tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pożyczyliście kiedyś od kogoś pieniądze, żeby móc obstawić kuponik?
https://www.facebook.com/reel/398000799671221
0
@Danny Gaucho Atakujesz, czyli przyznajesz rację
0
@Danny Gaucho No jak ty poręczasz o w nie wierzę. Szczególnie gdy sam przyznałeś, że wybierasz "odpowiednie" statystyki :P
2
Jutro Krafta zdyskwalifikować w kwalifikacjach i cały konkurs będzie wyborny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@NeroTFP1 Mądrego aż miło poczytać
1
@July_6_BcN Dokładnie tak by było, ale cóż, co nie odwlecze to nie uciecze. Jutro też jest dzień ;)
1
Ale się nam konkurs zrobił po dyskwalifikacji Krafta. Nie mogli tego zrobić w pierwszej serii?
1
@July_6_BcN
https://wykop.pl/cdn/c3201142/2d6cc1da4486428897521c56706c0fb129d1189122225abfb80de53b058416aa,w400.jpg
Nie żebym narzekał :P
1
@blakkudium Tu chyba jakiś lekarz pisał :P
0
@July_6_BcN a jednak prawdziwi fani oglądają! ;)
0
@July_6_BcN Dzisiaj bezjajeczne to jest jury :P
0
@Kitek1640 Piosenka o Dodim -.-
1
@July_6_BcN trzeba poczekać do jutra
1
@July_6_BcN ten, który wygra dziś po raz czterdziesty w karierze
3
@marcin62 Znaczek na kierownicy przypadkowy
6
Niech zagrają na Bernabeu. Barca zrobiłaby sobie trening strzelecki ;)
1
@FanLeal8 Tutaj
https://www.fcbarcelona.com/en/tickets/football
0
@Rewolucja123 Złośliwy powie, że to naszprycowany produkt nauki :P
0
@CLS63AMG Zastąpienie handlu wymiennego środkami płatniczymi.
Powstanie internetu i być może niedługo okaże się, że AI będzie wielkim przełomem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Oskar00 Ostatni będą pierwszymi
2
@Jakchcesz To poczytaj Pana Tadeusza ;)
2
Stoch 39 w kwalifikacjach. Ma też 39 pucharowych zwycięstw. Już jutro będzie miał ich czterdzieści.
0
@Pnog37 Leciutkim :P
1
Nasi skoczkowie zrobili swoje, wszyscy się zakwalifikowali do jutrzejszego konkursu :P
1
@July_6_BcN Liczę na to od kiedy wygrał po raz trzydziesty dziewiąty :P
1
@Pnog37 Jeden z tej dwójki, na którą liczę, zaliczy swoje czterdzieste pucharowe zwycięstwo
0
@Criss18Barca Może i tak, ale mierzyć trzeba wysoko ;) a dziś byle się zakwalifikować, bo wiatr kręci :P
0
@Criss18Barca A ja liczę na dwóch w dziesiątce ;)