3

@Pawel13sz dlaczego mnie to nie dziwi. Chodź rozumiem. Trzeba się pozbyć piłkarzy z głową a nie na siłę za darmo.

0

@Culer_1906 FDJ powiedział nie, szukamy innej ofiary

2

@Jasialdinho wytłumacz mi co złe dziś robią?

0

@barcelonaLM Lucho po wygraniu przez MSN ligi później krwawił ogromnie. Ja nie chce jego powrotu

4

Najważniejsze jutro wygrać. Bez względu na styl. Robić swoje i nie patrzeć na innych. Remis, porażka to dramat psychiczny, dlatego tak bardzo wkur mnie strata pkt z Rayo

1

@MatPL poprostu RM nie jest frajerami jak my, posranymi po uszy

0

@Gaucho on zjechał z pensji więc już oszczędzamy, a Lecce będzie płacić za ilość meczy, więc jak się nie połamie to zaoszczędzimy, ale nie wiem ile

1

Tak się gra w piłkę, efektywnie, a nie kur ładnie. Jak my nie zaczniemy być efektywni to wiadomo

0

@Kimirionum oj będzie nas gnębił czulemani. Pozazdrościć kolesia.

8

@Adikson no bo my byliśmy cudowni z Rayo

0

@matiz1514 ja też dziś o tym myślałem. Lepiej niech wygrają

0

@Kimirionum Celta strzeli ale RM też

3

Czumani 3 kluczowe podania, 88% celnych podań, a gra 3 mecz. Patrząc Casemiro - Francuz to kupili za 20 baniek świetnego piłkarza.

0

@Wiktorek2002 patrzmy na siebie. A nie wylewy z wielkim Rayo.

1

@fcbarcafan19 nie ma opcji na kolesia. On jest lata świetlne przed wszystkimi.

1

@Nhyz zawsze ich lubiłem. Arteta wytrzymał kosmiczna krytykę rok temu na start. Więc kibicuje by do lm wrócili. Nie lubię Lvp ale lubię Klopa, więc kibicuje by Pepowi utarł nosa w PL, ale LM dla Pepa dlaczego nie. Zasłużył

0

@K0stek wszystko działa

0

@Vhaeraun koledzy ci wyjaśnili. Kup 1gb. Pytanie czy w kompie masz kartę GB :)

0

@Emhyr z drugiej strony, strzeli, będzie. Lewy ratuje Barcę, Lewy ciągnie Barcę, Barca bez Lewego nie istnieje. Dlatego nie czytam polskich portali

2

@Vhaeraun switch kup

2

@Emhyr a my za friko Depay

2

@MeGiZ trochę strzela w Pepa który w poprzednim sezonie go posadził na ławce, nawet nie mając 9-tki

0

@tristan87 nie ma tyle. Miał, ale teraz ma mniej bo rozbili mu na dłuższy kontrakt

0

@Medium Lecce zapłaci gdy zagra. Jak się połamie to Barca płaci, ma to sens. Chociaż ryzyko powinien brać piłkarz. Np Barca płaci połowę a druga polowe Lecce zawodnikowi jak się nie połamie.

0

@Emhyr odnoszę się do twojej odpowiedzi, nie czy tak będzie. Teraz czytam że Lecce chce płacić pensje ale w formie premii, za ilość meczy itd

0

@Emhyr jak nie dymanie, biorą piłkarza za którego mamy 100% płacić. To po co mamy go dać? Nie zmniejszy nam ffp. A ty jak zwykle masz inne zdanie. Pokażesz mi przykład gdzie piłkarz idzie na wypożyczenie i 100%placi jego obecny klub?

1

@tristan87 ale nas wszyscy dymają

1

@AllBundy Brejt ma podobno psa Portugalczyka. Może by go tak chcieli?

0

@goldmetaxa tak bo pensja 1,5mln Roberto robi nam vs 7-8 Auby. Plus około 20mln za transfer Auby

2

@Khajio czy najlepszy to seniorska piłka zweryfikuje.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?