0

@koksik2700 uruchomić kontakty, ale kur jakie? :) a kto niby jak ryby zaczęły zdychać od naszej strony a nie po stronie Niemieckiej? Co pojechali Niemcy sobie pod Wrocław z beczkami i zasyfily Odrę? Czy może w Słubicach wlali zanieczyszczenia i kazali rzece płynąć w drugą stronę?

4

@koksik2700 A co ma zrobić? Co konkretnie masz na myśli że można zrobić?

5

@Hubsao zaraz się okaże że te mendy Kacapskie sobie pretekst wymyslily do czegoś grubego

0

@Culer_1906 Memphis Depay pozostaje priorytetem mimo zainteresowania Milikiem. [@MatteMoretto]

News tego pana z dzisiejszego poranku. Tier 1 podobno :)

1

@Firestone o, a przecież jak to, skąd Baya pieniądze będzie mieć, to nielegalne

12

Hihi, a tu 30 baniek chca :D A za jakiegoś placka kłada 60 mln

0

@RoberDzik I co w tym dziwnego. :) Wiedza ze mamy problemy z jego pensja

0

@Borry a co się dzieje? Dziś ktoś potwierdził ze FDJ do nich nie trafi

0

@ousmanedembele10 Prio to powalczyć o PK, LL, a LM to minimum ćwierćfinał, dalej bedzie sukcesem.

1

@VeB10Ronnie Trofea zdobywa zespół nie 1 piłkarz. Jak nie rozumiesz co to statystyka jednostki to tak jak pisze nie idźmy dalej. U ciebie jakies emocje jak to on jest fatalny i ok. Żyj sobie z ta świadomościa.

0

@PJ1985 Pod stołem siano jest. Barca w tym jest na równi z PSG, kreatywność najwyższa klasa

0

@PJ1985 Pojdziemy do Trybunału jak City i anuluja

0

@VeB10Ronnie Twoja opinia, masz prawo ja mam kompletnie inne. Ty opierasz o emocje, a ja o statystyki jak jego wygladały w prime.. Wiec jesli twierdzisz ze jego Prime i tak był gorszy od najgorszych meczy tej dwójki to dalsza dyskusja bez sensu

0

@VeB10Ronnie Rozumiem że Nesta i Maldini przez cała kariere nie mieli słabych meczy, nie mieli spadku formy itd.

5

@tomek8756 Firma faktycznie moze robic co chce ze swoim sianem, ale to rozróżnienie PL czy UKR słabe PR-owo. Co my gorszy sort?

3

@Janiama Smuda to zjada na sniadanie takich Pepów.

Ale fakt galeria trenerów kozak

0

@konrad1661 wypłacając całość pensji do 2026.

7

@Lionel_Messi10 W takim razie jutro testy medyczne. Modlic sie zostaje czy mu noga podczas nich nie odpadnie.

1

@mordini123 Wszedzie trzeba płacić. Trzeba zalegalizować nielegalność

4

@mateusz1989VeB Ta z PSG to pewnie by wygladało tak.
- PSG prosze o wyjasnienie złamania zasad FFP
- Nic złego nie zrobiliśmy
- Ok, dzieki

2

| UEFA is preparing to announce sanctions in the next month for ten clubs who have breached FFP rules up to 2020-21, including Barcelona, PSG, Juventus, Inter and Roma. [@martynziegler] #fcblive

Ciekawie. Ale jak jest PSG to pewnie kara finansowa

1

@doc Milioner, a siana nadal za mało.

1

@Tomason Charytatywny,

5

@DonMatteo901 Jak to możliwe, że Ronaldo zdobył 3 ZP. Przecież wczoraj nic nie zagrał.

0

@Culer_1906 Tuchel powiedział że nie potrzebują nowych pomocników. Więc jakoś średnio wierzę że Chelsea chce. O FCB nie było nigdzie mowy, co FCB da 80mln? Nigdy

0

@Firestone Paka w tym meczu jest słaba. Zazwyczaj tak jest ze trener odchodzi jak coś się wypali. Ale LVP bym nie skreślał jeszcze w tym sezonie. To 3 kolejka :D

2

@Qba2312 ah ta miłość przed małżeńska. Później dostaniesz bilet ale na PKS ewentualnie. Ale ciesz się :)

0

@Homeopata8989 pamiętasz że przychodzi za free.

0

@jq91 nowa rola w zespole, pozycja, pewnie czasu potrzebuje, albo potrzebna zmiana pozycji u Xviego. Albo sie nauczy i tez odpali.

0

@Culer_1906 Kolejny zakochany w miescie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?