0

@marcin62 "takie zachowania należy tępić", w jaki sposób utępimy takie zachowania pisząc o tym tutaj? Między sobą możemy się śmiać, ale ogólnie co to zmienia? :D

1

@marcin62 bo tu wszedł, poczytał i stwierdził, że źle postąpił

0

I po raz kolejny Barca powiększa przewagę nad rządowymi

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Za te wszystkie wałki w historii powinni zdelegalizować ten klub, a więc tak

0

@ZwyklyKibicBarcy04 w żadnym sezonie na żadne trofeum nie zasługiwali i zasługiwać nie będą

0

@Encore a tadzik tylko czyta i zgłasza ;)

3

Negreira specjalnie tyle czasu doliczył

0

@Stinger_ Chyba wygrają :P

0

Schmitt chyba wygra :P

0

teraz zaczyna się poważne skakanie

2

@Gibbon_FCB Jak większość madridistas :P

0

@July_6_BcN Od czasu do czasu dają. Od Planicy do Planicy :D

0

No to zaczynamy skoki narciarskie ;)

0

Na yt jest już transmisja @Criss18Barca @Stinger_ może z telefonu sobie włączysz @July_6_BcN

;)

2

@krycha2201 Nie, z Hemingway'ów tylko Ernest

0

@Criss18Barca A dlaczego na tvnie na playerze jest jakieś dziadostwo? Skoki dopiero o 15:30 :P a według skijumping.pl kapitanowie mają za chwilę zacząć skakać

0

@Bocheno1 Skoki narciarskie proszę pana. Pan Adam Małysz będzie skakał.

0

@Criss18Barca Jak to mówią, kto stoi w miejscu, ten się cofa ;)

0

@Stinger_ skoki kapitanów będą transmitowane?

0

@AlwaysBlaugrana Dziwne nie?

1

@July_6_BcN O, to Pawełek wygra ;)

0

@gumaz Nie, wolałbym nosić sprzęt osobiście

0

@July_6_BcN skoki dziś są oglądane? Na pewno wygra któryś z Polaków ;)

0

@D10SLEO To, że dziś skoki, skoki w Zakopanem. Każdy bułkę zje z bananem

0

@July_6_BcN to nie widziałaś zajęcy tylko białe myszki ;)

1

@vangoor bo oni mają pierwszy raz takie kary

0

@mekston i to trzy razy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@don'T.R.I.P.e i tak od lat ;)

1

@Bulbazaur17 rumaka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?