tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@marcinbarca1984 Jezus z marchwi wstał
0
Protip na wysypianie się
https://www.facebook.com/reel/536005432588810
1
@PJ777 Przeczytałem, że jeśli odchodzicie :D
1
Nadchodzą nowe spin offy oraz kontynuacje tych, które już są w uniwersum TWD? Być może niestety jeden z nich będzie o Morganie. I uprzedzam pytanie, tak, są osoby, które jeszcze to oglądają
2
No to teraz świąteczny filmowy crossover
0
@mekston Ba, ja czekam na jego trzecią Kryształową Kulę i Złoto IO
0
@misiek0318 I jak tam remis?
0
@misiek0318 Jeszcze niedawno była porażka :P
1
Jezus Maria, ależ błąd Boruca!
0
@Piotrek1993 Tak. Jakby co to taka informacja jest na stronie głównej.
1
@Bolton To jest pozytyw sam w sobie ;)
0
@Kgorecki2500 Skąd wiesz co się stanie?
0
@4drian0 Właśnie zacząłem pobieranie :P
Trudniejsze to niż Rocket League :P
0
@kamiVeB albo i odwrotnie
1
@4drian0 Jako gracz Rocket League poprosiłem o dostęp :P
6
Tradycyjny wielkanocny mem
https://jbzd.com.pl/obr/4085120/kolejne-okrazanie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tbas Niebo to metaforyczny pokój, a to coś na "i" przedpokój :P i dlatego trzeba przejść przez przedpokój, żeby dostać się do nieba
2
@Encore Wilfredo chyba pochodzi z Podlasia :P
0
@DragonxNF Come with me if you want to live, Jack
1
@Astad Ja we wtorek mam nockę także i tak prawie cały wolny :P
1
No to weekend i to troszkę dłuższy niż większość z nich :P
0
@FCB_dimiC jak już wziąłem telefon do ręki to i tak nie usnę :D a jeszcze kilka godzin temu koty za oknem hałasowały
1
@FCB_dimiC wczoraj byłem 12 godzin w robocie i zamiast spać to się kręcę w łóżku ;) ale nic, byle do 14 i troszkę dłuższy weekend ;)
1
Nie ma to jak obudzić się o pierwszej i już nie zasnąć gdy ma się na szóstą do roboty
0
@bart_azz czyli Jagiellonia jest lepsza od Barcelony
1
@esem91 tego zawsze mało
1
@Gaucho przechodzi przez kraty jak terminator t-1000
0
@Astad na szczęście jutro ma być chłodniej i padać @Azazel_Pazuzu
0
@fejkenq ale czy Bayern został w grze?