0

@barcelonaLM był dziś info. Obu kończy się kontrakt i nie ma jak przenieść pensji na następny sezon, a redukcja nie obniży wymogów ffp. A Busi nie chce przedłużać kontraktu

0

@PatrykBarca aha, no dil życia

0

@MrPGG może za mocne tempo wrzucił. Dla mnie to chore co oni robią. Zdrowie najważniejsze, nie rekordy

0

@ViscaBarca123 W najlepszym momencie RM sprzeda Casemiro, zarobi swietnie, a i pilkarz wygral juz wszystko co miał. A wezmie młodego bardzo mocnego pomocnika. RM ogromnie wzmacnia pomoc młodymi, którzy zastapia emerytów, a i na Emerytach zarabiaja. Patrz Ronaldo 100mln.

0

Ta zawsze każdy piłkarz co u nas ma być to wg. Le10sport również oferuje PSG. wierzę jak w świętego Mikołaja

0

@!34RC3!_0N4 a co ma piernik tu do wiatraka. Mówię kogo miał LE. Miał zgrana pakę po Pepie. To nie byli nowi piłkarze

0

@cules100pro Nie wywodzi sie, gral w młodzikach na 9-ce, ale i na skrzydle. Co nie znaczy że jest 9-tka Z jego obawa przed kontuzja na 9-tke kompletnie sie nie nadaje w tym momence. Co w presezonie tez pokazał.

1

@ObiwanKenobi Fati na 9-ce sie nie sprawdza. Za kazdym razem jak go tam wrzucamy gra słabo

4

@J4no Ale co pozniej wszyscy odejda czy jak :) Zgrywac sie beda cały sezon, czy kupisz ich dzis czy za tydzien.

0

@Mazi Kounde na DM :D a grał tam kiedyś?

6

@Zoker Na razie nie maja jak.

3

@mateusz1989VeB Na Depayu nie zarobimy, jest oferta dobra za Aube, a potrzebujemy kasy by wzmocnic chyba wieksza potrzebe jaka sa skrzydla obrony.

0

@nokia Iniesta, Xavi to słaby środek?

2

@!34RC3!_0N4 ten wuefista miał najlepszy atak świata. Oraz najlepszy środek świata

0

@messi564 Dumfriesa ten Holender?

1

@Nazio87 ciekawe czy zakwasy będzie miał

1

@Cule1234 Ciekawe czy sam Dest powiedział już tak

2

Iga uf. Ale u niej to wyraźnie głowa wróciła z poprzedniego sezonu. Gra swietnie by zaraz grać fatalnie, podanie tez nadal słabo. ale gra dalej.

0

Ale to Iga zjeb. Co z Igi forma to chyba nikt nie rozumie.

0

@Cule1234 Ale co w nocy wyślą :D

1

Brawo Iga, przełamanie.

0

@Cule1234 trafiłem w 100% co powie :D A coś o Kounde wiadomo?

0

@adi7adi8 Patrząc po 1 gemie pierwszego seta i pierwszym gemie 2 seta. To wyglada jak psychika. Bo zaczyna świetnie i dobrze serwuje.

0

Brawo Iga. Dobrze wyglada przy grze rywalki, ale co się dzieje z jej podaniem to chyba nikt nie wie, albo nie rozumie.

0

Ale fart Igi teraz. Zamknąć set, będzie łatwiej

2

@arasz1819 Ciekawe co jej dzieci na to. Że mamusia kłamie każdego dnia, zero godności. Wzór dla dzieci

11

@Nazio87 Calma Silva, nic niewiadomo, Barca się nie poddaje, Silva nie mówi nie. Nie dziękuj :D

0

Iga taka nakręcona widać. Dobrze

2

@Encore biedny kolejny po Rysku. @Survier roznice z BM. O który mecz ci chodzi? Ten ostatni 0-3?

0

@Nowy1103 ale ja nic nie obejrzałem jeszcze. Ale się domyślam że będzie polityk złodziej. Znasz takie u których ich nie ma?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?