tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Pawel13sz dlaczego mnie to nie dziwi. Chodź rozumiem. Trzeba się pozbyć piłkarzy z głową a nie na siłę za darmo.
0
@Culer_1906 FDJ powiedział nie, szukamy innej ofiary
2
@Jasialdinho wytłumacz mi co złe dziś robią?
0
@barcelonaLM Lucho po wygraniu przez MSN ligi później krwawił ogromnie. Ja nie chce jego powrotu
4
Najważniejsze jutro wygrać. Bez względu na styl. Robić swoje i nie patrzeć na innych. Remis, porażka to dramat psychiczny, dlatego tak bardzo wkur mnie strata pkt z Rayo
1
@MatPL poprostu RM nie jest frajerami jak my, posranymi po uszy
0
@Gaucho on zjechał z pensji więc już oszczędzamy, a Lecce będzie płacić za ilość meczy, więc jak się nie połamie to zaoszczędzimy, ale nie wiem ile
1
Tak się gra w piłkę, efektywnie, a nie kur ładnie. Jak my nie zaczniemy być efektywni to wiadomo
0
@Kimirionum oj będzie nas gnębił czulemani. Pozazdrościć kolesia.
8
@Adikson no bo my byliśmy cudowni z Rayo
0
@matiz1514 ja też dziś o tym myślałem. Lepiej niech wygrają
0
@Kimirionum Celta strzeli ale RM też
3
Czumani 3 kluczowe podania, 88% celnych podań, a gra 3 mecz. Patrząc Casemiro - Francuz to kupili za 20 baniek świetnego piłkarza.
0
@Wiktorek2002 patrzmy na siebie. A nie wylewy z wielkim Rayo.
1
@fcbarcafan19 nie ma opcji na kolesia. On jest lata świetlne przed wszystkimi.
1
@Nhyz zawsze ich lubiłem. Arteta wytrzymał kosmiczna krytykę rok temu na start. Więc kibicuje by do lm wrócili. Nie lubię Lvp ale lubię Klopa, więc kibicuje by Pepowi utarł nosa w PL, ale LM dla Pepa dlaczego nie. Zasłużył
0
@K0stek wszystko działa
0
@Vhaeraun koledzy ci wyjaśnili. Kup 1gb. Pytanie czy w kompie masz kartę GB :)
0
@Emhyr z drugiej strony, strzeli, będzie. Lewy ratuje Barcę, Lewy ciągnie Barcę, Barca bez Lewego nie istnieje. Dlatego nie czytam polskich portali
2
@Vhaeraun switch kup
2
@Emhyr a my za friko Depay
2
@MeGiZ trochę strzela w Pepa który w poprzednim sezonie go posadził na ławce, nawet nie mając 9-tki
0
@tristan87 nie ma tyle. Miał, ale teraz ma mniej bo rozbili mu na dłuższy kontrakt
0
@Medium Lecce zapłaci gdy zagra. Jak się połamie to Barca płaci, ma to sens. Chociaż ryzyko powinien brać piłkarz. Np Barca płaci połowę a druga polowe Lecce zawodnikowi jak się nie połamie.
0
@Emhyr odnoszę się do twojej odpowiedzi, nie czy tak będzie. Teraz czytam że Lecce chce płacić pensje ale w formie premii, za ilość meczy itd
0
@Emhyr jak nie dymanie, biorą piłkarza za którego mamy 100% płacić. To po co mamy go dać? Nie zmniejszy nam ffp. A ty jak zwykle masz inne zdanie. Pokażesz mi przykład gdzie piłkarz idzie na wypożyczenie i 100%placi jego obecny klub?
1
@tristan87 ale nas wszyscy dymają
1
@AllBundy Brejt ma podobno psa Portugalczyka. Może by go tak chcieli?
0
@goldmetaxa tak bo pensja 1,5mln Roberto robi nam vs 7-8 Auby. Plus około 20mln za transfer Auby
2
@Khajio czy najlepszy to seniorska piłka zweryfikuje.