0

@Kgorecki2500 to podobnie jak z produktami od jabłka ;)

0

@Kgorecki2500 a ile kosztował?

0

0

@Spacedragon to tam też masz zakładkę "biblioteka"

0

@CurryTheGoat30 co na ten temat ma do powiedzenia jeden z największych Polaków


1

@escarabajo w ciepłym kraju to my mieszkamy. To o czym piszesz to gorący kraj

0

@Mitch_Atleta to teraz pytanie. Szanować Alvesa czy nie szanować? ;)

0

@Spacedragon chodzi o przypisane gry do konta?

1

@Popitek12 to samo co o tobie i dodim ;)

1

@July_6_BcN a szacunku przede wszystkim ;)

1

@Mitch_Atleta bo taka ta gra ma być. Ma zadowolić starych wyjadaczy, a nie przyciągnąć nowych graczy

3

Siedzę sobie u lekarza, uprzednio wpychając się w kolejkę, a lekarz to mój znajomy i także kibic Barcelony i przeglądamy sobie La Ramblę od kilku minut :D

0

@Popitek12 może też być walkower

3

Lech Poznań zrobił kolejny krok do tytułu Mistrza Polski.

1

@Marian_Pazdzioch moja odpowiedź była kluczowa

1

@Hosh to nie potrwa długo

0

@Mitch_Atleta Szczęsny przy 22 meczach też może mieć 6 czystych kont

0

@esem91 Zesłać? Co w tym słowie może być niedozwolone?

0

@maroon ale to tylko kilka twoich zalet ;)

1

@Karolollo ale to nie jest żart. Naprawdę jestem hetero

0

@maroon Po prostu napisz, że nie jesteś tolerancyjny i tyle

1

@maroon Dużo osób to robi to i ja chciałem się podzielić swoją seksualnością. To, że jestem hetero to jestem jakiś gorszy?

0

@Safrani W damskie tak ;)

0

@maroon Po prostu chciałem się podzielić tym co czuję, nie musisz mnie atakować. Podobają mi się kobiety i tyle

1

@MessiForeverTheBest I cyk zgłoszony

1

@July_6_BcN No to teraz już wszyscy wiecie. Mam nadzieję, że mnie zaakceptujecie, takim jakim jestem.

2

@Sinirsey Długo to w sobie trzymałem, ale w końcu się odważyłem!

1

@okiemtypera_lucaxx95 Szczęsny nawet nie był transferem ^^

21

Hej wszystkim, chciałem się czymś podzielić!

Długo o tym myślałem i doszedłem do wniosku, że chcę być w pełni sobą – dlatego postanowiłem napisać ten post. Jestem hetero

Nie zmienia to faktu, że jestem tą samą osobą co wcześniej – po prostu chcę być otwarty i nie musieć niczego ukrywać. Mam nadzieję, że spotkam się tu ze zrozumieniem i akceptacją. Jeśli ktoś ma pytania lub chce porozmawiać, jestem otwarty!

Dzięki za przeczytanie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?