0

@sergio5 a w finale będzie przynajmniej dwóch ;)

3

15 stopni o tej godzinie, a to dopiero połowa kwietnia...

0

@Vegeta88 akurat Morawieckiemu nadano taki przydomek, ale pasuje do każdego jednego polityka ;)

0

@marcin62 tylko, żeby to nie było znowu na tym zasranym Unreal Engine

2

@Kasy a co jeśli Pinokio powie, że zaraz urośnie mu nos?

0

@Barca_Big_Moment a to fani grają czy piłkarze? @kuz napisał, że na fanpejdżach piszą, że awansują.

0

@Filipem bo non-stop ginie ;)

0

@lithotripter ja około piątej wychodzę z domu i nawet przez myśl mi nie przechodzi żeby ubrać kurtkę ;)

0

@lithotripter kurtki są teraz niepotrzebne

0

@Hasszz dlaczego do mnie to napisałeś?

2

@Starrk każdy polityk to oszust

3

@MesQueUnClub96 miałeś opuścić ten portal

0

@Lokoo Wersja z napędem czy bez?

2

No i kolejny tydzień czas zacząć ;(

3

@VeB 1899 grozi, ale nie dostanie takiej kary ;)

0

@FcPortoFan1999 u mnie ponoć tydzień lub dwa tygodnie temu padał śnieg. Tyle to trwało, że nawet tego nie widziałem

0

@FcPortoFan1999 No, popadało na jakimś zadupiu pięć minut

0

@FcPortoFan1999 Tylko kiedy ostatnio padało? Jak walnie to znowu będą podtopienia i powodzie.

0

@mekston To trzeba włączyć, bo już nie pamiętam jak wygląda deszcz :P

0

@La Pulgaa DrhTV na meczykach :P

1

@Astad Tu jest taki ruch, że nawet mimo "głośnych" odejść ze strony to i tak te osoby się udzielają :P

3

@!34RC3!_0N4 Ja co sezon na to liczę. Niezależnie od sytuacji w drużynie :P

2

@xvcWinterSoldier potem majówka, urlop, imieniny, Wszystkich Świętych, Święto Niepodległości i powrót Pucharu Świata w skokach narciarskich @July_6_BcN ;)

0

@krajana każdy polityk kłamie, każdy jest mendą i złodziejem. Jest jeszcze pięciopiętrowe niecenzuralne określenie na "k", ale ze względu na wczesną porę pozwolę sobie go nie napisać.

3

Wódka jest lepsza od chleba, bo gryźć jej nie trzeba

0

@AlexDark00 Prawda boli? :)

0

@PepGuardiola1971 przeciwko komu?

0

@Jakchcesz Tak właśnie było

0

W pierwszej połowie ledwo chodzili, bo nogi ich bolały, a teraz jacy żwawi :P

1

@Bartas1998 Bo Real Madryt to takie pizdryki ze sklepu, a Leganes to duże ogóry z pola czy ogródka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?