tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 "takie zachowania należy tępić", w jaki sposób utępimy takie zachowania pisząc o tym tutaj? Między sobą możemy się śmiać, ale ogólnie co to zmienia? :D
1
@marcin62 bo tu wszedł, poczytał i stwierdził, że źle postąpił
0
I po raz kolejny Barca powiększa przewagę nad rządowymi
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Za te wszystkie wałki w historii powinni zdelegalizować ten klub, a więc tak
0
@ZwyklyKibicBarcy04 w żadnym sezonie na żadne trofeum nie zasługiwali i zasługiwać nie będą
0
@Encore a tadzik tylko czyta i zgłasza ;)
3
Negreira specjalnie tyle czasu doliczył
0
@Stinger_ Chyba wygrają :P
0
Schmitt chyba wygra :P
0
teraz zaczyna się poważne skakanie
2
@Gibbon_FCB Jak większość madridistas :P
0
@July_6_BcN Od czasu do czasu dają. Od Planicy do Planicy :D
0
No to zaczynamy skoki narciarskie ;)
0
Na yt jest już transmisja @Criss18Barca @Stinger_ może z telefonu sobie włączysz @July_6_BcN
2
@krycha2201 Nie, z Hemingway'ów tylko Ernest
0
@Criss18Barca A dlaczego na tvnie na playerze jest jakieś dziadostwo? Skoki dopiero o 15:30 :P a według skijumping.pl kapitanowie mają za chwilę zacząć skakać
0
@Bocheno1 Skoki narciarskie proszę pana. Pan Adam Małysz będzie skakał.
0
@Criss18Barca Jak to mówią, kto stoi w miejscu, ten się cofa ;)
0
@Stinger_ skoki kapitanów będą transmitowane?
0
@AlwaysBlaugrana Dziwne nie?
1
@July_6_BcN O, to Pawełek wygra ;)
0
@gumaz Nie, wolałbym nosić sprzęt osobiście
0
@July_6_BcN skoki dziś są oglądane? Na pewno wygra któryś z Polaków ;)
0
@D10SLEO To, że dziś skoki, skoki w Zakopanem. Każdy bułkę zje z bananem
0
@July_6_BcN to nie widziałaś zajęcy tylko białe myszki ;)
1
@vangoor bo oni mają pierwszy raz takie kary
0
@mekston i to trzy razy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@don'T.R.I.P.e i tak od lat ;)
1
@Bulbazaur17 rumaka