takisobiektos
Dołączył/a: wrzesień 2018
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Leao skończ obniżać swoją wartość dzieki;
1
A pisałem że to Kongo to nie placki;
0
I cyk kwarta skończona
1
@blakkudium Oby tylko Endrick nie był w pierwszym;
1
@Eklerek ale wtedy nie widzieli bo Pep, a City to krystalicznie czysta drużyna;
2
@Katalończyk 99 Czerwona nie byłby żadnym skandalem, atak od tyłu na łydke przeciwnika, bez szans zagrania piłki xd
0
Mnie naprawdę zastanawia jakie kwity musi mieć taki Marciniak czy Vinčić że dostają poważne mecze czy jadą na MŚ.
1
@Katalończyk 99 Nie musi być nadmiernej siły by to był poważny faul, a już nie mówiąc o czerwonej, brak żółtej tutaj to juz jest skandal.
1
@Sergio_Devils Ambasada będzie miała rozdarte serce?
0
@FcPortoFan1999 Nie ma nadziei i nie ma ratunku;
0
Hurkacza to nawet ciężko servbotem nazwać obecnie, jak w tym elemencie jest całkowicie niestabilny.
5
@norbi77 Po co szukać takich przykładów, zamień Algierczyka z Messim miejscami i nie dość że masz czerwo to jeszcze płacz że chciał połamać Messiego.
1
@DonCarletto Nie miałbym z tym problemu, jakby debile nie podpisały Amorima którego on już dogadywał xD
1
9
0
@marcin62 Trzeba czytać dialogi, nie klikać na pałe bo i tak strzałka będzie, dramat normalnie;
1
@Radzio_94 Z takim czyli jakim? DRK to nie są jakieś placki.
3
3
4
0
@speed1 ale który klub po za PSG może sobie pozwolić na takie rotacje w lidze?
3
9
1
Deschamps to taki Santos, którego indywidualności ratują.
21
Ah te mistrzostwa świata, ludzie odkrywają że drużyny z Afryki to nie chłopcy do bicia xd
3
1
@Cule1234 Może do piłki klubowej chce wrócić.
2
1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika