0

@Traba727 ciekawe bo kibice RM pisało wczoraj to samo o Barcie

0

@Traba727 tu chodzi o bycie nie obiektywnym, a nie to co piszesz. Tyle. To działa w dwie strony, obie strony nie są i nie będą obiektywne

0

@Traba727 nie, to pisanie jako kibic drużyny która ich nie lubi. Ba pisanie na stronie która zrzesza kibiców którzy im źle życzą. Debilem się jest siedzenie tu i liczenie że ktoś napisze. Wow RM gra ładnie, ah oh eh

0

@KrwawiaceoczyVEB trener Barcy B. Noje treneiro, daje rade na razie

0

Teraz widzę bramkę, Kurtula taki pazdziesz wpuścił. Szok

0

@Traba727 o nic nie lubimy Realu to dziwne?

0

@Katalończyk 99 kto ci broni zamiast mieć 100zl, mieć teraz 200zl?

2

RM ma tyle samo strzałów, celnych i groźnych sytuacji co Barca w całym meczu. Jakiś cud tylko może utrzymać ten wynik. Ale fakt, jak RM straci pkt to osłodzi wczorajszą wtopę

0

@Kamiloza91 styl ważny jest w łyżwiarstwie i skokach, nie w piłce noznej

0

@Emhyr Jep niestety.

0

Hubi idzie po set. Wiem, wiem, nie ma Iga na imię ale koleś ma szanse na turniej.

0

@Volk Ile tego nigdy już było, nigdy nikt LM nie obronił, nigdy nie 3 razy itd. blablabla

2

@mateusz1989VeB a u nas przyjmij podaj, przyjmij podaj do tyłu i tak 900-razy

0

@Xavi6:) jakby ci to wytłumaczyć. Aż 3 nowych w podstawie. :)

1

@Emhyr gładziutko dziś wleca. Almeria mimo setek nie wykorzysta, RM wkoncu wrzuci. 0-2, 0-3

0

@czółkovsky hehe kozackie :)

0

@OnlyUculele spokojne 0-3 Rm

0

@KrwawiaceoczyVEB Następca Xaviego coś czuję, jak nie odpali projekt

1

Sport, sport, sport, spoooort. Gówno wiedzą, gówno piszą. Od dwóch tygodni piszą o Umtitim w Olimpiakosie. Oczywiście jak zwykle fake

0

@Freudysta nie, nie szkoda, z Lecha, Legi drzecie lacha, ale Raków, no tak oni mogą być zmęczeni.

3

@mcsarna Tak wiemy, pamiętamy. Ale to był pierwszy mecz Guardioli. A Xavi jednak już trochę trenuje, prawda?

0

@J4no Mamy dwóch Pedrich to anulujmy transfer Silvy.

0

@michal26 może faktycznie ten Bellerin. Słaba ilość asyst ,ale oceny poprawne

1

@michal26 dokładnie, thx. Kto na PO. nie mam bladego pojęcia. Dziś sobie oglądałem transfermarkt i bieda straszna na tej pozycji

0

@Pawel13sz to wiemy, bo na bank będzie jeszcze Marcos Alonso. Którego nawet na ławce nie ma

0

@RosjaninBut Pedri gra świetnie. Gavi znika w konfiguracji z Pedrim. Jak grają razem gorzej to wygląda

0

@Cule1234 się kur obudzili.

0

@Pablit ma grać najlepszy, a nie bo młody i z la Masi. Chcesz oglądać dzieci to sobie Barcę B odpal

0

@Ali3231 Miał 2 asysty. To jest najlepszy PO Ligi?

1

@seba1324 Idziesz do apteki i kupujesz krople na wodę w uszach. pół dnia i przejdzie. Nie na ból uszu, a wodę.
500zł za to ze pomogłem. PS.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?