0

@Muszynianka nic wielkiego, przelej 1000 złotych na szczodry cel. Dom dziecka, szpital czy schronisko dla zwierząt ;)

1

@Muszynianka ja na telefonie korzystam tylko i wyłącznie z wersji dla komputerów,.z mobilnych za wyjątkiem poczty nie da się w ogóle korzystać :D a tak to wejdź w ustawienia (w Chrome trzy kropki w górnym prawym rogu) i na dole jest opcja *wersja dla komputerów", odznacz ją.

0

@Hosh Opera GX :P

0

@Hosh Ja ciasteczek nie czyściłem i jestem tutaj :P

1

@Poversky1000 a ja nie mam laptopa i też mi działa

0

@daniel32778 milion pięćset sto dziewięćset

1

Ciekawe kto pierwszy napisze na rambli, gdy ta zacznie działać ;)

1

@Nightraider albo zachorował na cholerę @Kinginiesta :P

23

Reklamy można wybaczyć, zarabiacie na tym, ale TAKIE zdjęcie na tej stronie?

1

@BezglutenowyPedri U mnie w robocie gościu zasłabł. Uderzył głową o posadzkę czy tam o coś. Dostał ataku padaczki. Udzielono mu pomocy, karetka przyjechała, a produkcja nawet nie została na ten czas wstrzymana. Podczas udzielania pomocy krzyczał jakby z bólu, ludzie wokół niego musieli pracować.

0

@michaleu Kolega jeździ tymi pojazdami i nienawidzi gdy na ciężarówkę mówi się "tir". A samą robotę lubi. Jego dziewczyna też zrobiła sobie prawo jazdy na ciężarówki i razem jeżdżą.

0

@Mitch_Atleta To już pomału się kończy :P

13

Komentarz usunięty

2

I znowu niedziela bez konkursu PŚ w skokach narciarskich ;(
@July_6_BcN @Criss18Barca

4

@QQL5 I tak, i nie. Wszystko ma swoje plusy i minusy :P

1

@Rastafarnianin Tylko ta jego partia. Mógłby szefa zastąpić i rządzić tym ugrupowaniem i krajem po swojemu.

0

@lithotripter I Star Wars

0

Assassin's Creed Shadows z koszulką i kubkiem termicznym, ale ta gra zapowiada się na paździerz :P
https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/zestaw-premierowy-assassins-creed-shadows-na-ps5-za-38999-zl-w-media-markt/

0

@Arden Takie coś?

Brak plików



Wygląda na to, że zapomniałeś dodać pliku do przesłania

0

@Cule1234 Niech też Geigera zgłoszą :P

0

Kacper Pitala o Księżycu


0

Ciekawe jakie to uczucie gdy się przegrywa mimo oszukiwania ;)

0

I oszustom nie udało się wygrać!

0

@FcPortoFan1999 No i co z tego? Będą inni

1

@FcPortoFan1999 Napisałem, że wystarczy jeden dobry w loteryjnych warunkach. Druga seria odwołana i tyle

1

Te MŚ w narciarstwie klasycznym bez medalu, ale następnym razem zarówno skoczkowie jak i skoczkinie zdominują całe mistrzostwa, a może wpadnie też coś w innych dyscyplinach ;)
@July_6_BcN

1

@FcPortoFan1999 Wystarczy jeden dobry skok w loteryjnych zawodach ;)

1

@July_6_BcN Pawełek z adwokatem

1

@FcPortoFan1999 Takie pisanie powoduje, że jeszcze bardziej chce się tej wygranej.

0

@FcPortoFan1999 Kasai mógł wygrać w "podeszłym" wieku to i Stoch może.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?