7

@norbi77 Co roku płyną tym statkiem i nie mogą się nauczyć, że zatonie

2

Sandacz jest królem Pontaru

1

@Kgorecki2500
1. Nie.
2. Patrz punkt 1.

0

@Herato To gdzieś na Podlasiu? Z drugiej strony mają tam jakieś lotniska, żeby wylądować? :P

0

@budel17 Ja szedłem spać około 2, a wstałem przed 5 :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Pnog37 Bo ksiądz z tacą nadchodzi :P

0

@Koorsik bo to jest na ten who j

0

A teraz to zupełnie świąteczna atmosfera tutaj

0

Ale się zrobiła świąteczna atmosfera

0

@Balboa901 piłka jest jedna, a bramki są dwie. Takie są zasady w tej grze

7

Pykają jak z jakimś tam realem

1

@Eklerek ja co roku próbuję go zabić w wannie i za cholerę menda nie chce się utopić

4

Zwycięstwo trzema lub czterema bramkami biorę w ciemno. A może będzie i manita :P

2

@Kgorecki2500 Po wyglądzie można by stwierdzić, że rodzina z Trumpem :P

3

@Rastafarnianin Niby można bawić się bez alkoholu, ale po co?

0

@MesQueUnClub96 To, że po co oglądać coś co brzydzi?

0

Czy 27 grudnia pojawią się nowe informacje/trailer GTA VI?


5

@MesQueUnClub96 To nie oglądaj. Mnie brzydzą całujący się mężczyźni i dlatego ich nie oglądam

5

Najgorszy jest wiatr

1

@misterio Nie da się dwa razy wejść do tej samej rzeki, bo za drugim razem to nie ta sama rzeka, ale efekt może być podobny jak za pierwszym razem :P

0

@Kgorecki2500 Popada, ale na święta wielkanocne :P

5

@Lanosss teraz czekamy na koniec kalendarza czerwców

1

@agaFCB ja właśnie wróciłem z nocki. To był ostatni raz w robocie w tym roku ;)

0

@Balboa901 Polska.

To nie jest

1

@Piotrek1993 pewne jest to, że w sobotę rano skończę robotę, ale o której godzinie to nie mam pojęcia ;)

0

@Eklerek ten od spalenia miasta lepszy ;)

1

@Joe_Barbaro przyjemnej możesz je sobie wąchać

3

Kacper Pitala o hipotezie symulacji


0

@bartekvisca najlepszy w historii gier ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?