tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@July_6_BcN to w Lake Placid jeśli poleci :P
0
@FcPortoFan1999 No tak, ale o 21 to już jestem w krainie łowów, a gdzie tu cały mecz obejrzeć
0
@AlexDark00 No, Lewy jest piąty w kanadyjce w top5 lig i uwaga, traci jeden punkt do drugiego miejsca :D a strzelcem jest najlepszym
0
@FcPortoFan1999 W przyszłym tygodniu mam popołudnówki, a więc jak będę wracał do domu to będzie końcówka meczu (PK z Valencią). A w następnym mam na rano, ale wstaję po trzeciej, wolę się wyspać niż mecz obejrzeć. A w Jeszcze kolejnym nocki to jak będzie mecz z Rayo to będę w drodze do roboty
0
@Dieselzor Jakie my?
0
@FcPortoFan1999 Nie oglądam. Nawet Barcy wszystkich meczów nie oglądam. Następny obejrzę dopiero prawdopodobnie z Las Palmas
0
@FcPortoFan1999 A skoki to mecze?
0
@Dieselzor Nie dam sobie ręki uciąć, ale wydaje mi się, że tak.
0
@FcPortoFan1999 Mnie interesują tylko mecze Barcy.
1
@xvcWinterSoldier Ale to nie jest od dziś czy wczoraj
0
@FcPortoFan1999 Większość z nas wie, że wolisz oglądać "mocarne" drużyny z ekstraklasy
1
@July_6_BcN No a jak
1
Ładnie Pawełek @July_6_BcN
0
@FcPortoFan1999 Skoczy za rozmiar skoczni
1
@July_6_BcN za kilka/kilkanaście minut Wąsek ;)
0
@BarcaFan20048989 Im niższe tym lepiej
0
@Danny Gaucho @AlexDark00 Mbappe nie widać, a Lewy póki co jest najlepszym strzelcem.
1
Kolejne pewne zwycięstwo ekipy Ficka oraz kolejny gol Polaka rodaka
0
@BulaKG @AlexDark00 pytanie do ciebie
1
Lewy zaraz zacznie kompletowanie hat tricka
0
@FCB24 Bo Barcelona jest jak Robin Hood
0
Dziwne, przeciwnicy grają na biało i póki co nie ma goleady
2
@Prorokk Jak można kibicować stołecznym?!
0
@Kgorecki2500 można powiedzieć, że z martwych, tak jak Jego Syn :P
0
@DonCarletto W sensie, że Bob budowniczy?
5
Czy wiesz, że...
Gdy rozładuje ci się telefon to nie musisz kupować nowego? Możesz go naładować.
4
Rozkłady jazdy na dziś:
14:00 mecz,
16:10 skoki narciarskie
0
@Who_you_mam Przy wyniku 5:0 może odwalić, gorzej jak odwali w końcówce przy remisie :P
0
@GigiAmoroso Arabski i francuski bardzo podobnie brzmią... :P
5
@BezglutenowyPedri zgłoszony