tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO i po uj co roku to kupować? :P
0
@siuuu ją łatwiej przeskoczyć niż obejść dookoła
4
@LeoMessiiBarcaPepa a jak śpisz i nic po tym nie pamiętasz lub jak zemdlejesz? Takie samo uczucie
0
@tristan87 to dobrze życzysz, ale wolałbym szybką i bezbolesną śmierć.
0
@tristan87 a mnie życzysz?
0
@Safrani a ile zwierząt żyje wśród konopii a ile w lasach?
0
@clyde im człowiek starszy tym szybciej czasu mu umyka ;)
0
@Nazio_87 żeby chociaż jedna była średnia ;)
1
@Stinger_ raczej to drugie ;)
0
@Danny Gaucho a Taylor większość zdobytych bramek po asystach Messiego :D
1
@TheNekro94 Bo jak dają za darmo to się bierze :P
19
@tbas nic nie sugeruję, ale szympansy podobnie chodzą ;)
1
@RobiS my czarnych też mamy
0
@Bzyczekk a ja mam NiSSana
0
@joloskyy ja miałem na 7 i było upalne. Nie wspominając już o powrocie
0
@joloskyy za to w upale tak przyjemnie się jedzie, że się ma aż uśmiech na twarzy ;)
0
@joloskyy swego czasu jeździło się nawet zimą po oblodzonej drodze ;)
0
Czy taka pogoda jak jest teraz (lekki deszczyk, przyjemna temperatura) nie jest lepsza od upałów?!
0
Ten mądry o czwartym wymiarze
1
@ObiwanKenobi na regionalnych tak. W Intercity masz na bilecie podany numer pociągu/kursu i to tylko nim możesz jechać
0
@4drian0 Rosja atakowała Polskę przed Putinem i prawdopodobnie będzie robiła to po nim
0
@FcPortoFan1999 tak, masz konia trojańskiego o nazwie "ekstraklasa" ;)
1
@Popitek12 nie zapomnij o popitce
1
@Nazio_87 zero. Nie lubię kawy
0
@Toretto ja zimą w domu mam około 15-17 stopni i chodzę tak jak latem gdy jest prawie dwa razy ciepłej. Krótkie spodenki i bez koszulki ;)
1
@Toretto po domu chodzi się na krótko ;)
3
@Kgorecki2500 i rządził on na przełomie 17 i 18 wieku ;)
5
@tbas bida? On WYLĄDOWAŁ autobusem
1
@Mixtape kibole to dzicz z definicji ;)
2
@Pedri16Future kampanie o hejcie raczej i tak śledzą raczej osoby pokrzywdzone, a nie sami hejterzy