taynama
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lublin
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dla mnie oceny znakomite nie ma co sie klocic o pojedyncze punkciki...
"6" wyjasniona dość jasno... moze i ciagnał gre ale mial za duzo strat i brakowalo mi troche jego inteligentnych zagran przerzutów oraz prostopadlych piłek... od wlatywania w hordę wroga mamy Messiego
pozdrawiam
PS: wplyw ludu na oceny nie do konca jest dobrym pomyslem z tego co widze
0
jestem w stanie zrobic cos takiego w Photoshopie w jakies 30 sekund! ni mniej ni wiecej... poczekam na oficjalne info bo to foto to jakiś malo śmieszny żart
0
Baros w centrum w pubach o charakterze sportowym zapewniam Cie ze bedzie zajete! (nie mieszkam w Poznaniu ale mozesz byc pewny)
ja dzisiaj ide rezerwowac a i tak uwazam ze to duzo za pozno :/
0
no ładnie Pique kreci suta Cesc'owi
a co do Cesca na serio to cena tez bedzie bardzo wazna bo jesli w tamtym sezonie był wyceniany na 40-45 mln to teraz przy jego TAKIEJ dyspozycji, kolejne mln wędruja na plakietke z ceną przy jego nazwisku :/
nie ma co dyskutowac w listopadzie o tym co bedzie w czerwcu, poczekamy zobaczymy!
0
super! bardzo licze na niego i wierze... troche przesada jest z krytyką wobec niego, w tamtym sezonie tez sie wolno rozkrecał a jak juz zaczł grac to walił gola za golem np: z Val hattrick!
0
a mi własnie odpowiada to ze nie jest jak za czasów R10 ze 90% wolnych on wykonywal... mamy teraz Ibre, Alvesa do bombarodwania odpowiednio z lewej i prawej strony oraz Xaviego... do tego czasem Messi czy Marquez
0
niestety zawyżone oceny ataku... Messi, Pedro nie zasłużyli według mnie nawet na 5, tak samo jak Ibra na 7... poniewaz to jest wyjsciowa ocena niby a oni wnieśli wiecej złego niż dobrego :/
nasze skrzydła nie miały niestety z uskrzydleniem nic wspolnego, wszystko przewidywalnie ścinali do środka, a gra na Ibre człapiacego w tym meczu nie moglo sie skonczyc zbyt duza liczba sytuacji klarownych
zdecydowany + dla Abidala najjaśniejsza postać zdecydowanie zasłużył na wyróżnienie!
0
Max zastanów się i pomysl co ty piszesz :) ten news ktory przeczytałeś to istna glupota tyle w tym temacie
0
ale tragiczna kompilacja :)
ploty! środek obrony to najlepiej obstawiona formacja w Barcelonie.
0
szok! super robota, czekalem na to od dawna.
musze sie przyznać ze od byłem zazdrosny o to ze na stronce realu sa prowadzone statystyki, teraz juz nie mam o co.
0
jakos staro tu wyglada, zwykle widac jak sie usmiecha gówniarsko :)
0
w sondzie zaznaczyłem TAK, mimo ze nie popieram godziny ani 15 ani tym bardziej 13 o ktorej tez byla mowa!
aczkolwiek myśle ze godziny w jakich teraz barca rozgrywa swoje mecze jest niesprzyjajaca.
godzina 22 bo o tej mowie mi np: nie pozwala na obejrzenie meczu w pubie w centrum. W zimie godzina nawet 17-18 była by zdecydownie lepsza, wiec na pewno "zelastysowanie" godzin powinno sie pojawic w wiekszym stopniu
0
Czy ma racje to sie okaże po dwumeczu. Inter prezentuje teraz calkowicie nową jakość, (prawdopodobnie) lepszą jakość.
0
z wiekszoscią argumentów sie zgadzam, może troche za ostro potraktowales Guddego, który wywiazywał sie ze swojej roli dość dobrze. Nigdy nie wymagałem od Islandczyka niesamowitych zagran rodem z PS3, był poprostu rezerwowym na ktorego mozna było liczyc gdy jeszcze za wczesnie było na np: JDS.
0
podoba mi sie jako zawodnik i jako człowiek, mimo ze troche sie zawiodlem na jego wystepie ze Sportingiem
powodzenia Max!
0
pomysł super ale raczej trzeba by uzyskać pozwolenie na publikacje całej ksiązki.
idea przyznaje zacna ale czy znajdzie sie ktos chetny do jej podjecia ?
0
nie wiem o co chodzi z jakościa tego filmiku ale wcale lepiej to nie wyglada.
Takie transfery sie załatwia przynajmniej miesiac przed zamknieciem okna transferowego, Jeffren wie wtedy ze nie pogra i odchodzi z drużyny, Robinho odbywa presezon i jest cud malina.
a teraz to zwykła plota żeby było o czym pisac.
Jesli maja byc wzmocnienia w zimie to NAJPIERW pomoc, a potem lewe skrzydlo jesli zostanie czas i pieniadze.
0
martwi mnie ze mowi o kompletnym wycienczeniu :/ jednak musi popracować nad kondycją, bo w barcy nie ma miejsca na człapanie
powodzenia Zlatan!
0
raczej: ja tu przyjechałem a tu pół składu rezerwy :)
0
zostawić oczywiscie... tylko przydała by sie w koncu jakas oficjalna wiadomosc ile trzeba bedzie poczekac na jego powrot
0
mi sie wydaje ze pokaze dopiero w lidze, dajmy czas niech sie jeszcze troche ogra! ja doradzam spokój :)
0
nie, nie mozna było sie transferami zająć wczesniej :/
0
ojjjjj dawno nic nie słyszałem o Uli :) życze mu jak najlepiej! zdobył moją sympatie najbardziej po odejściu, poprostu zaczałem patrzeć na jego gre przez pryzmat dowcipu
0
nie no pomysł 30mln + Gudy + Henrique na wypozyczenie, to jest chyba jakiś dowcip i do tego mało śmieszny... zeby skladać propozycje pieniądze + zawodnicy, trzeba trafić w charakter klubu, pozycje zawodnika, wiek, perspektywicznosc. Patrzac na Gudy'ego ni jak on nie pasuje do koncepcji Arsenalu a o "zestresowanym wynalazku do wypożyczenia" nie wspomne... jesli chcemy Cesca trzeba wyłozyc 40mln + 2mln zmiennych.
pamietajcie ze jak nie wydamy teraz 40 baniek na klasowej klasy zawodnika to bedziemy i tak musieli wydać na jakiegos kapcia z 12-15
0
Young Boys - przez chwile chcialem wpisac w wyszukiwarce ta nazwe zeby zobaczyc przeciników Bilbao ale po chwili pomyslałem ze nie chce jednak poznać wyników tego wyszukiwania