0

@Cule1234 no nie możliwe.

0

@Emhyr nie wiesz ile ma, bo są zrodla co podają ze pensja jego rośnie nawet do 9

0

Do wszystkich jadących po Dunczyku. News jest od sportu. Dziękuję. On bez tego powiedział że nie odchodzi. A sam news do podbicia tweetow i jak widać standardowo działa

0

@Emhyr nie tylko United. Chelsea daje więcej Aubie który ma 33 lata. W psg zarobki nawet nie porównuj. Ogólnie w pl masz mocne zarobki. W LAliga jest problem większy bo hiszpańska skarbówka dźwiga 50%. Dlatego w innych ligach też miga dać więcej

2

@PanAgenda2030 Dla Buka na pewno

0

@Krystian1588 i na siłę Cavani?

0

@Krystian1588 Zostaje nam Fati, Ferran, Lewy, Raphinha, Dembele - wystarczy

0

@okiemtypera_lucaxx95 w szczególności bramka na 2-2. Reżyseria, Górnik specjalnie wszystko zrobil by stracić w 91 minucie. Nawet czerwona nie gwarantuje bramek

0

@Krystian1588 Obaj drewno

1

@Krystian1588 Drewno jakich mało

0

@RosjaninBut trochę to martwi, że musieli czekać na mecz z Rayo że tam jesteśmy w dupie

0

@dawo17 co ci po 8 napastnikach jak gówno z tyłu będzie

0

@szkutnik91 można w 24h zamknąć temat, można. U nas kur po miesiąc każdy trwa. Ale do końca to nie wiem bo chyba to lubię

0

@Culer_1906 a nie chcemy Ibry np. 40-lat, młodziutki

0

| Joes Blakborn (Dest's agent): "Man United have not recently been in contact to discuss a possible transfer. At this moment, no club has made an offer for Sergino." [@JonathanShrager] #fcblive

No to nic z Destem nie wiadomo

0

@KrwawiaceoczyVEB ale chodzi tu o kasę. Jeśli Chelsea ma 30 baniek to dzieli to na pensje, piłkarz, agent. Auba nie chciał odchodzić, więc dali mu większą kasę ale kosztem kasy dla nas. Wiedza że mamy presję i musimy zjechać z pensja. Niestety to oni mają narzędzia negocjacji nie my

1

@KrwawiaceoczyVEB ale rozumiesz ze Auba będzie zarabiał 4 razy tyle jak nie więcej od Juniora?

0

Dzieki słownikom widze że mamy dwóch piłkarzy to :
- Bilva
- Jest

0

@Cule1234 Jesli łatwe zmienne, czyt. pewne to 24 banki mysle ze ok

4

@Comentateiro Nie i ch..

0

@DonAndrzejos Ale nie tak jak Neymar?

1

@barcanawieki I klub mówi idź, dziekujemy. A Bayern cały czas płacze.

0

@Mow_mi_Douglas Różnica jest nie tyle w pensji, bo jak ktos zarabia 6 baniek, a powinien 4. To przeciez mozna zejsc ze sprzedaza pilkarza o te 4*2 banki, powiedzmy. Roznica taka, że my nie sprzedajemy piłkarzy pierwszego składu tylko rezerwy co sie nie sprawdziły. Gdyby FDJ sie zgodził to by poszedł za 80 baniek, mimo wysokiej pensji.

2

@dariooo Auba, Lewy, Ferran, Fati, Dembele, Raphinha, Depay

Fajnie by było miec ich wszystkich, ale musimy wzmocnic obrone. Jak za Aube dostaniemy 30 baniek gdzie pensja rosnie i ma kontrakt do 36 lat, to nie zastanawiałbym sie.

1

@Vampir707 Tak samo ona sie nie nadaje jak Korwin ze swoja partia. Skrajnym ugrupowaniom zdecydowane nie.

0

@inFLAMES Pomyślałes, że mogli to z nim wcześniej ustalić?
Barca musi sie pozbyc Depaya albo Aube, Desta, i oczywiście Umtiti, Brejt, kluby wiedza ze mamy presje i np Depaya chca za friko, bo wiedza ze chcemy sie pozbyć. Działanie na siłę tylko nam zaszkodzi, Kounde musi to tez zrozumieć.

1

@Borry Romero powiedział że nie.

0

@mm_ Powiem wiecej, na niedziele go nie zarejestruja wg. Romero

0

@Janas11224 Ale 34 lata i 50mln to ok?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?