0

@OskP Tak, fajne filmy można polecać :P

0

@Essos Na jakiej platformie pykasz?

1

Ale fajnie się strzela, a jeszcze lepsze są reakcje ludzi, którzy wyzywają od najgorszych :D

1

@Kozinho. A druga liczko ma gładkie i mowę kwiecistą :P

3

@Marian_Pazdzioch tak jak w przypadku każdego polityka ;)

0

@Marian_Pazdzioch Tym, że Polska stanęłaby się drugą Białorusią :P

10

@gumaz 1 Fajdek potem długo, długo nikt :P

0

@pikass14 ale jemu się nie podobała :P

0

@Muszynianka zobacz na strefadb

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kengo był uznawany za biednego, a jako sprzedawca damskich butów był w stanie utrzymać rodzinę, dom, samochód i psa ;)

3

@Konradowskyy co do Polski to w ogóle ciężkie jest życie Polaka ;)

3

@Sulimo Wszyscy po grecku, japońsku, tajsku, a po polsku to żodyn nie zrobi. ŻODYN!

7

@norbi77 Co roku płyną tym statkiem i nie mogą się nauczyć, że zatonie

2

Sandacz jest królem Pontaru

1

@Kgorecki2500
1. Nie.
2. Patrz punkt 1.

0

@Herato To gdzieś na Podlasiu? Z drugiej strony mają tam jakieś lotniska, żeby wylądować? :P

0

@budel17 Ja szedłem spać około 2, a wstałem przed 5 :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Pnog37 Bo ksiądz z tacą nadchodzi :P

0

@Koorsik bo to jest na ten who j

0

A teraz to zupełnie świąteczna atmosfera tutaj

0

Ale się zrobiła świąteczna atmosfera

0

@Balboa901 piłka jest jedna, a bramki są dwie. Takie są zasady w tej grze

7

Pykają jak z jakimś tam realem

1

@Eklerek ja co roku próbuję go zabić w wannie i za cholerę menda nie chce się utopić

4

Zwycięstwo trzema lub czterema bramkami biorę w ciemno. A może będzie i manita :P

2

@Kgorecki2500 Po wyglądzie można by stwierdzić, że rodzina z Trumpem :P

3

@Rastafarnianin Niby można bawić się bez alkoholu, ale po co?

0

@MesQueUnClub96 To, że po co oglądać coś co brzydzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?