2

@FcPortoFan1999 w piekarniku

0

2

@Szklaner a mnie nie o to chodziło. Miałem na myśli to, że co by się złego nie działo to każdy jeden polityk (partia) będzie zganiać na kogoś innego, a co dobrego to sobie będą przysługi przypisywać. A nawet jak jakaś inna partia zrobi coś dobrego to tak to przedstawią jakby to było złe :P

4

@pluszek Jedni, drudzy, trzeci i czwarci są siebie warci :P

2

@macio_944 no, patrząc jakie filmy dziś dostają Oscary to nawet jest obrazą dla dobrych filmów ;)

25

@Lama20 "najważniejsze, że PIS nie rządzi" ;)

3

@misterio są badania, które sugerują, że to zderzenie już trwa

2

@michaleu jakbym miał obecną wiedzę to do dnia narodzin i ciułałbym każdego grosza i jak wychodziłby Bitcoin to wtedy za wszystkie swoje pieniądze bym go kupił ;)

1

@Radioactive9705 @jowita zapraszam do siebie

0

@Lucyfffer bo to jak z covidem. Za jakiś czas będziemy się z tego śmiać. Oczywiście nie wszyscy ;)

1

@Pawel13sz @DonCarletto Viniciusa ;)

0

Pada sobie deszczyk równo. Raz spadnie na kwiatek a raz na...

3

@Commando A i do piasku przyzwyczajeni :P

0

@wpwelement A jak ktoś się wyrobi to może zamiast mnie jechać do roboty na 14:00

0

@Mitch_Atleta A co ty jesteś? Masochista?

0

@tristan87 bo o kogo innego może chodzić? ;)

1

@Radioactive9705 a nawet jeśli pamięta to głupoty

0

@ArterkHD Zagraj pan w Wiedźmina a nie jakieś Assassiny

0

Jak odróżnić prawo od lewo? Kacper Pitala


1

@adi7adi8 trzynaście miodowych światów?

0

@MesQueUnClub_87 a Kombi/Kombii jest w dwóch wersjach :D

0

@Cule2013 owca (znaki)

0

@sen kung fury. Jest na yt i koniecznie wersję z lektorem. Dlaczego? Zobaczysz jak obejrzysz ;)

1

@Popitek12 tu nawet nie chodzi o politykę tylko o to "tak czy nie" lub te wymyślone "dialogi"

2

@Sulimo @Popitek12 też przy okazji ;)

3

@don'T.R.I.P.e trzech nierozłącznych kumpli jak trzy nierozłączne paski na dresie. Spejson - mięśnie. Wojtas - prawo jazdy and bawara. Walo - mózg

0

Co tam @andrzeju?

0

@Popitek12 co za spam

2

@macio_944 a jaki jest najsłynniejszy żydowski DJ?
David z getta

0

@Hosh i po przejściu sprzedawać za 350 ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?