tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM był dziś info. Obu kończy się kontrakt i nie ma jak przenieść pensji na następny sezon, a redukcja nie obniży wymogów ffp. A Busi nie chce przedłużać kontraktu
0
@PatrykBarca aha, no dil życia
0
@MrPGG może za mocne tempo wrzucił. Dla mnie to chore co oni robią. Zdrowie najważniejsze, nie rekordy
0
@ViscaBarca123 W najlepszym momencie RM sprzeda Casemiro, zarobi swietnie, a i pilkarz wygral juz wszystko co miał. A wezmie młodego bardzo mocnego pomocnika. RM ogromnie wzmacnia pomoc młodymi, którzy zastapia emerytów, a i na Emerytach zarabiaja. Patrz Ronaldo 100mln.
0
Ta zawsze każdy piłkarz co u nas ma być to wg. Le10sport również oferuje PSG. wierzę jak w świętego Mikołaja
0
@!34RC3!_0N4 a co ma piernik tu do wiatraka. Mówię kogo miał LE. Miał zgrana pakę po Pepie. To nie byli nowi piłkarze
0
@cules100pro Nie wywodzi sie, gral w młodzikach na 9-ce, ale i na skrzydle. Co nie znaczy że jest 9-tka Z jego obawa przed kontuzja na 9-tke kompletnie sie nie nadaje w tym momence. Co w presezonie tez pokazał.
1
@ObiwanKenobi Fati na 9-ce sie nie sprawdza. Za kazdym razem jak go tam wrzucamy gra słabo
4
@J4no Ale co pozniej wszyscy odejda czy jak :) Zgrywac sie beda cały sezon, czy kupisz ich dzis czy za tydzien.
0
@Mazi Kounde na DM :D a grał tam kiedyś?
6
@Zoker Na razie nie maja jak.
3
@mateusz1989VeB Na Depayu nie zarobimy, jest oferta dobra za Aube, a potrzebujemy kasy by wzmocnic chyba wieksza potrzebe jaka sa skrzydla obrony.
0
@nokia Iniesta, Xavi to słaby środek?
2
@!34RC3!_0N4 ten wuefista miał najlepszy atak świata. Oraz najlepszy środek świata
0
@messi564 Dumfriesa ten Holender?
1
@Nazio87 ciekawe czy zakwasy będzie miał
1
@Cule1234 Ciekawe czy sam Dest powiedział już tak
2
Iga uf. Ale u niej to wyraźnie głowa wróciła z poprzedniego sezonu. Gra swietnie by zaraz grać fatalnie, podanie tez nadal słabo. ale gra dalej.
0
Ale to Iga zjeb. Co z Igi forma to chyba nikt nie rozumie.
0
@Cule1234 Ale co w nocy wyślą :D
1
Brawo Iga, przełamanie.
0
@Cule1234 trafiłem w 100% co powie :D A coś o Kounde wiadomo?
0
@adi7adi8 Patrząc po 1 gemie pierwszego seta i pierwszym gemie 2 seta. To wyglada jak psychika. Bo zaczyna świetnie i dobrze serwuje.
0
Brawo Iga. Dobrze wyglada przy grze rywalki, ale co się dzieje z jej podaniem to chyba nikt nie wie, albo nie rozumie.
0
Ale fart Igi teraz. Zamknąć set, będzie łatwiej
2
@arasz1819 Ciekawe co jej dzieci na to. Że mamusia kłamie każdego dnia, zero godności. Wzór dla dzieci
11
@Nazio87 Calma Silva, nic niewiadomo, Barca się nie poddaje, Silva nie mówi nie. Nie dziękuj :D
0
Iga taka nakręcona widać. Dobrze
2
@Encore biedny kolejny po Rysku. @Survier roznice z BM. O który mecz ci chodzi? Ten ostatni 0-3?
0
@Nowy1103 ale ja nic nie obejrzałem jeszcze. Ale się domyślam że będzie polityk złodziej. Znasz takie u których ich nie ma?