tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule1234 no nie możliwe.
0
@Emhyr nie wiesz ile ma, bo są zrodla co podają ze pensja jego rośnie nawet do 9
0
Do wszystkich jadących po Dunczyku. News jest od sportu. Dziękuję. On bez tego powiedział że nie odchodzi. A sam news do podbicia tweetow i jak widać standardowo działa
0
@Emhyr nie tylko United. Chelsea daje więcej Aubie który ma 33 lata. W psg zarobki nawet nie porównuj. Ogólnie w pl masz mocne zarobki. W LAliga jest problem większy bo hiszpańska skarbówka dźwiga 50%. Dlatego w innych ligach też miga dać więcej
2
@PanAgenda2030 Dla Buka na pewno
0
@Krystian1588 i na siłę Cavani?
0
@Krystian1588 Zostaje nam Fati, Ferran, Lewy, Raphinha, Dembele - wystarczy
0
@okiemtypera_lucaxx95 w szczególności bramka na 2-2. Reżyseria, Górnik specjalnie wszystko zrobil by stracić w 91 minucie. Nawet czerwona nie gwarantuje bramek
0
@Krystian1588 Obaj drewno
1
@Krystian1588 Drewno jakich mało
0
@RosjaninBut trochę to martwi, że musieli czekać na mecz z Rayo że tam jesteśmy w dupie
0
@dawo17 co ci po 8 napastnikach jak gówno z tyłu będzie
0
@szkutnik91 można w 24h zamknąć temat, można. U nas kur po miesiąc każdy trwa. Ale do końca to nie wiem bo chyba to lubię
0
@Culer_1906 a nie chcemy Ibry np. 40-lat, młodziutki
0
| Joes Blakborn (Dest's agent): "Man United have not recently been in contact to discuss a possible transfer. At this moment, no club has made an offer for Sergino." [@JonathanShrager] #fcblive
No to nic z Destem nie wiadomo
0
@KrwawiaceoczyVEB ale chodzi tu o kasę. Jeśli Chelsea ma 30 baniek to dzieli to na pensje, piłkarz, agent. Auba nie chciał odchodzić, więc dali mu większą kasę ale kosztem kasy dla nas. Wiedza że mamy presję i musimy zjechać z pensja. Niestety to oni mają narzędzia negocjacji nie my
1
@KrwawiaceoczyVEB ale rozumiesz ze Auba będzie zarabiał 4 razy tyle jak nie więcej od Juniora?
0
Dzieki słownikom widze że mamy dwóch piłkarzy to :
- Bilva
- Jest
0
@Cule1234 Jesli łatwe zmienne, czyt. pewne to 24 banki mysle ze ok
4
@Comentateiro Nie i ch..
0
@DonAndrzejos Ale nie tak jak Neymar?
1
@barcanawieki I klub mówi idź, dziekujemy. A Bayern cały czas płacze.
0
@Mow_mi_Douglas Różnica jest nie tyle w pensji, bo jak ktos zarabia 6 baniek, a powinien 4. To przeciez mozna zejsc ze sprzedaza pilkarza o te 4*2 banki, powiedzmy. Roznica taka, że my nie sprzedajemy piłkarzy pierwszego składu tylko rezerwy co sie nie sprawdziły. Gdyby FDJ sie zgodził to by poszedł za 80 baniek, mimo wysokiej pensji.
2
@dariooo Auba, Lewy, Ferran, Fati, Dembele, Raphinha, Depay
Fajnie by było miec ich wszystkich, ale musimy wzmocnic obrone. Jak za Aube dostaniemy 30 baniek gdzie pensja rosnie i ma kontrakt do 36 lat, to nie zastanawiałbym sie.
1
@Vampir707 Tak samo ona sie nie nadaje jak Korwin ze swoja partia. Skrajnym ugrupowaniom zdecydowane nie.
0
@inFLAMES Pomyślałes, że mogli to z nim wcześniej ustalić?
Barca musi sie pozbyc Depaya albo Aube, Desta, i oczywiście Umtiti, Brejt, kluby wiedza ze mamy presje i np Depaya chca za friko, bo wiedza ze chcemy sie pozbyć. Działanie na siłę tylko nam zaszkodzi, Kounde musi to tez zrozumieć.
1
@Borry Romero powiedział że nie.
0
@mm_ Powiem wiecej, na niedziele go nie zarejestruja wg. Romero
0
https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/ure-zatwierdzil-wzrost-taryf-co-z-cena-gazu/xelhb4t
Ciekawe czy gaz będzie :)
0
@Janas11224 Ale 34 lata i 50mln to ok?