0

Xavinieta jeszcze w nim została :P

1

@kanver_ Lewy hat trick

2

@Antimadridista_WR ja w tym roku kupiłem tylko rower i pamiątkę. Kasy nie dałem ;)
Dwa tygodnie wcześniej zostałem chrzestnym u innego dziecka to tu kasę dałem, ale za to nic nie kupiłem. To znaczy tylko świeczkę ;)
Ale musiałem też garnitur kupić, a to nie jest tania rzecz :D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FCB_dimiC Nie. Element kiedyś to tłumaczył.

0

@FCB_dimiC Tu nie chodzi o oznaczanie samo w sobie tylko o rozmowę o zbanowanych

0

@norbi77 moje maksimum to 2001 zł

0

@Kengo
Nossa, nossa
Assim você me mata
Ai, se eu te pego,
Ai, ai, se eu te pego

0

2

@zadafcb bardzo mi wszystko jedno z tego powodu

0

@Peciak to ja często tak mam na tej stronie ;)

4

@fart o tym tworze z Gwiazdą Dawida też mógłby tak powiedzieć ;)

1

@FCBparasiempre Bo jako mistrz Pols... a nie czekaj

5

10 lat temu Morgi ogłosił zakończenie kariery
https://fxtwitter.com/Skijumpingpl/status/1839257696949690632

9

@IronSanHybrid To co sobie przywieziesz z domu :P

0

@tomek8756 Kiedyś idolem fanów Barcy był figo, a potem śnieżnobiali zaczęli mu kibicować :P

3

0

@kubix05 Nawet w takich drzwiach wisiała :P

2

@D10SLEO Uciekają możliwie jak najdalej od Polski!

0

@marcin62 GTA V mogło na trzy generacje konsol wychodzić to dlaczego nie gry Sony? :P

0

@NeroTFP1 A Lewy dlaczego najmniej?

3

@KamQiX 50 razy na korzyść Realu i raz dla niepoznaki "pomylą" się na korzyść ich rywali ;)

0

@ACMaldini3 może walnie się nią w głowę ;)

0

@Karzel to już było za Mourinho ;)

0

@Kgorecki2500 o cyklach wielkich wymierań ;)

1

@kubix05 ja tym zastępowałem pastę jajeczną :P

0

@Sulimo najważniejsze że stołecznych też nie widać ;)

1

@Sulimo gdzie jest krzyż?

0

@MesQueUnClub_87 Sprawdziłem. Filmiki działają bez logowania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?