2

@patrix211 Gdy nadejdzie czas Białego Zimna, nie jedz żółtego śniegu!

4

@July_6_BcN udało się! Polki nie tyle co zdobyły pierwsze miejsce, ale mają je zdobyte podwójnie! 1 i 1 w konkursie drużynowym kobiet! ;)
Można powiedzieć, że są podwójnymi mistrzyniami świata w drużynie ;)

0

@July_6_BcN Może w tym roku też się to wydarzy ;)

0

@PietrasCoelho To jest jedna z najpiękniejszych dyscyplin sportowych,
prawda @July_6_BcN?

0

Demko Gotuka ograne. Zdaję sobie sprawę, poprawią optymalizację itp. ale żeby grać na najwyższych ustawieniach to i tak chyba trzeba będzie zmienić kompa :P Chociaż zalecany sprzęt posiadam, a raczej bardzo blisko zalecanego :D

0

@PietrasCoelho chyba masz na myśli skoki ciśnienia, jeśli chodzi o narciarskie to jest sens istnienia

0

@tbas Wrogiem jest ten spod znaku Gwiazdy Dawida?

0

@KaammiilM1206 Polki zdobędą złoty medal w konkursie drużynowym ;)
@July_6_BcN zgadza się?

1

@xvcWinterSoldier Około godziny temu obejrzałem ostatni odcinek DB Daima :P

0

@Xaviball Telewizor włączam tylko do grania na PS5, ale dawno tego nie robiłem, bo nie ma w co grać :P

0

@Xaviball Nie :P

0

eeeeeooooo


1

Czwartego maja wracają Żywe trupy! Dead City season 2 :P
@FcPortoFan1999


1

@barcelonaLM a może niech Żydki same się przesiedlą. Najlepiej z dala od cywilizacji. Na Antarktydę czy gdzieś ;)

0

@karolszymek wszystkie są z prawdziwych składników. Żaden nie ma jakiegoś wymyślonego ;)

2

@July_6_BcN to każdy polityk musi mieć demencję, bo co chwilę inaczej mówi ;)

1

@Eklerek u mnie cyrk nawet był tuż po tej całej pandemii. Byłem u lekarza na prywatnej wizycie bez maski i nic mi nie powiedział, choć na drzwiach od gabinetu było napisane, że maska obowiązkowa. Dwa tygodnie później byłem u tego samego lekarza, ale na NFZ i wyprosił mnje z gabinetu i powiedział, że mam przyjść z maską :D jak wróciłem to stała jedna osoba przed gabinetem, oczywiście bez maski. Ja już sobie swoją włożyłem, popatrzyła na mnie jak na debila, ale nie przyszło mi do głowy, żeby powiedzieć jej o co chodzi. Jak szybko weszła do gabinetu, tak szybko z niego wyszła :D

1

@snupson szkoda, że nie na Wiedźmina 1 na konsole. Zacznij od 2, potem 3 wraz z dodatkami. Za jakiś czas wyjdzie remake 1 i wtedy sobie ograsz ;) w sumie jak każdy fan serii, bo to będzie zupełnie inne przeżycie jak oryginał. Oprócz wymienionego God of War polecam Red Dead Redeption 2, jedynki nie grałem, więc się nie wypowiem. Horizon Zero Dawn i Horizon Forbidden West (obie części z dodatkami). Polecam również Death Standing i Days gone.

5

@Eklerek nie to co niektórzy dorośli podający się za licealistów

0

@D10SLEO nie sądzę

4

@MessiSuarezNeymar ale tylko tacy politycy istnieją

2

@tomek8756 wszystkie

3

@OzzyFCB ja się boję ludzi, którzy lubią pomidorową i/lub pierogi

0

@July_6_BcN jesteś prawnikiem?

0

@JordiAlbion może potrzebowali kilka groszy na bułkę ;)

2

@Baros1990 no, za swoje, bo składki zdrowotne opłaca ;)

1

@barcelonaLM dla byłego i od razu dla jego zmiennika :D

0

@misterio nic nie robisz i jeszcze ci za to płacą. Brzmi jak marzenie ;)

5

@Mitch_Atleta i żydzi

1

@cules100pro a co ma słownik do tego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?