tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koksik2700 uruchomić kontakty, ale kur jakie? :) a kto niby jak ryby zaczęły zdychać od naszej strony a nie po stronie Niemieckiej? Co pojechali Niemcy sobie pod Wrocław z beczkami i zasyfily Odrę? Czy może w Słubicach wlali zanieczyszczenia i kazali rzece płynąć w drugą stronę?
4
@koksik2700 A co ma zrobić? Co konkretnie masz na myśli że można zrobić?
5
@Hubsao zaraz się okaże że te mendy Kacapskie sobie pretekst wymyslily do czegoś grubego
0
@Culer_1906 Memphis Depay pozostaje priorytetem mimo zainteresowania Milikiem. [@MatteMoretto]
News tego pana z dzisiejszego poranku. Tier 1 podobno :)
1
@Firestone o, a przecież jak to, skąd Baya pieniądze będzie mieć, to nielegalne
12
Hihi, a tu 30 baniek chca :D A za jakiegoś placka kłada 60 mln
0
@RoberDzik I co w tym dziwnego. :) Wiedza ze mamy problemy z jego pensja
0
@Borry a co się dzieje? Dziś ktoś potwierdził ze FDJ do nich nie trafi
0
@ousmanedembele10 Prio to powalczyć o PK, LL, a LM to minimum ćwierćfinał, dalej bedzie sukcesem.
1
@VeB10Ronnie Trofea zdobywa zespół nie 1 piłkarz. Jak nie rozumiesz co to statystyka jednostki to tak jak pisze nie idźmy dalej. U ciebie jakies emocje jak to on jest fatalny i ok. Żyj sobie z ta świadomościa.
0
@PJ1985 Pod stołem siano jest. Barca w tym jest na równi z PSG, kreatywność najwyższa klasa
0
@PJ1985 Pojdziemy do Trybunału jak City i anuluja
0
@VeB10Ronnie Twoja opinia, masz prawo ja mam kompletnie inne. Ty opierasz o emocje, a ja o statystyki jak jego wygladały w prime.. Wiec jesli twierdzisz ze jego Prime i tak był gorszy od najgorszych meczy tej dwójki to dalsza dyskusja bez sensu
0
@VeB10Ronnie Rozumiem że Nesta i Maldini przez cała kariere nie mieli słabych meczy, nie mieli spadku formy itd.
5
@tomek8756 Firma faktycznie moze robic co chce ze swoim sianem, ale to rozróżnienie PL czy UKR słabe PR-owo. Co my gorszy sort?
3
@Janiama Smuda to zjada na sniadanie takich Pepów.
Ale fakt galeria trenerów kozak
0
@konrad1661 wypłacając całość pensji do 2026.
7
@Lionel_Messi10 W takim razie jutro testy medyczne. Modlic sie zostaje czy mu noga podczas nich nie odpadnie.
1
@mordini123 Wszedzie trzeba płacić. Trzeba zalegalizować nielegalność
4
@mateusz1989VeB Ta z PSG to pewnie by wygladało tak.
- PSG prosze o wyjasnienie złamania zasad FFP
- Nic złego nie zrobiliśmy
- Ok, dzieki
2
| UEFA is preparing to announce sanctions in the next month for ten clubs who have breached FFP rules up to 2020-21, including Barcelona, PSG, Juventus, Inter and Roma. [@martynziegler] #fcblive
Ciekawie. Ale jak jest PSG to pewnie kara finansowa
1
@doc Milioner, a siana nadal za mało.
1
@Tomason Charytatywny,
5
@DonMatteo901 Jak to możliwe, że Ronaldo zdobył 3 ZP. Przecież wczoraj nic nie zagrał.
0
@Culer_1906 Tuchel powiedział że nie potrzebują nowych pomocników. Więc jakoś średnio wierzę że Chelsea chce. O FCB nie było nigdzie mowy, co FCB da 80mln? Nigdy
0
@Firestone Paka w tym meczu jest słaba. Zazwyczaj tak jest ze trener odchodzi jak coś się wypali. Ale LVP bym nie skreślał jeszcze w tym sezonie. To 3 kolejka :D
2
@Qba2312 ah ta miłość przed małżeńska. Później dostaniesz bilet ale na PKS ewentualnie. Ale ciesz się :)
0
@Homeopata8989 pamiętasz że przychodzi za free.
0
@jq91 nowa rola w zespole, pozycja, pewnie czasu potrzebuje, albo potrzebna zmiana pozycji u Xviego. Albo sie nauczy i tez odpali.
0
@Culer_1906 Kolejny zakochany w miescie.