0

@ObiektywnyKibic121 Wiem, to będzie dokładnie to samo co sezon wcześniej. Raz wyjdzie a raz nie. Taktyka bez zmian

2

@Cyzix To wtedy powie, że lepiej :D

0

@agaFCB Marze by lots w koncu go zmienił, ale jak widac nie ma kto.

0

@Emhyr Dimitrevski cale 2 parady w środek bramki. Faktycznie jak szalony

1

@anxted Co by nie zrobil. Zawsze on winny

0

@ObiektywnyKibic121 Poczekaj strzałów, a ile celnych? Przypomnij. Pokażesz mi te cudowne parady, słupki?

1

@agaFCB A co, źle grał?

4

Tłumaczenie Xaviego, Wina efektywności, bo piłka nie chciała wpaść. Aha, no mieliśmy 50 sytuacji.

0

@kamiVeB Ta i dlatego musiał zejść. No bo przecież Xavi ma 50 rezerwowych.

1

@Katalończyk 99 To nie jest pierwszy mecz Xaviego

0

@DIPENNN I wszystkie siły znowu na środek pomocy. @Zoker a widziales by skrzydlowi obrony stworzyli cos w ofensywie?

0

@mateusz1989VeB W przeciwieństwie do Xaviego.

0

@ObiektywnyKibic121 Pedri był świetny, tylko czemu grał tak mało.

6

Gavi i Pedri razem za każdym razem grają średnio. Jakoś tak ci panowie jak grają razem to obaj tracą.

0

@ForcaBarca3 Xavi jest trenerem od Grudnia nie od Sierpnia.

0

@Sau_Ron Czekamy już 5 lat na słońce.

0

Kolejny element, gdzie tu skrzydła obrony w ofensywie? A pomysł na wzmocnienie to kolejny środkowy pomocnik.
Alba zawsze był słaby w defensywie to teraz mamy nijakiego w ofensywie.

2

Fatalny mecz taktyczny Barcelony, fatalny. Dlaczego Pedri schodzi? nie rozumiem. Dlaczego Dembele grał cały mecz, nie rozumiem.
Pomysł Xaviego - Skrzydło, a oni niech coś wymyślą.

Na plus, TS, czyli ten o którego najbardziej się obawiałem. Człowiek tłumaczył koniec sezonu brakiem sił. Oby jednak to nie był średni trener.

0

@ObiektywnyKibic121 na RM też tam grają jak myślisz dlaczego oni sobie radzą?

0

@Terapuls nie nie zaczął, wręcz wcześniej powinien zejść

0

Brawo Xavi. To była piękna taktyka, cudowna, normalnie wiem, że ten sezon będzie identyczny jak poprzedni, czyli bez pomysłu taktycznego. Chciałbym trenerów pokroju Klopp, to jest moje marzenie, ale to się nie spełni, wiadomo.

0

@ObiektywnyKibic121 czyli wynik sezonu ten sam.? Skoro obojętnie kogo nie kupisz wszyscy grają tak samo?

0

@ObiektywnyKibic121 i o to im chodzi. Sytuację groźne mamy 1-1. Chyba że jara ciebie miliard podań. To tak Brawa Barca. Mecz jest kalka poprzedniego sezonu. Rayo gra dokładnie to samo, Barca też.

0

@KierownikLucas widzisz gdzieś tu aspekt taktyczny?

0

@taris przecież Busi najlepszy na boisku. Ludzie zostawcie nazwiska, patrzcie na mecz

6

Xavi wypluty taktycznie w tym meczu. Ponownie

3

Raphinha jest do zmiany, słaby występ, mamy mega ławkę, niech rywalizują. Fati zapraszam, mają grać najlepsi.

0

@The_Man tak jak w lm. Czyli co ja też skreślamy?

0

Brawa dla TS, właśnie wtedy bramkarz potrzebny

0

@Drozdu7 od samego początku jak przyszedł Xavi, Alba tak wygląda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?