0

Komentarz usunięty

1

@Piotr777 Gdyby była czarna to byłby dopiero rasizm, że taką kopią :P

1

@kamyk_23 moim jest motoryzacja, do tego stopnia, że po nocach dostarczam części do samochodów, żeby Niemiec mógł auta produkować ;)

0

@okiemtypera_lucaxx95 to nie jest dniówka tylko popołudniówka

1

@kamyk_23 ja o brzasku idę spać

0

@Pawci023x Jak zwykle, nic ;)

1

@TR3YWAY ja dla bezpieczeństwa wolałbym chłopa z przodu ;)

0

@Who_you_mam a to ciekawe, bo istniała przed tobą ;)

0

@Ricardinio14 trzymaj

3

@Isso89 czarny czarnemu czarnym

0

@TheNekro94 Jakiś dzidowiec

0

A wy jak wspomagacie swoją odporność?
https://jbzd.com.pl/obr/3879048/odpornosc-to-podstawa

1

Komentarz usunięty

1

@DonCarletto Gdyby nie był to pewnie miałby inny przydomek -.-

0

@Deviler Ja cały tydzień w nocy nie śpię, bo mam nocną zmianę :P

3

@Popitek12 czyli sobie samemu nie życzysz miłego dnia ;)

3

Mgła gęsta jak mleko

0

@tomek8756 obowiązek. Jakbym robił coś co kocham, ale nazwane byłoby to pracą to sprawiłoby to, że zacząłbym to nienawidzić ;)

2

@Comentateiro kolega jak zwykle zmęczony ;)

1

@Sysia11 Tak po prawdzie nie muszą na żadne pytania odpowiadać. Wystarczy, że jako pierwsi będą dawać 600 zł w licytacji, żeby nie dostać kary i tyle :D

2

@Katalończyk 99 akurat powódź po suszy to nic nadzwyczajnego

2

0

@Pnog37 Jakiego by nie wybrali to byłby niezły :P

3

@Comentateiro to ty chyba cały czas jesteś zmęczony

0

@Blanco16 Dziś wolne a jutro nocka

0

@Azazel_Pazuzu czyli nam normalnym nie rzyczysz dobrego dnia ;)

0

@Pojedzone Yamal: potrzymaj mi szluga

2

@Irmscher10 czyli teraz się nudzisz

4

@Irmscher10 a ty taki zapracowany i się tutaj udzielasz? ;)

0

@Pnog37 W lutym Pena

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?