tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
1
@Piotr777 Gdyby była czarna to byłby dopiero rasizm, że taką kopią :P
1
@kamyk_23 moim jest motoryzacja, do tego stopnia, że po nocach dostarczam części do samochodów, żeby Niemiec mógł auta produkować ;)
0
@okiemtypera_lucaxx95 to nie jest dniówka tylko popołudniówka
1
@kamyk_23 ja o brzasku idę spać
0
@Pawci023x Jak zwykle, nic ;)
1
@TR3YWAY ja dla bezpieczeństwa wolałbym chłopa z przodu ;)
0
@Who_you_mam a to ciekawe, bo istniała przed tobą ;)
0
@Ricardinio14 trzymaj
3
@Isso89 czarny czarnemu czarnym
0
@TheNekro94 Jakiś dzidowiec
0
A wy jak wspomagacie swoją odporność?
https://jbzd.com.pl/obr/3879048/odpornosc-to-podstawa
1
Komentarz usunięty
1
@DonCarletto Gdyby nie był to pewnie miałby inny przydomek -.-
0
@Deviler Ja cały tydzień w nocy nie śpię, bo mam nocną zmianę :P
3
@Popitek12 czyli sobie samemu nie życzysz miłego dnia ;)
3
Mgła gęsta jak mleko
0
@tomek8756 obowiązek. Jakbym robił coś co kocham, ale nazwane byłoby to pracą to sprawiłoby to, że zacząłbym to nienawidzić ;)
2
@Comentateiro kolega jak zwykle zmęczony ;)
1
@Sysia11 Tak po prawdzie nie muszą na żadne pytania odpowiadać. Wystarczy, że jako pierwsi będą dawać 600 zł w licytacji, żeby nie dostać kary i tyle :D
2
@Katalończyk 99 akurat powódź po suszy to nic nadzwyczajnego
2
@Luciano99 Ty nagrywałeś tę rolkę?
https://www.facebook.com/reel/1089276172567743
0
@Pnog37 Jakiego by nie wybrali to byłby niezły :P
3
@Comentateiro to ty chyba cały czas jesteś zmęczony
0
@Blanco16 Dziś wolne a jutro nocka
0
@Azazel_Pazuzu czyli nam normalnym nie rzyczysz dobrego dnia ;)
0
@Pojedzone Yamal: potrzymaj mi szluga
2
@Irmscher10 czyli teraz się nudzisz
4
@Irmscher10 a ty taki zapracowany i się tutaj udzielasz? ;)
0
@Pnog37 W lutym Pena