tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox A co to zmieni? Niech wybierają :P
0
@draxidox Dziękuję panu za tę garść niezbędnych informacji
0
@Marcelinho99 Wnuki będą opowiadać, że dziadek był jednym z najwybitniejszych piłkarzy w historii :P
0
@BorzyKrzys Wykonałeś telefon do przełożonego, bo chcesz urlop na żądanie albo od siły wyższej?
0
@Pawlusek kiedy był taki przełom lat? :D
2
@Wojciech123 niech się przedłuża i to najlepiej w nieskończoność ;)
3
@ptrx *Oby Real już nigdy nie wygrał Ligi Mistrzów
0
Czy powstaje nowe DLC do Cyberpunk 2077?
13
@TR3YWAY Nie mam w ogóle zegarka. Na co mi to skoro cały czas mam telefon przy sobie? :P
1
@svensonFCB jeden z roboty stosuje naturalny zapach, po kilku dniach bez kąpieli.
0
@marcin62 A jak ktoś nie ma wzrostu ustawionego? :P
0
@7black4 no to obaj są rakiem ;)
0
@Omoziu Chodzi mi o "trofeum" zwanym Złotą Piłką...
1
@Kessie skorzystasz @VegetaPolska?
0
@Matt_i1992 Czy to ważne kto zdobędzie to "trofeum"? :D
0
@7black4 który z kandydatów jest którą chorobą?
2
Tego dnia, 20 lat temu premierę miał ten album. Hunter - T.E.L.I...
I nastał czas, że wylał Hades
1
@kubix05 Wiele się nie pomylono ;)
4
Tommy Johansson, były członek zespołu Sabaton w utworze "We are the champions" Queen.
0
@tadzik447 parapolityków miało być
0
@jeonek to, że ktoś głosuje na któregoś z tych paralityków nie znaczy, że będzie z niego zadowolony ;)
0
@Marusek też bym mógł, ale nie chcę być aż tak złym człowiekiem.
0
@Wojciech123 mogliby z Legią się zamienić. Za tymi to jeszcze mniej osób by tęskniło ;)
4
Byle do 14:00 i weekend, a wcześniej przez osiem godzin, piąty raz w tym tygodniu trzeba popełniać zło konieczne.
0
@jakub1906 Królewski? Won na notatnik!
1
@Ghostface cóż szkodzi obiecać? ;)
0
@Popitek12 Jak chcesz ogląda TVP a @RafiVeB republikę ;)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rastafarnianin została znaleziona czy wyhodowana? ;)
1
@IMBALEO to nie są kibice ;)