tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavinieta jeszcze w nim została :P
1
@kanver_ Lewy hat trick
2
@Antimadridista_WR ja w tym roku kupiłem tylko rower i pamiątkę. Kasy nie dałem ;)
Dwa tygodnie wcześniej zostałem chrzestnym u innego dziecka to tu kasę dałem, ale za to nic nie kupiłem. To znaczy tylko świeczkę ;)
Ale musiałem też garnitur kupić, a to nie jest tania rzecz :D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FCB_dimiC Nie. Element kiedyś to tłumaczył.
0
@FCB_dimiC Tu nie chodzi o oznaczanie samo w sobie tylko o rozmowę o zbanowanych
0
@norbi77 moje maksimum to 2001 zł
0
@Kengo
Nossa, nossa
Assim você me mata
Ai, se eu te pego,
Ai, ai, se eu te pego
0
@MesQueUnClub_87 A ja jestem na imprezie na Ibizie
https://demotywatory.pl/4368874/Impreza-na-Ibizie
2
@zadafcb bardzo mi wszystko jedno z tego powodu
0
@Peciak to ja często tak mam na tej stronie ;)
4
@fart o tym tworze z Gwiazdą Dawida też mógłby tak powiedzieć ;)
1
@FCBparasiempre Bo jako mistrz Pols... a nie czekaj
5
10 lat temu Morgi ogłosił zakończenie kariery
https://fxtwitter.com/Skijumpingpl/status/1839257696949690632
9
@IronSanHybrid To co sobie przywieziesz z domu :P
0
@tomek8756 Kiedyś idolem fanów Barcy był figo, a potem śnieżnobiali zaczęli mu kibicować :P
3
BatMag
https://jbzd.com.pl/obr/3825283/dzoker
0
@kubix05 Nawet w takich drzwiach wisiała :P
2
@D10SLEO Uciekają możliwie jak najdalej od Polski!
0
@marcin62 GTA V mogło na trzy generacje konsol wychodzić to dlaczego nie gry Sony? :P
0
@NeroTFP1 A Lewy dlaczego najmniej?
3
@KamQiX 50 razy na korzyść Realu i raz dla niepoznaki "pomylą" się na korzyść ich rywali ;)
0
@ACMaldini3 może walnie się nią w głowę ;)
0
@Karzel to już było za Mourinho ;)
0
@Kgorecki2500 o cyklach wielkich wymierań ;)
1
@kubix05 ja tym zastępowałem pastę jajeczną :P
0
@Sulimo najważniejsze że stołecznych też nie widać ;)
1
@Sulimo gdzie jest krzyż?
0
Za trzy dni za darmo gra o myszy na Epicu :P
https://lowcygier.pl/darmowe/poznaj-mala-mysz-o-wielkim-sercu-znamy-tytul-kolejnej-gry-pc-za-darmo-w-epic-games-store/
0
@MesQueUnClub_87 Sprawdziłem. Filmiki działają bez logowania