tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 Bo ten twój homoseksulaizm jest wymyślony na potrzeby trollowania na stronie. Podobnie jak to, że jesteś licealistą. Dlatego jest ta niechęć
0
@Kengo Ukradnie rudemu miotłę :P
0
@MesQueUnClub96 Czuję niechęć do ciebie jako osoby, bo nawet nie wiem czy nie trollujesz. Mam kolegę geja i problemu z nim nie mam.
1
@R10BarcaM10 La Rambla działa normalnie i nie trzeba nic kombinować :D
2
@MesQueUnClub96 Moim ulubionym muzykiem jest Freddie Mercury. Miał on ciągoty do mężczyzn i jakoś mi to w nim nie przeszkadza.
0
@gumaz Znajdzie, założy jej chomąto i będzie nią orać pole
0
@NeroTFP1 Nie mógł tego pisać o Stochu, bo wtedy jeszcze telewizji nie było :P
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
5
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
@July_6_BcN On już chyba weekend zaczął i poszedł w picie skoro tak się nakręcił na rozmowy okołopolityczne :P
4
@Radko1976 Bo tak politycy powiedzieli? Od kiedy można im wierzyć?
1
@Radko1976 Tuska od Niemców nie można nazywać, ale Mentzena od ruskich agentów tak :D Już kiedyś tu na forum pisałem, że brzydzę się każdym politykiem, który liczy się na arenie krajowej/międzynarodowej, bo to znaczy, że to menda, kłamca i złodziej. Ci uczciwi raczej się nie wybijają.
0
@Radko1976 No i bardzo dobrze ;)
0
@Radko1976 Ciekawe skąd się wzięło przekonanie, że Tusk jest Niemcem ;)
1
@Radko1976 O Putinie sądzę to samo co o naszych rządzących ;)
7
@Radko1976 Jakbym napisał co sądzę o obecnym lub poprzednim premierze to dostałbym bana. "Niemiecki premier Polaków" to łagodne określenie.
2
@Radko1976 Mam podejrzenia, że jesteś jego wyborcą ;)
0
@July_6_BcN To dziś czterdzieste czy pierwsze?
0
@Radko1976 To i tak rzadziej zmienia poglądy niż niemiecki premier Polaków ;)
0
@bartekvisca ale niezdrowe jedzenie poprawia, więc się wyrównało
2
@Criss18Barca A nawet w top 6
0
@Czajka90 mleko bez kawy :P
3
@clyde dobrze, że nie grał razem z Pepe, bo byłoby niezłe combo :D
1
@Pawlak1992 no to musisz częściej przebywać w takich warunkach żeby się uodpornić. To jest jak z treningiem, małymi krokami i robi się postępy ;)
0
@Pawlak1992 jakoś odporność musiałem nabyć. Podejrzewam, że to właśnie przez mój styl ubierania i w ogóle przebywania w niskich temperaturach (zimą niektórzy by zamarzli u mnie w pokoju:D). Z drugiej strony pamiętam jak nawet latem grubo się ubierałem, zupełnie inny człowiek :D przeziębienia właśnie biorą się z dużych różnic temperatur i kontaktu z patogenami ;)
Podejrzewam, że w domu masz ponad 20 stopni, wyjdziesz na dwór gdzie jest około zera i już jesteś bliski przeziębienia
0
@Pawlak1992 ja w przeciągach żyję od najmłodszych lat :)
0
Komentarz usunięty
1
@MichuZ44 jakby nie było to właśnie władza musi od najmłodszych lat to wszystko wpajać jeśli chce by dorośli byli posłuszni ;)