tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 ona czuje coś do ciebie. Wstręt i obrzydzenie
3
@NeroTFP1 miał najwięcej czasu na szlifowanie umiejętności ;)
3
@Marian_Pazdzioch trzecia w nocy jest kurde
4
Dobra zmiana pogody
https://zapodaj.net/plik-r0i2MvuCqt
0
@FanBarcy22 Czy to pierwszy raz? :P
1
@marcin62 no look face pass
1
@MesQueUnClub96 Świętopełk
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Who_you_mam Po to, żeby się kręciło w głowie? Dla humoru?
1
@Bocheno1 Wódka nie ma smakować tylko kręcić ryja, bo jak smakuje to masz problem... ;)
1
@Arden Śpiewało się jego piosenki na karaoke na wczasach :D
1
@MessiForeverTheBest ale Janowski i Orłoś wrócili do TVP, a do Polsatu wraca Awantura o kasę ;)
2
Oby dziś ostatni raz w tym roku była konieczność włączenia klimatyzacji w domu
6
@LionelM95 W Wiedźminie 3 wszystko jest piękne, nawet Dijsktra ;)
1
@FcPortoFan1999 To za nikim
2
@sen A kto gra? :P
0
@Kgorecki2500 To nie jest gratis. Tyle na Tobie zarobił, że ta puszka nie robi mu różnicy :P
4
@Cochise Ja całe życie jestem sceptycznie nastawiony do zzwiązków jednopłciowych. Mam nadzieję, że to mi się nie zmieni :P
0
@jacobFCB der von dort oben auf die erde runterschaut
6
@Luciano99 Tak bez kłamania. Vinicius mnie to obchodzi
0
Żonglowanie piłki z zawiązanymi oczami
0
@FcPortoFan1999 Mariusz Żubr, jak już tak po zwierzynie leśnej lecimy
5
@DonCarletto Czarne i prowokujące?
0
@RoberDzik Douglas
0
@jaras121 a teraz rurą za okno z klimatyzatora :P Z dwojga złego wolę grzać :P
A jak jest między 15 a 23 stopnie to nic nie trzeba robić :P
0
@Luciano99 Nie mieszkam w bloku
0
@Culer9002 Jak sam nie będę nabijał odpowiedzi to nie sądzę :D
2
@MesQueUnClub_87 Jaka zgniła jesień? Nawet na Wszystkich Świętych ostatnimi czasy jest słonecznie i ciepło. A samych mrozów w zimie masz z dwa tygodnie
0
@MesQueUnClub_87 Aha, czyli pomiędzy upałami a mrozami nie ma nic, tak?
0
@Luciano99 No, jakieś luciando wyleciało