2

@MesQueUnClub96 Bo ten twój homoseksulaizm jest wymyślony na potrzeby trollowania na stronie. Podobnie jak to, że jesteś licealistą. Dlatego jest ta niechęć

0

@Kengo Ukradnie rudemu miotłę :P

0

@MesQueUnClub96 Czuję niechęć do ciebie jako osoby, bo nawet nie wiem czy nie trollujesz. Mam kolegę geja i problemu z nim nie mam.

1

@R10BarcaM10 La Rambla działa normalnie i nie trzeba nic kombinować :D

2

@MesQueUnClub96 Moim ulubionym muzykiem jest Freddie Mercury. Miał on ciągoty do mężczyzn i jakoś mi to w nim nie przeszkadza.

0

@gumaz Znajdzie, założy jej chomąto i będzie nią orać pole

0

@NeroTFP1 Nie mógł tego pisać o Stochu, bo wtedy jeszcze telewizji nie było :P

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

5

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

@July_6_BcN On już chyba weekend zaczął i poszedł w picie skoro tak się nakręcił na rozmowy okołopolityczne :P

4

@Radko1976 Bo tak politycy powiedzieli? Od kiedy można im wierzyć?

1

@Radko1976 Tuska od Niemców nie można nazywać, ale Mentzena od ruskich agentów tak :D Już kiedyś tu na forum pisałem, że brzydzę się każdym politykiem, który liczy się na arenie krajowej/międzynarodowej, bo to znaczy, że to menda, kłamca i złodziej. Ci uczciwi raczej się nie wybijają.

0

@Radko1976 No i bardzo dobrze ;)

0

@Radko1976 Ciekawe skąd się wzięło przekonanie, że Tusk jest Niemcem ;)

1

@Radko1976 O Putinie sądzę to samo co o naszych rządzących ;)

7

@Radko1976 Jakbym napisał co sądzę o obecnym lub poprzednim premierze to dostałbym bana. "Niemiecki premier Polaków" to łagodne określenie.

2

@Radko1976 Mam podejrzenia, że jesteś jego wyborcą ;)

0

@July_6_BcN To dziś czterdzieste czy pierwsze?

0

@Radko1976 To i tak rzadziej zmienia poglądy niż niemiecki premier Polaków ;)

0

@bartekvisca ale niezdrowe jedzenie poprawia, więc się wyrównało

2

@Criss18Barca A nawet w top 6

0

@Czajka90 mleko bez kawy :P

3

@clyde dobrze, że nie grał razem z Pepe, bo byłoby niezłe combo :D

1

@Pawlak1992 no to musisz częściej przebywać w takich warunkach żeby się uodpornić. To jest jak z treningiem, małymi krokami i robi się postępy ;)

0

@Pawlak1992 jakoś odporność musiałem nabyć. Podejrzewam, że to właśnie przez mój styl ubierania i w ogóle przebywania w niskich temperaturach (zimą niektórzy by zamarzli u mnie w pokoju:D). Z drugiej strony pamiętam jak nawet latem grubo się ubierałem, zupełnie inny człowiek :D przeziębienia właśnie biorą się z dużych różnic temperatur i kontaktu z patogenami ;)
Podejrzewam, że w domu masz ponad 20 stopni, wyjdziesz na dwór gdzie jest około zera i już jesteś bliski przeziębienia

0

@Pawlak1992 ja w przeciągach żyję od najmłodszych lat :)

0

Komentarz usunięty

1

@MichuZ44 jakby nie było to właśnie władza musi od najmłodszych lat to wszystko wpajać jeśli chce by dorośli byli posłuszni ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?