taynama
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lublin
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie, nie musi. FCB może zremisować bramkowo ;)
0
przecież zibiku sobie zażartował i to bardzo jawnie, nawiązał do sytuacji jaka miała miejsce kilka lat temu kiedy powszechną była opinia ze VV jest za słaby na Barce albo o zgrozo, że broni tylko i wyłacznie dlatego iż jest wychowankiem.
0
mógłby mi ktoś podać dokladny adres źródła ponieważ nie mogę na głownej znaleźć
dziekuje z góry
0
mógłby mi ktoś podać dokladny adres źródła ponieważ nie mogę na głownej znaleźć
dziekuje z góry
0
bardzo ciekawa opcja z tym meczem :) jestem zainteresowany jak najbardziej :D
0
po przerwie na reprezentacje (tym razem mini) nigdy nie gramy na 100%, do tego bedziemy w obronie oslabieni i myślami zapewne juz na GD. 2 bramkową wygrana po spokojym meczu wziąłbym w ciemno :)
0
Armandi, jeśli Thiago wejdzie na 30 min to będzie bardzo dobrze, nie ma co liczyć na więcej.
Nie możemy sobie pozwolić na glupią strate punktów, w momencie kiedy w obronie nie mamy Abidala, Millito, Pique (oby nie wystąpil), eksperymentowanie z kolejną linią nie jest wskazane.
0
według mnie straszny spot reklamowy, przez wiekszość czasu patrzyłem z zażenowaniem. Zabrakło jedynie żeby chlopaki pochlastali sie mokrymi ręcznikami i zaczeli sobie golić klaty... może paniom sie spodoba :)
0
gukwa
za 2 lata konczy mu się kontrakt nie za rok :)
0
nokie, niestety Twoj stroj ma 3 paski = adidas wiec srednio to by wygladalo
0
do matrixa
"Planowana modernizacja
Biuro architektów Foster&Partners przewiduje prace nad nowym Camp Nou do 2012 roku. Słynny angielski architekt Norman Foster przedstawił już projekt przebudowy stadionu Camp Nou w Barcelonie.
Przebudowa stadionu, na którym grają piłkarze Barcelony ma potrwać cztery lata i kosztować około 250 milionów euro. Pojemność nowego Camp Nou ma zostać zwiększona do 104-106 tysięcy miejsc."
cena zapewne bedzie duzo wyzsza każdy mowi grosze na poczatku :/
narazie byla przedstawiona koncepcja i nic wiecej nie slychać.
projekt koncepcyjny najczesciej rozni sie od wykonawczego czasem jest zupełnie inny, wiec mam nadzieje ze ta dyskoteka (ktorą nam pokazano) zostanie przeprojektowana i bedzie mozna zobaczyć kawał dobrego budynku.
0
jestem ciekaw co by wyszlo ze współpracy "Herzog & de Meuron" i Barca (CN)
bo projekt Fostera na modernizacje wydaje mi sie infantylny.
0
genialnie ! na to czekalem! wielkie dziekuje i pozdrawiam :)
0
pytanie za 100pkt... czy udostępnicie cały meczyk, niestety nie dane mi bylo obejrzec a chcialbym zobaczyc w akcji Bojana i Thiago
pozdrawiam
0
bulek wiekie dzieki
a w linku tym byl rysunek z opisami pozycji na boisku ale widocznie ta stronka zmienną jest, moglem pierw sprobowac czy sie laduje sorry
0
http://visual.merriam-webster.com/sports-games/ball-sports/soccer/player-positions.php
czy moglby mi ktos przetlumaczyc na hiszpanski pozycje na boisku z tego linka... niestety w slownikach nie jest łatwo znaleźc
dzieki za pomoc
0
FCB-kat
wedlóg mnie owego czasu Atletico zagralo naprawde dobry mecz i mysle ze zasłużyli na wygraną,
sytuacji bramkowych mielismy porównywalną ilość i do tego dochodzi prawidlowy gol Heitingi z poczatku spotkania (nie uznany przez wyimaginowany spalony)
mecz był znakomity i sam zachodziłem w głowe jak po bestialskim rozjechaniu drużyny z madrytu na CN i w CdR nagle Atletico obudziło się i zasadziło nam 4 gole.
dzisiaj licze na mecz z emocjami ale tym razem poprosze pozytywne zakonczenie :)
0
aschnu sobie zażartował ludzie!:) czytac ze zrozumieniem!
0
my 30 dajemy
ars chca 50
dajemy 45 + 3 bonusów znajac zycie
a zreszta nie wierze ani w te 30 ani w 50, arsenal nie chce sprzedac Cesca liczba 50 to tylko wymysl.
Lepiej zacznijmy sie podniecac meczem jaki czeka nas w walentynki bo to bedzie widowisko niesamowite juz sie nie moge doczekac jak ustawi pep Obrone i DMa... gdzie zagra Keita itp.
Cesca lubie ale juz mniej walkowanie tego samego w koło, przyjdzie to przyjdzie nie to nie... a teraz sie robi jak z CR manią na rm.pl - twarz ktora do nie dawna nie schodziła z 1 strony czy gra czy nie czy łamie nosy czy wali w kakao P.Hilton.
0
super wielkie dzieki! :)
0
zabawa zabawą teraz musze cos wymyslic co by mecz z Atletico zobaczyc, nienawidze 14 lutego komercyjne świeto które nakazuje pokazywanie uczuć ehh
św Walenty - patron zakochanych a przedewszystkim epileptyków i chorych psychicznie zamienia sie w swieto pluszowych serduszek i czerwonej róży ;/
0
dpoluga17 bardzo dobre pytanie :) urodziny dziewczyny kolidowaly z meczem wybor mogl byc tylko jeden!
0
obejrzałem mecz dopiero dzisiaj ... i bylem przygotowany naprawde na słaby wystep Ibry - jednak wcale takim bym go nie nazwał
Ibra 6 - zdecydowanie skłaniam sie do tej opcji, lepszy występ niż ostatnimi czasy
Bramki nie strzelił, ale do groźnych sytuacji dochodził.
Jednak dużo wiekszy plus nalezy mu sie za stwarzanie sytuacji kolegom, na stojąco w polu karnym znakomicie rozgrywa pilke i gdyby lepsza skuteczność Messiego czy Pedro moglby sie pochwalić conajmniej 2 asystami. Nie bał sie uderzać z dystansu i nie popelniał fauli jak we wczesniejszych meczach
za krzywdzący uważam komentaż na Canalu+... panowie uparli się by besztać za kazde zagranie Ibre, nawet gdy to podanie do niego było tragiczne i nie miał szans do niego dojsc (w 2 polowie naliczylem 3 zagrania ktore apsolutnie byly zepsute przez podajacego ale oberwało sie Zlatanowi)
btw1: o minusach jego gry nie pisze bo mysle ze hektolitry żółci jeszcze się wyleją wiec ja nie bede dorzucał swojego krytycznego głosu.
btw2: Iniesta mogły juz coś strzelić bo troche szans marnuje
0
przyda mu sie odpoczynek, dawno nie widzielismy Puyola na prawej stronie. szybkiego powrotu do zdrowia!
0
widać poprawe i to bardzo cieszy! Henry pokaż że jeszcze potrafisz!
0
Nastula w MMA "przekozaczył", wedlog mnie sie nie ośmieszył ale powinien powalczyc troche ze słabiakami a nie sie rzucac odrazu na Emelianenko czy Minotauro :/
0
jeeeeee! juz sie doczekac nie moglem juz sie biore do analizowania :)
0
btw: kiedy bedzie podsumowanie listopada? :) nie popedzam ale juz jestem ciekaw co sie zmienilo w porownaniu do października
0
padaja pytania dlaczego Ibra 8 a Titi 4...
Titi co najwazniejsze nie wywiazywał sie ze swojej roli na boisku, nie grał jako 9, czyli tak jak mial zagrac, nie sciagał na siebie obronców przez co atak skrzydlami był utrudniony! nie bylo do kogo zagrywać.
Ibra, strzelił ładnego i waznego gola i co nawazniejsze na srodku walczył przez co zrobilo sie wiecej miejsca dla innych graczy... najlepiej jego gre moze opisac scena w ktorej czekal na prostopadle zagranie, ustawiony jak w blokach startowych by wystartować. dał z siebie wszystko i do tego był skuteczny!
0
oczywiscie o Iniescie pisze ;]