1

@Kgorecki2500 miejmy nadzieję, że gra, która ma planowaną premię na 20 marca będzie ostatnią grą Ubikacji

0

@Values wystarczy więcej sobót i niedziel

0

@esem91 dlaczego?

0

Ale piękne zawody się zrobiły w Trondheim

0

@D10SLEO Jakie marznie? Tam jest około 13 stopni...

2

@norbi77 A to Święcicki ma tutaj konto, oto one @AlexDark00

0

@Patrykl145 Oglądają streama ze skoków, trochę wyrozumiałości ;)

0

@partymaker to w grudniu :P

0

@RinooniR ale to tylko wtedy jak przez kilka dni się nie wchodzi na stronę

0

@kamiVeB Nie, dziś Wąsek zostaje Mistrzem Świata

1

Za chwilkę zaczynamy prawdziwe sportowe emocje @July_6_BcN ;)

1

@wyrek No co? Zwierzchnik sił zbrojnych nie ma nic do gadania w sprawie wojskowości, czego nie rozumiesz? :P

0

@Transu96 Co to jest zasada 34?

0

@FCB24 Stadion i Train Station mają być zamknięte, choć stadion tylko od góry, będzie można do niego wejść :P

0

@Pawlik321 Niektórym mógł się nie podobać, ale miał być tym czym był, choć za duża cena jak na tak krótką grę :P

0

@vangoor Tobie nigdy nie zdarzyło się liter przestawić pisząc na klawiaturze?

1

Dla byłych i obecnych graczy Call of Duty: Warzone, wiem że są tu tacy, bo kiedyś graliśmy, ale nie pamiętam nicków :P W tym miesiacu wraca Verdańsk, pytanie tylko czy na start nowego sezonu czy dopiero w połowie. W każdym razie dataminerzy dokopali się do plików Verdańska :P

0

@Azazel_Pazuzu To jak przejdziesz to się podziel :D

0

Pytanie do graczy i fanów serii Assassin's Creed. Kupujecie Shadows? :P

5

Jaka jest ulubiona sentencja @jowita?
"Żryj jakby jutra miało nie być."

1

@Kgorecki2500 misja w łaźni w Wiedźminie 3 też niczego sobie ;)

0

@July_6_BcN tak na prawdę to na kogo się nie zagłosuje to będzie źle ;)

0

@Rewolucja123 jak spadła z nieba? ;)

0

@wojopancer Nieraz to nawet za darmo można mieć :P Ja zdobyłem edycję GOTY na jakimś streamie :D

2

@patrix211 Gdy nadejdzie czas Białego Zimna, nie jedz żółtego śniegu!

4

@July_6_BcN udało się! Polki nie tyle co zdobyły pierwsze miejsce, ale mają je zdobyte podwójnie! 1 i 1 w konkursie drużynowym kobiet! ;)
Można powiedzieć, że są podwójnymi mistrzyniami świata w drużynie ;)

0

@July_6_BcN Może w tym roku też się to wydarzy ;)

0

@PietrasCoelho To jest jedna z najpiękniejszych dyscyplin sportowych,
prawda @July_6_BcN?

0

Demko Gotuka ograne. Zdaję sobie sprawę, poprawią optymalizację itp. ale żeby grać na najwyższych ustawieniach to i tak chyba trzeba będzie zmienić kompa :P Chociaż zalecany sprzęt posiadam, a raczej bardzo blisko zalecanego :D

0

@PietrasCoelho chyba masz na myśli skoki ciśnienia, jeśli chodzi o narciarskie to jest sens istnienia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?