tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 to podobnie jak z produktami od jabłka ;)
0
@Kgorecki2500 a ile kosztował?
0
@SelloutCrowd trzy
0
@Spacedragon to tam też masz zakładkę "biblioteka"
0
@CurryTheGoat30 co na ten temat ma do powiedzenia jeden z największych Polaków
1
@escarabajo w ciepłym kraju to my mieszkamy. To o czym piszesz to gorący kraj
0
@Mitch_Atleta to teraz pytanie. Szanować Alvesa czy nie szanować? ;)
0
@Spacedragon chodzi o przypisane gry do konta?
1
@Popitek12 to samo co o tobie i dodim ;)
1
@July_6_BcN a szacunku przede wszystkim ;)
1
@Mitch_Atleta bo taka ta gra ma być. Ma zadowolić starych wyjadaczy, a nie przyciągnąć nowych graczy
3
Siedzę sobie u lekarza, uprzednio wpychając się w kolejkę, a lekarz to mój znajomy i także kibic Barcelony i przeglądamy sobie La Ramblę od kilku minut :D
0
@Popitek12 może też być walkower
3
Lech Poznań zrobił kolejny krok do tytułu Mistrza Polski.
1
@Marian_Pazdzioch moja odpowiedź była kluczowa
1
@Hosh to nie potrwa długo
0
@Mitch_Atleta Szczęsny przy 22 meczach też może mieć 6 czystych kont
0
@esem91 Zesłać? Co w tym słowie może być niedozwolone?
0
@maroon ale to tylko kilka twoich zalet ;)
1
@Karolollo ale to nie jest żart. Naprawdę jestem hetero
0
@maroon Po prostu napisz, że nie jesteś tolerancyjny i tyle
2
Muzyczne archiwum. Koncert Live Aid
https://cdn.discordapp.com/attachments/768528407851040808/1343160631104376832/480469967_28410790258569599_5500004282523341209_n.png?ex=67bc4351&is=67baf1d1&hm=0620b924e974ab77dcf2f4a6b0bd51fd9a76054639f64a429a05c2ef5e11ad41&
1
@maroon Dużo osób to robi to i ja chciałem się podzielić swoją seksualnością. To, że jestem hetero to jestem jakiś gorszy?
0
@Safrani W damskie tak ;)
0
@maroon Po prostu chciałem się podzielić tym co czuję, nie musisz mnie atakować. Podobają mi się kobiety i tyle
1
@MessiForeverTheBest I cyk zgłoszony
1
@July_6_BcN No to teraz już wszyscy wiecie. Mam nadzieję, że mnie zaakceptujecie, takim jakim jestem.
2
@Sinirsey Długo to w sobie trzymałem, ale w końcu się odważyłem!
1
@okiemtypera_lucaxx95 Szczęsny nawet nie był transferem ^^
21
Hej wszystkim, chciałem się czymś podzielić!
Długo o tym myślałem i doszedłem do wniosku, że chcę być w pełni sobą – dlatego postanowiłem napisać ten post. Jestem hetero
Nie zmienia to faktu, że jestem tą samą osobą co wcześniej – po prostu chcę być otwarty i nie musieć niczego ukrywać. Mam nadzieję, że spotkam się tu ze zrozumieniem i akceptacją. Jeśli ktoś ma pytania lub chce porozmawiać, jestem otwarty!
Dzięki za przeczytanie!