tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DeXt3rVeB dwie godziny do końca zmiany
0
@FCB_dimiC wpisz DecoMorreno w google
6
@UriBoyka dostał od bezdomnego
0
@Hshdhrhdh Dlaczego jesteś niekonsekwentny? Raz piszesz nazwiska wielką literą, a raz małą?
2
@gumaz nie wiem, choć się domyślam
0
@pt9 i znowu nocy będzie mało.
0
@Chada najlepszy
2
@Faro na nikogo, bo żadna z osób, które ubiegają się o fotel prezydenta nie zasługuje aby w nim zasiąść.
2
Z okazji zbilżających się wyborów, kilka piosenek :P
"Nieważne kto obejmie tron,
Ty jesteś łosiem dla obydwu stron"
"Ciągle mam przed oczami głodnych władzy,
Zimny wiatr czarnych koszul nową armię pcha"
"Władza szydzi z nas,
W nasz OFIARNY czas
Honor... Bóg... Ojczyzna... Męka
Wszystko w WASZYCH rękach"
No i perełka
1
@takisobiektos Przemówił językiem faktów.
1
GTA IV w wersji next-genowej w tym roku?!
https://www.eurogamer.pl/rockstar-pracuje-podobno-nad-next-genowa-wersja-gta-4-informator-wspomnial-o-premierze-w-tym-roku
1
@Starrk jechał szybciej od poprzedzającego samochodu, ale być może pierwszym samochodem jechał jakiś przymulony dziadek 30km/h ;)
0
@Kasy czasami się zdarza, że ktoś od lat nic nie napisał, ale zielone rozdaje
1
@Kgorecki2500 nikt nie zasługuje nawet na jeden głos
3
@blakkudium tylko telewizor mógłby być na wprost a nie z boku ;)
2
@Kasy Looky całkiem niedawno wstawił testowe komentarze ;)
1
@Piotrek1993 ciężarówka krzyczała? A więc Transformersy istnieją ;)
0
@Xxxbarca4ever i do tego jest pierwszym piłkarzem, który strzelił hat tricka w klasyku jednocześnie przerywając ten mecz.
0
@Joe_Barbaro Ronaldo z Interu
1
@Kinginiesta albo może zacząłeś przegrzewać organizm :P
0
@Blanco16 A po co? :P
https://pbs.twimg.com/media/F1p_Na5XoAUqDCm.jpg
0
@Salchent Tego od szerszenia i bawary?
1
Zawsze to jakieś osiągnięcie :D
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/mbappe-przeszedl-do-historii-el-clasico/345072
0
Największe więzienie świata.
3
Do odpowiedniego hiszpańskiego lidera dołączył odpowiedni lider w Polsce :P
0
W jednym klasyku rządowi pokonani, teraz Lech niech upora się z drugimi
1
I po co ten Mbappe tyle strzelał skoro i tak przegrali?
1
@Baroo66 Jesteś rodziną z @AlexDark00?
1
@Baroo66 Przegryw, bo doznał kontuzji?
0
@Pablozeusz Gdy nie podoba Ci się gdy jest brzydki, nie zasługujesz na niego gdy jest ładny.