tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sergio5 a w finale będzie przynajmniej dwóch ;)
3
15 stopni o tej godzinie, a to dopiero połowa kwietnia...
0
@Vegeta88 akurat Morawieckiemu nadano taki przydomek, ale pasuje do każdego jednego polityka ;)
0
@marcin62 tylko, żeby to nie było znowu na tym zasranym Unreal Engine
2
@Kasy a co jeśli Pinokio powie, że zaraz urośnie mu nos?
0
@Barca_Big_Moment a to fani grają czy piłkarze? @kuz napisał, że na fanpejdżach piszą, że awansują.
0
@Filipem bo non-stop ginie ;)
0
@lithotripter ja około piątej wychodzę z domu i nawet przez myśl mi nie przechodzi żeby ubrać kurtkę ;)
0
@lithotripter kurtki są teraz niepotrzebne
0
@Hasszz dlaczego do mnie to napisałeś?
2
@Starrk każdy polityk to oszust
3
@MesQueUnClub96 miałeś opuścić ten portal
0
@Lokoo Wersja z napędem czy bez?
2
No i kolejny tydzień czas zacząć ;(
3
@VeB 1899 grozi, ale nie dostanie takiej kary ;)
0
@FcPortoFan1999 u mnie ponoć tydzień lub dwa tygodnie temu padał śnieg. Tyle to trwało, że nawet tego nie widziałem
0
@FcPortoFan1999 No, popadało na jakimś zadupiu pięć minut
0
@FcPortoFan1999 Tylko kiedy ostatnio padało? Jak walnie to znowu będą podtopienia i powodzie.
0
@mekston To trzeba włączyć, bo już nie pamiętam jak wygląda deszcz :P
0
@La Pulgaa DrhTV na meczykach :P
1
@Astad Tu jest taki ruch, że nawet mimo "głośnych" odejść ze strony to i tak te osoby się udzielają :P
3
@!34RC3!_0N4 Ja co sezon na to liczę. Niezależnie od sytuacji w drużynie :P
2
@xvcWinterSoldier potem majówka, urlop, imieniny, Wszystkich Świętych, Święto Niepodległości i powrót Pucharu Świata w skokach narciarskich @July_6_BcN ;)
0
@krajana każdy polityk kłamie, każdy jest mendą i złodziejem. Jest jeszcze pięciopiętrowe niecenzuralne określenie na "k", ale ze względu na wczesną porę pozwolę sobie go nie napisać.
3
Wódka jest lepsza od chleba, bo gryźć jej nie trzeba
0
@AlexDark00 Prawda boli? :)
0
@PepGuardiola1971 przeciwko komu?
0
@Jakchcesz Tak właśnie było
0
W pierwszej połowie ledwo chodzili, bo nogi ich bolały, a teraz jacy żwawi :P
1
@Bartas1998 Bo Real Madryt to takie pizdryki ze sklepu, a Leganes to duże ogóry z pola czy ogródka