tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kubix05 Ale te fury ładnie wyglądają :P
1
@ozi909 Sprawdź czy karta graficzna jest poprawnie zamontowana, jeśli tak to sprawdź także RAM
1
@sokot jakbym napisał co sądzę o tych dwóch starcach to pewnie dostałbym bana ;)
1
@Stinger_ To ojca brata siostry ciotecznej od strony babci kuzyn, który jest Azerem :P
0
@Criss18Barca Masz błąd. Wcześniej skakał dla reprezentacji Rosji :P
3
@QQL5 To może wytłumaczysz nam tę prawdę.
0
@MichuZ44 Cały świat za wyjątkiem USRA :P
12
Wczoraj niedziela, teraz dwie soboty z rzędu i potem znów niedziela :P
0
@jacobFCB A tych z sejmu kto szanuje?
1
Sekret długiego małżeństwa
https://www.facebook.com/reel/590833650305847
3
@marcin62 Za moich czasów w szkole piło się piwo
4
@Kessie to przez kolor skóry?
2
@LambiPL Ja swego czasu miałem bana przez rok ;)
2
@Kitek1640 Moi sąsiedzi są strażakami w OSP, buce jak nie wiem, a zbyt sprawni też nie są. Siłę mają, ale kondycji raczej nie, bo mają bebzony wywalone :P
4
@misterio Tebasa, Pereza i Mioduskiego
1
@dmcteam Pić trzeba a szczególnie w upały, żeby sobie krzywdy nie zrobić :P
1
@Kengo Utożsamiam się z cytatem Ferdka :P
0
@D10SLEO Tak, podciera się i wita :P
0
No to zasłużony weekendzik ;)
2
@MesQueUnClub_87 i tak w swoim czasie sama by do tego doszła ;)
1
@Lucyffffer1922 ale tuż po południu zaczyna się weekend ;) a moje szefostwo już ma
4
Piątek, piąteczek, piątunio. Byle do 14:00 i weekend ;)
0
@Kgorecki2500 każda wojna jest w imię nie wiadomo czego, a jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi.
0
@macio_944 w GTA się zagra, ale najważniejszą premierą nadchodzących lat będzie Wiedźmin 4 ;)
0
Wszyscy za mną, @aspr1me przodeeem!
0
@Szymemdymek moje kolano
2
@Oskar00 150 cm wzrostu i 120 kg wagi
3
Dobrze, że to ostatni poniedziałek w tym tygodniu.
0
@JBgomeS Mateja, mówi to coś panu?
0
@Pomimo27 w trakcie wyścigu, taki dobry kierowca powinien umieć jechać i spać, a przynajmniej drzemać ;)