tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@norbi77 Co roku płyną tym statkiem i nie mogą się nauczyć, że zatonie
2
Sandacz jest królem Pontaru
1
@Kgorecki2500
1. Nie.
2. Patrz punkt 1.
0
@Herato To gdzieś na Podlasiu? Z drugiej strony mają tam jakieś lotniska, żeby wylądować? :P
0
@budel17 Ja szedłem spać około 2, a wstałem przed 5 :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Pnog37 Bo ksiądz z tacą nadchodzi :P
0
@Koorsik bo to jest na ten who j
0
A teraz to zupełnie świąteczna atmosfera tutaj
0
Ale się zrobiła świąteczna atmosfera
0
@Balboa901 piłka jest jedna, a bramki są dwie. Takie są zasady w tej grze
7
Pykają jak z jakimś tam realem
1
@Eklerek ja co roku próbuję go zabić w wannie i za cholerę menda nie chce się utopić
4
Zwycięstwo trzema lub czterema bramkami biorę w ciemno. A może będzie i manita :P
2
@Kgorecki2500 Po wyglądzie można by stwierdzić, że rodzina z Trumpem :P
3
@Rastafarnianin Niby można bawić się bez alkoholu, ale po co?
0
@MesQueUnClub96 To, że po co oglądać coś co brzydzi?
0
Czy 27 grudnia pojawią się nowe informacje/trailer GTA VI?
5
@MesQueUnClub96 To nie oglądaj. Mnie brzydzą całujący się mężczyźni i dlatego ich nie oglądam
5
Najgorszy jest wiatr
1
@misterio Nie da się dwa razy wejść do tej samej rzeki, bo za drugim razem to nie ta sama rzeka, ale efekt może być podobny jak za pierwszym razem :P
0
@Kgorecki2500 Popada, ale na święta wielkanocne :P
5
@Lanosss teraz czekamy na koniec kalendarza czerwców
1
@agaFCB ja właśnie wróciłem z nocki. To był ostatni raz w robocie w tym roku ;)
0
@Balboa901 Polska.
To nie jest
1
@Piotrek1993 pewne jest to, że w sobotę rano skończę robotę, ale o której godzinie to nie mam pojęcia ;)
0
@Eklerek ten od spalenia miasta lepszy ;)
1
@Joe_Barbaro przyjemnej możesz je sobie wąchać
3
Kacper Pitala o hipotezie symulacji
0
@bartekvisca najlepszy w historii gier ;)