1

@PatrychoO i po uj co roku to kupować? :P

0

@siuuu ją łatwiej przeskoczyć niż obejść dookoła

4

@LeoMessiiBarcaPepa a jak śpisz i nic po tym nie pamiętasz lub jak zemdlejesz? Takie samo uczucie

0

@tristan87 to dobrze życzysz, ale wolałbym szybką i bezbolesną śmierć.

0

@tristan87 a mnie życzysz?

0

@Safrani a ile zwierząt żyje wśród konopii a ile w lasach?

0

@clyde im człowiek starszy tym szybciej czasu mu umyka ;)

0

@Nazio_87 żeby chociaż jedna była średnia ;)

1

@Stinger_ raczej to drugie ;)

0

@Danny Gaucho a Taylor większość zdobytych bramek po asystach Messiego :D

1

@TheNekro94 Bo jak dają za darmo to się bierze :P

19

@tbas nic nie sugeruję, ale szympansy podobnie chodzą ;)

1

@RobiS my czarnych też mamy

0

@Bzyczekk a ja mam NiSSana

0

@joloskyy ja miałem na 7 i było upalne. Nie wspominając już o powrocie

0

@joloskyy za to w upale tak przyjemnie się jedzie, że się ma aż uśmiech na twarzy ;)

0

@joloskyy swego czasu jeździło się nawet zimą po oblodzonej drodze ;)

0

Czy taka pogoda jak jest teraz (lekki deszczyk, przyjemna temperatura) nie jest lepsza od upałów?!

0

Ten mądry o czwartym wymiarze


1

@ObiwanKenobi na regionalnych tak. W Intercity masz na bilecie podany numer pociągu/kursu i to tylko nim możesz jechać

0

@4drian0 Rosja atakowała Polskę przed Putinem i prawdopodobnie będzie robiła to po nim

0

@FcPortoFan1999 tak, masz konia trojańskiego o nazwie "ekstraklasa" ;)

1

@Popitek12 nie zapomnij o popitce

1

@Nazio_87 zero. Nie lubię kawy

0

@Toretto ja zimą w domu mam około 15-17 stopni i chodzę tak jak latem gdy jest prawie dwa razy ciepłej. Krótkie spodenki i bez koszulki ;)

1

@Toretto po domu chodzi się na krótko ;)

3

@Kgorecki2500 i rządził on na przełomie 17 i 18 wieku ;)

5

@tbas bida? On WYLĄDOWAŁ autobusem

1

@Mixtape kibole to dzicz z definicji ;)

2

@Pedri16Future kampanie o hejcie raczej i tak śledzą raczej osoby pokrzywdzone, a nie sami hejterzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?