tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Muszynianka nic wielkiego, przelej 1000 złotych na szczodry cel. Dom dziecka, szpital czy schronisko dla zwierząt ;)
1
@Muszynianka ja na telefonie korzystam tylko i wyłącznie z wersji dla komputerów,.z mobilnych za wyjątkiem poczty nie da się w ogóle korzystać :D a tak to wejdź w ustawienia (w Chrome trzy kropki w górnym prawym rogu) i na dole jest opcja *wersja dla komputerów", odznacz ją.
0
@Hosh Opera GX :P
0
@Hosh Ja ciasteczek nie czyściłem i jestem tutaj :P
1
@Poversky1000 a ja nie mam laptopa i też mi działa
0
@daniel32778 milion pięćset sto dziewięćset
1
Ciekawe kto pierwszy napisze na rambli, gdy ta zacznie działać ;)
1
@Nightraider albo zachorował na cholerę @Kinginiesta :P
23
Reklamy można wybaczyć, zarabiacie na tym, ale TAKIE zdjęcie na tej stronie?
1
@BezglutenowyPedri U mnie w robocie gościu zasłabł. Uderzył głową o posadzkę czy tam o coś. Dostał ataku padaczki. Udzielono mu pomocy, karetka przyjechała, a produkcja nawet nie została na ten czas wstrzymana. Podczas udzielania pomocy krzyczał jakby z bólu, ludzie wokół niego musieli pracować.
0
@michaleu Kolega jeździ tymi pojazdami i nienawidzi gdy na ciężarówkę mówi się "tir". A samą robotę lubi. Jego dziewczyna też zrobiła sobie prawo jazdy na ciężarówki i razem jeżdżą.
0
@Mitch_Atleta To już pomału się kończy :P
13
Komentarz usunięty
2
I znowu niedziela bez konkursu PŚ w skokach narciarskich ;(
@July_6_BcN @Criss18Barca
4
@QQL5 I tak, i nie. Wszystko ma swoje plusy i minusy :P
1
@Rastafarnianin Tylko ta jego partia. Mógłby szefa zastąpić i rządzić tym ugrupowaniem i krajem po swojemu.
0
@lithotripter I Star Wars
0
Assassin's Creed Shadows z koszulką i kubkiem termicznym, ale ta gra zapowiada się na paździerz :P
https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/zestaw-premierowy-assassins-creed-shadows-na-ps5-za-38999-zl-w-media-markt/
0
@Arden Takie coś?
Brak plików
Wygląda na to, że zapomniałeś dodać pliku do przesłania
0
@Cule1234 Niech też Geigera zgłoszą :P
0
Kacper Pitala o Księżycu
0
Ciekawe jakie to uczucie gdy się przegrywa mimo oszukiwania ;)
0
I oszustom nie udało się wygrać!
0
@FcPortoFan1999 No i co z tego? Będą inni
1
@FcPortoFan1999 Napisałem, że wystarczy jeden dobry w loteryjnych warunkach. Druga seria odwołana i tyle
1
Te MŚ w narciarstwie klasycznym bez medalu, ale następnym razem zarówno skoczkowie jak i skoczkinie zdominują całe mistrzostwa, a może wpadnie też coś w innych dyscyplinach ;)
@July_6_BcN
1
@FcPortoFan1999 Wystarczy jeden dobry skok w loteryjnych zawodach ;)
1
@July_6_BcN Pawełek z adwokatem
1
@FcPortoFan1999 Takie pisanie powoduje, że jeszcze bardziej chce się tej wygranej.
0
@FcPortoFan1999 Kasai mógł wygrać w "podeszłym" wieku to i Stoch może.