tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN To ja jestem cały czas pijany odkąd ją usłyszałem ;)
0
@Cule2013 Tak mi się wydaje. Paulina Mikula prowadzi kanał na yt "Mówiąc inaczej" i chyba o tym mówiła :P
9
@FcPortoFan1999 ale cała pirotechnika pojechała na Ukrainę
3
@Cule2013 Ponoć jedna i druga forma jest poprawna :P
0
Byłem w Ryjo, byłem w Bajo, miałem bilet na Hawajo
Byłem na wsi, byłem w mieście, byłem nawet w Budapeszcie
0
@July_6_BcN Ta, miałem rocznego bana i nikt mnie nie wspomniał
0
@July_6_BcN Może nie pił, ale spożywał inne "kopiące" substancje :P
0
@July_6_BcN Ciekawe czy mnie ktoś będzie wspominał
0
@tomek8756 Ma syna Maria
2
@NeroTFP1 Chyba, że mamy słaby wzrok to piszemy dużymi literami
4
@Szczygiel06 I Verrattiego
2
Dajcie spokój z tym Donaldem. Mateusz był jaki był, ale przynajmniej nie kłamał.
3
Będziemy grać w grę? :P
https://lowcygier.pl/keyshopy/spedz-sylwestra-w-prawilny-sposob-shadow-of-the-tomb-raider-definitive-edition-za-jedyne-21-zl/
0
@Mlodypro101 Dobrze jest pewne rzeczy sobie uświadomić :)
0
@Mlodypro101 Inteligentni ludzie się nie nudzą
2
@Herato Efekt Ronaldo :P
0
@esem91 U mnie działa. Skoki sobie oglądam ;)
0
@Trojanek23 I jeszcze mają niemieckiego szefa ;)
0
@kulek22 husarska krew ;)
0
@!34RC3!_0N4 Będzie w TVP, TVN, Republice i uj wie gdzie jeszcze :P
12
Jaki zespół gra i trąbi?
https://jbzd.com.pl/obr/3950135/kombi
1
@FcPortoFan1999 ale po co? Dobrze jest jak jest
1
Jak dobrze, że nie ma teraz ekstraklasy
4
@MateS gruba, pijesz? @jowita
0
@FcPortoFan1999 ic de fajnal dziam dziam
1
Redacted - następny darmowy tytuł na Epicu
https://store.epicgames.com/pl/p/redacted-d9d21e
To jest gra twórców The Callisto Protocol :P
6
@Kondziubarca Iker powinien Jerzemu pomnik postawić
2
@macio_944 W dzisiejszym Realu to poszkodowany miałby jakąś karę :P
0
@Nightraider Victor z Fear The Walking Dead
0
@Ojciec5tkidzieci Bo to przez tego transa, oglądałem z nadzieją, że zginie...
Dobrze, że oglądałem na nieoficjalnej witrynie. Miałem nosa, żeby tego nie sponsorować :P