tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 miejmy nadzieję, że gra, która ma planowaną premię na 20 marca będzie ostatnią grą Ubikacji
0
@Values wystarczy więcej sobót i niedziel
0
@esem91 dlaczego?
0
Ale piękne zawody się zrobiły w Trondheim
0
@D10SLEO Jakie marznie? Tam jest około 13 stopni...
2
@norbi77 A to Święcicki ma tutaj konto, oto one @AlexDark00
0
@Patrykl145 Oglądają streama ze skoków, trochę wyrozumiałości ;)
0
@partymaker to w grudniu :P
0
@RinooniR ale to tylko wtedy jak przez kilka dni się nie wchodzi na stronę
0
@kamiVeB Nie, dziś Wąsek zostaje Mistrzem Świata
1
Za chwilkę zaczynamy prawdziwe sportowe emocje @July_6_BcN ;)
1
@wyrek No co? Zwierzchnik sił zbrojnych nie ma nic do gadania w sprawie wojskowości, czego nie rozumiesz? :P
0
@Transu96 Co to jest zasada 34?
0
@FCB24 Stadion i Train Station mają być zamknięte, choć stadion tylko od góry, będzie można do niego wejść :P
0
@Pawlik321 Niektórym mógł się nie podobać, ale miał być tym czym był, choć za duża cena jak na tak krótką grę :P
0
@vangoor Tobie nigdy nie zdarzyło się liter przestawić pisząc na klawiaturze?
1
Dla byłych i obecnych graczy Call of Duty: Warzone, wiem że są tu tacy, bo kiedyś graliśmy, ale nie pamiętam nicków :P W tym miesiacu wraca Verdańsk, pytanie tylko czy na start nowego sezonu czy dopiero w połowie. W każdym razie dataminerzy dokopali się do plików Verdańska :P
0
@Azazel_Pazuzu To jak przejdziesz to się podziel :D
0
Pytanie do graczy i fanów serii Assassin's Creed. Kupujecie Shadows? :P
5
Jaka jest ulubiona sentencja @jowita?
"Żryj jakby jutra miało nie być."
1
@Kgorecki2500 misja w łaźni w Wiedźminie 3 też niczego sobie ;)
0
@July_6_BcN tak na prawdę to na kogo się nie zagłosuje to będzie źle ;)
0
@Rewolucja123 jak spadła z nieba? ;)
0
@wojopancer Nieraz to nawet za darmo można mieć :P Ja zdobyłem edycję GOTY na jakimś streamie :D
2
@patrix211 Gdy nadejdzie czas Białego Zimna, nie jedz żółtego śniegu!
4
@July_6_BcN udało się! Polki nie tyle co zdobyły pierwsze miejsce, ale mają je zdobyte podwójnie! 1 i 1 w konkursie drużynowym kobiet! ;)
Można powiedzieć, że są podwójnymi mistrzyniami świata w drużynie ;)
0
@July_6_BcN Może w tym roku też się to wydarzy ;)
0
@PietrasCoelho To jest jedna z najpiękniejszych dyscyplin sportowych,
prawda @July_6_BcN?
0
Demko Gotuka ograne. Zdaję sobie sprawę, poprawią optymalizację itp. ale żeby grać na najwyższych ustawieniach to i tak chyba trzeba będzie zmienić kompa :P Chociaż zalecany sprzęt posiadam, a raczej bardzo blisko zalecanego :D
0
@PietrasCoelho chyba masz na myśli skoki ciśnienia, jeśli chodzi o narciarskie to jest sens istnienia