tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomcias10 umowa jest umowa ;)
1
@FcPortoFan1999 jak siodło do świni ;)
1
@Isso89 proponował złożyć fabrykę materiałów wybuchowych?
1
Ale dziadostwa na tym PC Gaming Show
1
Samouczki w grach
0
@Mezocyklon87 pomyślałeś o tym, żeby w pierwszej kolejności napisać jaka jest pogoda?
6
@Kapitan hawk czyli tak średnio ci działają :P
0
@kcule14 jeden wuj ;)
1
@Mezocyklon87 Jak ktoś naprawdę lubi sport na świeżym powietrzu to nie ma dla niego nieodpowiedniej pogody. Są tylko wymówki, a pogoda jest bardzo wygodną wymówką :P
0
@Mezocyklon87 Jak to powiedział mój były wychowawca w gimnazjum "pojęcie ładnej pogody jest pojęciem względnym"
0
Ostatni pokaz tego weekendu
https://lowcygier.pl/aktualnosci/dzis-xbox-games-showcase-i-pc-gaming-show-obejrzyjcie-maraton-pokazow-razem-z-nami/
1
@mordini123 ale ładne ząbki ;)
0
@FcPortoFan1999 Pieniądze, które są tam pompowane można lepiej wykorzystać. Na służbę zdrowia, obronność, szkolnictwo. Polska piłka pomimo ogromnej kasy i tak jest sto lat za Afroamerykanami.
0
@FcPortoFan1999 Najlepiej by było jakby rozwiązać ten twór :D
0
@Majczel97 Ale formacja sama w sobie jest bardzo ważna, wszystkie są kluczowe. To jest jak organizm, jeden narząd będzie chorował to skutki odczuwa całe ciało.
4
Ten mądry o tym jak może wyglądać Wiedźmin 4 i użytych technologiach
0
@BORO_12 a która formacja nie jest bardzo ważna?
1
@FcPortoFan1999 to byłaby fatalna informacja, bo stwierdzono by, że wszystko działa, jest idealnie i nie potrzeba żadnych zmian, a wszyscy wiemy jaki jest poziom polskiej piłki kopanej...
0
@FcPortoFan1999 A jaka byłaby dobra? :D
0
@Criss18Barca Będzie szansa na mamutach, że Austrioków i Słoweńców będą dyskwalifikować w drużynie :D
15
@ornung jeżeli tu jest tłok to chyba nie byłeś w pełni lata nad Bałtykiem
1
@July_6_BcN kokosy, banany i inne towary :P
0
@VegetaPolska Po graniu w swoje gry chcesz nieboszczyków chować za pieniądze?
2
@July_6_BcN To żadnego :D
A tak to może Krzysztofa Ibisza, bo nigdy nie było z nim żadnych dram :P
0
@July_6_BcN Byli politycy też się liczą? :P
1
@gumaz Właśnie, dlaczego?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston kapuśniak na świńskim ryju ugotowali, mój ulubieny.
0
@clyde Ubisoft ma na szczęście zrezygnować ze swojego pokazu :D
@marcin62
1
@xvcWinterSoldier A jak trafią w instrybutor?