tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@OskP Tak, fajne filmy można polecać :P
0
@Essos Na jakiej platformie pykasz?
1
Ale fajnie się strzela, a jeszcze lepsze są reakcje ludzi, którzy wyzywają od najgorszych :D
1
@Kozinho. A druga liczko ma gładkie i mowę kwiecistą :P
3
@Marian_Pazdzioch tak jak w przypadku każdego polityka ;)
0
@Marian_Pazdzioch Tym, że Polska stanęłaby się drugą Białorusią :P
10
@gumaz 1 Fajdek potem długo, długo nikt :P
0
@pikass14 ale jemu się nie podobała :P
0
@Muszynianka zobacz na strefadb
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Kengo był uznawany za biednego, a jako sprzedawca damskich butów był w stanie utrzymać rodzinę, dom, samochód i psa ;)
3
@Konradowskyy co do Polski to w ogóle ciężkie jest życie Polaka ;)
3
@Sulimo Wszyscy po grecku, japońsku, tajsku, a po polsku to żodyn nie zrobi. ŻODYN!
7
@norbi77 Co roku płyną tym statkiem i nie mogą się nauczyć, że zatonie
2
Sandacz jest królem Pontaru
1
@Kgorecki2500
1. Nie.
2. Patrz punkt 1.
0
@Herato To gdzieś na Podlasiu? Z drugiej strony mają tam jakieś lotniska, żeby wylądować? :P
0
@budel17 Ja szedłem spać około 2, a wstałem przed 5 :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Pnog37 Bo ksiądz z tacą nadchodzi :P
0
@Koorsik bo to jest na ten who j
0
A teraz to zupełnie świąteczna atmosfera tutaj
0
Ale się zrobiła świąteczna atmosfera
0
@Balboa901 piłka jest jedna, a bramki są dwie. Takie są zasady w tej grze
7
Pykają jak z jakimś tam realem
1
@Eklerek ja co roku próbuję go zabić w wannie i za cholerę menda nie chce się utopić
4
Zwycięstwo trzema lub czterema bramkami biorę w ciemno. A może będzie i manita :P
2
@Kgorecki2500 Po wyglądzie można by stwierdzić, że rodzina z Trumpem :P
3
@Rastafarnianin Niby można bawić się bez alkoholu, ale po co?
0
@MesQueUnClub96 To, że po co oglądać coś co brzydzi?