tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Traba727 ciekawe bo kibice RM pisało wczoraj to samo o Barcie
0
@Traba727 tu chodzi o bycie nie obiektywnym, a nie to co piszesz. Tyle. To działa w dwie strony, obie strony nie są i nie będą obiektywne
0
@Traba727 nie, to pisanie jako kibic drużyny która ich nie lubi. Ba pisanie na stronie która zrzesza kibiców którzy im źle życzą. Debilem się jest siedzenie tu i liczenie że ktoś napisze. Wow RM gra ładnie, ah oh eh
0
@KrwawiaceoczyVEB trener Barcy B. Noje treneiro, daje rade na razie
0
Teraz widzę bramkę, Kurtula taki pazdziesz wpuścił. Szok
0
@Traba727 o nic nie lubimy Realu to dziwne?
0
@Katalończyk 99 kto ci broni zamiast mieć 100zl, mieć teraz 200zl?
2
RM ma tyle samo strzałów, celnych i groźnych sytuacji co Barca w całym meczu. Jakiś cud tylko może utrzymać ten wynik. Ale fakt, jak RM straci pkt to osłodzi wczorajszą wtopę
0
@Kamiloza91 styl ważny jest w łyżwiarstwie i skokach, nie w piłce noznej
0
@Emhyr Jep niestety.
0
Hubi idzie po set. Wiem, wiem, nie ma Iga na imię ale koleś ma szanse na turniej.
0
@Volk Ile tego nigdy już było, nigdy nikt LM nie obronił, nigdy nie 3 razy itd. blablabla
2
@mateusz1989VeB a u nas przyjmij podaj, przyjmij podaj do tyłu i tak 900-razy
0
@Xavi6:) jakby ci to wytłumaczyć. Aż 3 nowych w podstawie. :)
1
@Emhyr gładziutko dziś wleca. Almeria mimo setek nie wykorzysta, RM wkoncu wrzuci. 0-2, 0-3
0
@czółkovsky hehe kozackie :)
0
@OnlyUculele spokojne 0-3 Rm
0
@KrwawiaceoczyVEB Następca Xaviego coś czuję, jak nie odpali projekt
1
Sport, sport, sport, spoooort. Gówno wiedzą, gówno piszą. Od dwóch tygodni piszą o Umtitim w Olimpiakosie. Oczywiście jak zwykle fake
0
@Freudysta nie, nie szkoda, z Lecha, Legi drzecie lacha, ale Raków, no tak oni mogą być zmęczeni.
3
@mcsarna Tak wiemy, pamiętamy. Ale to był pierwszy mecz Guardioli. A Xavi jednak już trochę trenuje, prawda?
0
@J4no Mamy dwóch Pedrich to anulujmy transfer Silvy.
0
@michal26 może faktycznie ten Bellerin. Słaba ilość asyst ,ale oceny poprawne
1
@michal26 dokładnie, thx. Kto na PO. nie mam bladego pojęcia. Dziś sobie oglądałem transfermarkt i bieda straszna na tej pozycji
0
@Pawel13sz to wiemy, bo na bank będzie jeszcze Marcos Alonso. Którego nawet na ławce nie ma
0
@RosjaninBut Pedri gra świetnie. Gavi znika w konfiguracji z Pedrim. Jak grają razem gorzej to wygląda
0
@Cule1234 się kur obudzili.
0
@Pablit ma grać najlepszy, a nie bo młody i z la Masi. Chcesz oglądać dzieci to sobie Barcę B odpal
0
@Ali3231 Miał 2 asysty. To jest najlepszy PO Ligi?
1
@seba1324 Idziesz do apteki i kupujesz krople na wodę w uszach. pół dnia i przejdzie. Nie na ból uszu, a wodę.
500zł za to ze pomogłem. PS.