0

Pożyczyliście kiedyś od kogoś pieniądze, żeby móc obstawić kuponik?
https://www.facebook.com/reel/398000799671221

0

@Danny Gaucho Atakujesz, czyli przyznajesz rację

0

@Danny Gaucho No jak ty poręczasz o w nie wierzę. Szczególnie gdy sam przyznałeś, że wybierasz "odpowiednie" statystyki :P

2

Jutro Krafta zdyskwalifikować w kwalifikacjach i cały konkurs będzie wyborny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@NeroTFP1 Mądrego aż miło poczytać

1

@July_6_BcN Dokładnie tak by było, ale cóż, co nie odwlecze to nie uciecze. Jutro też jest dzień ;)

1

Ale się nam konkurs zrobił po dyskwalifikacji Krafta. Nie mogli tego zrobić w pierwszej serii?

1

@blakkudium Tu chyba jakiś lekarz pisał :P

0

@July_6_BcN a jednak prawdziwi fani oglądają! ;)

0

@July_6_BcN Dzisiaj bezjajeczne to jest jury :P

0

@Kitek1640 Piosenka o Dodim -.-

1

@July_6_BcN trzeba poczekać do jutra

1

@July_6_BcN ten, który wygra dziś po raz czterdziesty w karierze

3

@marcin62 Znaczek na kierownicy przypadkowy

6

Niech zagrają na Bernabeu. Barca zrobiłaby sobie trening strzelecki ;)

0

@Rewolucja123 Złośliwy powie, że to naszprycowany produkt nauki :P

0

@CLS63AMG Zastąpienie handlu wymiennego środkami płatniczymi.
Powstanie internetu i być może niedługo okaże się, że AI będzie wielkim przełomem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Oskar00 Ostatni będą pierwszymi

2

@Jakchcesz To poczytaj Pana Tadeusza ;)

2

Stoch 39 w kwalifikacjach. Ma też 39 pucharowych zwycięstw. Już jutro będzie miał ich czterdzieści.

0

@Pnog37 Leciutkim :P

1

Nasi skoczkowie zrobili swoje, wszyscy się zakwalifikowali do jutrzejszego konkursu :P

1

@July_6_BcN Liczę na to od kiedy wygrał po raz trzydziesty dziewiąty :P

1

@Pnog37 Jeden z tej dwójki, na którą liczę, zaliczy swoje czterdzieste pucharowe zwycięstwo

0

@Criss18Barca Może i tak, ale mierzyć trzeba wysoko ;) a dziś byle się zakwalifikować, bo wiatr kręci :P

0

@Criss18Barca A ja liczę na dwóch w dziesiątce ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?