tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MichuZ44 może został udostępniony dwa tysiące razy w dyskusji podobnej do tej? ;)
1
@AlphaNumeric Rafał jest lepszym kandydatem, bo ma wszystkie poglądy?
2
@kuz co to za oksymoron w pytaniu?
5
@Eklerek odwaga a debilizm to zupełnie co innego ;)
3
@MesQueUnClub96 opuścisz nas definitywnie na dwa dni?
0
@mmaciass u mnie w garażu go nie ma ;)
0
@Stinger_ nie lubię tego klubu
@L4ngusta
1
@Luciano99 to było kilka kobiet, a więc noga @jowita mu się przyśniła
0
@ZuczekFCB1899 do tego katolicka
2
@Kgorecki2500 ta wypowiedź zmieniła moje życie o 360 stopni ;)
0
@lajcior pan Adam Małysz
4
@Kamiloza91 który kandydat ze wszystkich w pierwszej turze nie byłby kompromitacją?
2
Gorąco jak cholera, a niektórzy chodzą w kurtkach...
3
@Roobo ktoś się nie bał i za...
0
@Karzel komuchem i alkoholikiem to może nie, ale oszustem można nazwać dosłownie każdego polityka ;)
0
@ACMaldini3 Kup na Sabaton ;)
3
@AlwaysBlaugrana tu chodzi o to żeby Tusk nie miał pełnej władzy.
0
@Sulimo No to za dwa lata trzeba głosować na inne ugrupowania a nie tylko popis
0
@Sulimo Bo już wiesz, że PIS wróci do władzy...
8
Szczęść Boże, niech wybory nie zwiodą Was od faktu, że tego dnia 105 lat temu urodził się Karol Wojtyła.
Do tego 31 lat temu mój brat :P
1
@Kessie najlepszy kierowca w stawce
1
@Blantozaur Komuś z moderacji też się cofnęło :P
4
Pierwsza panna z Vicovaro zawsze rada iść na siano.
0
@Mixtape Wystarczy tylko error 403 :P
0
@Bilon87 Zaśpiewała pięknie i zajęła bardzo wysokie miejsce, jednak walor wokalny się przydał.
0
@Bilon87 I właśnie dlatego Edzia Górniak zajęła drugie miejsce :P
0
@clyde Ale taką emotkę ":D" dałaś :P
6
Komentarz usunięty
0
@marcin62 Najlepsza gra jaka dotąd powstała.
0
@draxidox To znaczy w okularach? Wtedy ponoć wygląda się mądrzej :P
Czy może udawać zamyślonego?