
@michaleu jakbym miał obecną wiedzę to do dnia narodzin i ciułałbym każdego grosza i jak wychodziłby Bitcoin to wtedy za wszystkie swoje pieniądze bym go kupił ;)
1
@Radioactive9705 @jowita zapraszam do siebie
0
@Lucyfffer bo to jak z covidem. Za jakiś czas będziemy się z tego śmiać. Oczywiście nie wszyscy ;)
1
@Pawel13sz @DonCarletto Viniciusa ;)
0
Pada sobie deszczyk równo. Raz spadnie na kwiatek a raz na...
3
@Commando A i do piasku przyzwyczajeni :P
0
@wpwelement A jak ktoś się wyrobi to może zamiast mnie jechać do roboty na 14:00
0
@Mitch_Atleta A co ty jesteś? Masochista?
0
@tristan87 bo o kogo innego może chodzić? ;)
1
@Radioactive9705 a nawet jeśli pamięta to głupoty
0
@ArterkHD Zagraj pan w Wiedźmina a nie jakieś Assassiny
0
Jak odróżnić prawo od lewo? Kacper Pitala
1
@adi7adi8 trzynaście miodowych światów?
0
@MesQueUnClub_87 a Kombi/Kombii jest w dwóch wersjach :D
0
@Cule2013 owca (znaki)
0
@sen kung fury. Jest na yt i koniecznie wersję z lektorem. Dlaczego? Zobaczysz jak obejrzysz ;)
1
@Popitek12 tu nawet nie chodzi o politykę tylko o to "tak czy nie" lub te wymyślone "dialogi"
2
@Sulimo @Popitek12 też przy okazji ;)
3
@don'T.R.I.P.e trzech nierozłącznych kumpli jak trzy nierozłączne paski na dresie. Spejson - mięśnie. Wojtas - prawo jazdy and bawara. Walo - mózg
0
Co tam @andrzeju?
0
@Popitek12 co za spam
2
@macio_944 a jaki jest najsłynniejszy żydowski DJ?
David z getta
0
@Hosh i po przejściu sprzedawać za 350 ;)