tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
W zależności czy konkurs zdąży się skończyć, za miesiąc o tej porze Stoch będzIe miał 300 lub 400 punktów w klasyfikacji generalnej PŚ sezonu 2024/25
3
Moda cmentarna
https://jbzd.com.pl/obr/3873770/wesolych-swiat
14
@macio_944 styrta się pali?
0
@MesQueUnClub96 A kocha się za wygląd?
2
@FcPortoFan1999 @fart a to ci dopiero psikus :P
1
Znachor teraz w TV
https://jbzd.com.pl/obr/3319614/wilk
0
@Herato Antonio Cassano
0
@Azazel_Pazuzu Złoto z reprezentacją było zbyt łatwą podpowiedzią
1
Jak to było z Terminatorem?
0
W niebie dzisiaj wszyscy, wszyscy świeci mają bal
0
@dzefrej234 Nie mam pojęcia
0
Ghostwire: Tokyo za darmo na Epicu
https://store.epicgames.com/pl/p/ghostwire-tokyo
2
@Arden a to tak samo jak z innymi świętami. Niektórzy w ogóle nie chodzą do kościoła, ale na pasterkę czy ze święconką idą ;)
1
@CLS63AMG A ja mam taki długi, że w niedzielę idę na nockę :P
4
Za miesiąc konkurs w jednym z najpiękniejszych kompleksów narciarskich na świecie
https://static.berkutschi.com/berkutschi/images/hills/000/000/530/original/ruka_skispringen_schanze.jpg?1606240150
2
@Xwowrak Będzie wysyp tanich popowodziowych :P
1
Wtorek minie, tydzień zginie :P
1
@kodi77 Bo piękny w przeciwieństwie do brzydala nie musiał borykać się z wszechobecnym rasizmem
0
@Deviler po co pamiętać, żeby przestawać skoro godzina automatycznie się ustawia? A wstawać i tak się będzie o tej samej godzinie
0
@romaryjusz niech idzie i jeszcze bardziej pogrąży ten klub ;)
0
@messi33 można wszystko postawić, że tak się nie stanie. Nie ma w ogóle takiej możliwości ;)
0
@Borry w 90+5 minucie przy wyniku 5:0 dla Barcy i obrobionego przez Pene
0
@Deviler a to prezentów nie przynosi Święty Mikołaj?
0
@capoN oficjalne witryny też czasami nie działają ;)
0
@Stinger_ nic, jedzie pograć w csa ;)
2
@Tomason oni tylko przekazują to co synoptycy im powiedzą
0
@Trojanek23 ale on powiedział, że nie wróci do Barcy jako trener
0
@reloaded na jednym i drugim el Jarek
6
Ja lubię herbatę, kumpel lubi kawę. Żeby uniknąć kłótni pijemy wódkę.
0
@Aragorn33 Madrycioki mają flashbacki czasów Guardioli ;)