0

@Popitek12 ona czuje coś do ciebie. Wstręt i obrzydzenie

3

@NeroTFP1 miał najwięcej czasu na szlifowanie umiejętności ;)

3

@Marian_Pazdzioch trzecia w nocy jest kurde

4

0

@FanBarcy22 Czy to pierwszy raz? :P

1

@marcin62 no look face pass

1

@MesQueUnClub96 Świętopełk

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Who_you_mam Po to, żeby się kręciło w głowie? Dla humoru?

1

@Bocheno1 Wódka nie ma smakować tylko kręcić ryja, bo jak smakuje to masz problem... ;)

1

@Arden Śpiewało się jego piosenki na karaoke na wczasach :D

1

@MessiForeverTheBest ale Janowski i Orłoś wrócili do TVP, a do Polsatu wraca Awantura o kasę ;)

2

Oby dziś ostatni raz w tym roku była konieczność włączenia klimatyzacji w domu

6

@LionelM95 W Wiedźminie 3 wszystko jest piękne, nawet Dijsktra ;)

1

@FcPortoFan1999 To za nikim

2

@sen A kto gra? :P

0

@Kgorecki2500 To nie jest gratis. Tyle na Tobie zarobił, że ta puszka nie robi mu różnicy :P

4

@Cochise Ja całe życie jestem sceptycznie nastawiony do zzwiązków jednopłciowych. Mam nadzieję, że to mi się nie zmieni :P

0

@jacobFCB der von dort oben auf die erde runterschaut

6

@Luciano99 Tak bez kłamania. Vinicius mnie to obchodzi

0

Żonglowanie piłki z zawiązanymi oczami


0

@FcPortoFan1999 Mariusz Żubr, jak już tak po zwierzynie leśnej lecimy

5

@DonCarletto Czarne i prowokujące?

0

@RoberDzik Douglas

0

@jaras121 a teraz rurą za okno z klimatyzatora :P Z dwojga złego wolę grzać :P
A jak jest między 15 a 23 stopnie to nic nie trzeba robić :P

0

@Luciano99 Nie mieszkam w bloku

0

@Culer9002 Jak sam nie będę nabijał odpowiedzi to nie sądzę :D

2

@MesQueUnClub_87 Jaka zgniła jesień? Nawet na Wszystkich Świętych ostatnimi czasy jest słonecznie i ciepło. A samych mrozów w zimie masz z dwa tygodnie

0

@MesQueUnClub_87 Aha, czyli pomiędzy upałami a mrozami nie ma nic, tak?

0

@Luciano99 No, jakieś luciando wyleciało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?