tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Pawlak1992 Rosja w porównaniu z Koreą jest krajem proobywatelskim :D
0
@LeoMessiiBarcaPepa chyba wiem w jakiej przychodni jesteś hehe. A tak to pewnie do któreś godziny przyjmowane są osoby na NFZ, a po godzinach prywatnie, ale lekarz się spóźnił i tak wyszło ;)
16
@Michu94 przerwa jest dobra, ale od roboty
0
@GoLem Andre Forfang
0
@FcPortoFan1999 bo był czas, że 3 wypadała nam w tym samym czasie
0
@FcPortoFan1999 jakie zawsze? W tym tygodniu mam drugą. Chodzę systemem 3-2-1
0
@FcPortoFan1999 no to tym bardziej ta robota jest głupotą
0
@FcPortoFan1999 między zmianami musi być przynajmniej 11 godzin przerwy. Jak tego nie ma to trzeba zgłosić ten fakt do Państwowej Inspekcji Pracy ;)
0
@FcPortoFan1999 to jest niezgodne z przepisami ;)
0
@FcPortoFan1999 już sam fakt, że trzeba wstać, uszykować się do niej, pojechać tam i robić cokolwiek to głupota ;(
6
@FcPortoFan1999 czyli też głupotę
1
Niech poniedziałek nie zawiedzie was od faktu, że robota to głupota
0
@paweldunajecfcb tak ;)
0
@MesQueUnClub_87 ja bym wprowadził zakaz celebracji goli, tak jak to bo kiedyś ;)
0
@norbi77 baby w staniku nie widziałeś?
0
@July_6_BcN możesz mnie nazywać jak chcesz :D
0
@July_6_BcN Ja mam na drugie rekin -.-
0
@Sulimo No, bo on tu wchodzi i czyta :D
0
Zaczęło się kompletowanie hat tricka
0
@Lokoo @wpwelement czy ktoś inny z rządzących :P
2
@Kamiloza91 W łeb to możesz dostać
1
@PatrychoO Jesteś sterem, białym żołnierzem -.-
0
@July_6_BcN a to może musimy razem oglądać :D
0
@Xpert77 Raikkonen vol. 2 :P
0
@July_6_BcN Nie żebym Cię obwiniał, ale gdybyś oglądała to by się udało, ale nic się nie stało, będzie jeszcze kilka okazji w tym sezonie ;)
0
@Criss18Barca Jeśli się zdarzy, że będą mieć tyle samo punktów to niech zorganizują Ski MMA :D
0
@Criss18Barca Czy będzie "bratobójczy" pojedynek na zakończenie sezonu?
0
@FcPortoFan1999 AI "zaśpiewała" językiem faktów
0
@VegetaPolska A dziś byłby zawieszony :P
0
A Ajzenbiśla spowodował, że ten konkurs jest jeszcze lepszy :)