tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maciar Jak dobrze, że u nas w grudniu tak nie jest
0
@tomek8756 16 goli w trzech sezonach
0
@zeko0 Jak to nie ogarnia? Sędziuje zgodnie z wytycznymi z Madrytu :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wojtula się rozgrzewa :D
0
@BORO_12 Nie dam sobie ręki uciąć, ale wydaje mi się, że Sysia. Teraz zobacz komu tam odpowiadałem
0
@BORO_12 Ktoś pisał, że po co Barca wygrała z Realem skoro i tak potraciła punkty. Próbowałem to sparafrazować :P
Zgadnij kto to pisał.
1
@Sysia11 Po co ma grać jak był na emeryturze i niedługo na nią wraca?
0
@F3DO Pena na treningach pewnie broni wszystko z zawiązanymi oczami :)
0
@F3DO bramkarz jest lepszy
1
@Matheu12 Chyba wybuduje, a nie odbuduje :P
5
@partymaker A bramkarza byś nie zmienił?
1
@Popitek12 ale po co jak mnie wygodniej na kompie?
0
@F3DO Nie ma lepszych zawodników na ławce rezerwowych?!
0
@AduŚ07 team za darmo w internecie ;)
0
@Criss18Barca a ja mam na sport.tvp.pl
0
@BorzyKrzys Do Far Cry'a 6 też się przyczepili, bo były tam walki kogutów :P
1
@messi33 Jak to teraz jest w cywilizowanym świecie "safety first" :P
10
@Criss18Barca dodajmy, że Małysz jako jedyny zdobył trzy razy z rzędu Kryształową Kulę
3
@Czajka90 Do lipca
0
@mrboom Nawet w końcówce linku są jakieś śmieszne literki, które sobie dopisują wedle uznania, w tym przypadku "GPDT" :P Rozwinąłbym ten skrót, ale pewnie byłby ban :D
1
@wojopancer Przede wszystkim są skoki narciarskie i to na polskiej ziemi!
0
Fizyka w skokach narciarskich.
0
@HypeR grochówka
Barszcz biały
Kapuśniak
Ogórkowa
I uj wie, reszta może nie istnieć ;)
1
@July_6_BcN w prawdziwej miłości zawsze ktoś cierpi, szczególnie gdy druga osoba poważnie zachoruje i/lub umrze
0
@Szklaner Zerknij na dwa posty pod spodem ;)
0
@Leo nie mogłeś w jednym poście zapytać? Na oficjalnych stronach klubów
0
@Sulimo ile zjesz jajek na czczo?
2
@Popitek12 Wiedźmina będą chować, to i niebo płacze
1
@Pawlak1992 czarny pan to najkrótszy rasistowski dowcip ;)