1

Pedri - Gavi upierd się Xavi tej konfiguracji. Ale ważny wynik,trudno.

1

@marcin62 to nie pis nas wykupuje a Niemcy, przypominam, wspólnie z Tuskiem

8

@don'T.R.I.P.e mit bo młody. Uwielbiam ten argument

0

@Fabik87 niech pomyślę, nie ma Nico. Kto za Busiego.? Albo inaczej Pedri kontuzja, Busi kontuzja, Nico out, Pjanic out. Kto w środku?

9

Zrobiliśmy beznadziejny dil. Poszedł za psie pieniądze.

0

@Firestone I kto za niego. Na 3 dni przed końcem okienka

6

@Przemek2323 bo takowe ryzyko jest. Pewnie będziemy importować, ale to znowu spowoduje zajeb. Wzrost cen

0

@Lionel_Messi10 wara od mojej rodziny.

0

@Rhaan chyba od 14 aa ograniczenia

6

@barcelonaLM to jest przerażające

8

Zdrowia życzę, bo zdrowie najważniejsze :)

0

@Kusco15 w dupie był, gówno widział.

2

@baarcelona A ja bym sprzedał Aube, a zostawił Depaya, na Depayu nie zarobimy, na Aubie tak, i kupowac skrzydła obrony

4

@Kusco15 ja tego nie kumam. Francja elektrowniami jądrowymi stoi. Dlaczego tak rośnie prąd? Może czas zakończyć ten absurd oze? Jakieś licencję z dupy, giełdy

0

@Lionel_Messi10 Pep cały czas mówił, że nei wie co sie stanie. Skoro teraz powiedział, że zostaje to zostaje. FDJ zostaje i nie obniza pensji, zostawmy juz tego Silve.

0

@Sulimo Spróbuj tylko.

2

@clyde Dopiero były. Wygrałem, zostaje.

0

@mientusek1407 @ViscaBarca123 pisał o jakimś młodziaku co RM sie zastanawia. Mało nie kosztuje, ale warto szukać tam gdzie będzie pożar. Pomoc to podstawa tu bym szukał gruby hajs a nie piłkarz, któy nie jest obowiązkiem patrzac na nasza kadre

1

@AllBundy W czym? Aaa grzejesz w Tebasa :D I tak porzadek z wami zrobie. Remont kibla wymusze :D

1

@mcsarna Bernardo w ogole nie powinien byc priorytetem. Za rok potrzebujemy kogoś za Busiego, a nie ofensywny pomocnik. Co do skrzydłowych ciezko sie nie zgodzic.

0

@Lionel_Messi10 Nie jest to takie pewne przy Neymarze i Mbappe.

2

Jak można być taką kretynka i zasiadać w rządzie.

"Posłanka PiS: Nie ma dzisiaj potrzeb węglowych

Żadnego problemu z węglem nie dostrzega posłanka Prawa i Sprawiedliwości, która postanowiła "uspokoić" wszystkich, podaje wp.pl.

Na dziś nie widzę kryzysu węglowego, tym bardziej, że też nie ma dzisiaj potrzeb węglowych. Jest lato, jest gorąco, nie trzeba palić na razie węglem, więc o jakim kryzysie mówimy?

- zapytała Iwona Arent, członkini sejmowej Komisji ds. Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych. Przyznała niejasno, że "ewentualnie w przyszłości może się coś wydarzyć, ale po to właśnie rząd robi wszystkie ruchy, po to Sejm przyjmuje ustawy o dodatkach węglowych, ale nie tylko".

Także ministerstwa działają w tym kierunku, żeby tego węgla nie zabrakło. Więc dziś nie ma co panikować, bo nie ma kryzysu węglowego "

0

@Barca1922 Dlaczego logiczne, pensja kosztuje, wyniki zespołu słabe, no i nie widze by TH jakoś entuzjastycznie mówił o Ronaldo. Skąd wiesz, czy to nie było za zgodą klubu?

0

@Fake69 Nie porównuj meczów z RM i BM. Z BM ostatnie mecze to tylko gra w jedna stronę. Z RM nawet w najgorszym możliwym składzie walczymy, z BM ostatnie mecze to jak gra z przeciwnikiem o 2 klasy wyżej. Mamy sporo wzmocnień, więc na pewno bedzie inaczej.

2

@Barca1922 Nie za bardzo rozumiem ataku teraz w jego stronę. Skąd wiesz czy to dla Manu nie to co chcieli?

1

@PabloVEB a my nic nie zrobiliśmy, siano za oze wzięliśmy. A węgla nie ma

0

@MarcelNJ11 Jak Auba odejdzie to tak

0

@tristan87 a czy czasem terminarz nie dopiero jutro? Chyba że oni już to też wiedzą

0

@michal26 Balde na lewą stronę na Bayern :) będzie kabaret. 18 latek słaby w defensywie ostoją obrony. Nom wygramy

2

@Kamilos84 ludzie komentują, tweetuja i kasa mu leci, sami karmią trola

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?