0

@michal26 oni się tam tłuką wieki. Czy słychać w TV Rosja - Ukraina z taką intensywnością jak na początku. Wiesz co będzie w TV jak Chiny z Tajwanem zaczną? Będzie Ukraina Rosja dokładnie tak samo, wzmianki ze coś było koniec

2

Dobrze posypiesz to i lepiej, jak z naszymi ptysiami z rządu

4

@Marcelinho99 dokładnie tak samo jest z grą. Przyjdzie Bernardo, będzie słabuje grał to ci co najbardziej go chcą powiedzą kto go kupił, za 80 baniek itd. Ba a najlepszy przykład Dembele, pisałem że koleś jest za free, to nie to złodziej, chce kontrakt itd. Zagrał dobrze zachwyty itd

5

@Peciak o tym czy Bernardo jest lepszy ocenisz za rok, albo jak was znam po 2 meczach. Miałbyc lepszy FDJ od Busiego, Nico, Artur to Xavi a Ferran miał śmigać na skrzydle jak szalony. Boisko pokaże.

1

@arasz1819 banda debili nakręcana sznaciakami. Zobacz tu opinie, sport coś wymyśli, i jep jazda. Więcej niż klub

0

@Cule1234 Ile ja bym dał by jutro było jasne, ale w to nie wierzę

0

@taris znalazłbym tu kilkudziesięciu takich idiotow. Bydło a nie kibice.

0

@arasz1819 a co się dzieje?

1

@JohnnyBarca Nie zna sie ten nasz Pep.

4

@dariooo Wtedy mamy problem z rejestracja. Módl sie by sie zgodził.

1

Czyli gra muzyka.

9

@Emhyr Taki Alba i jego wylewy :D

0

@pioz123 Bo taki kontrakt dostał. Pogadamy za 2 lata jak Auba i Lewy beda mieli po 36 lat i zarabiac beda po 18 baniek brutto, bo taki kontrakt dostali i to też jest chore, kreatywne by nie dać 11mln netto teraz czyli 22 mln brutto, ale rozbić na 4 lata wiedzac ze za 3 ich juz nie bedzie.

Tak, Lapcio i Alemany daja sensowne kontrakty vs to co było. Ale taki FDJ dostal kontrakt identyczny jak w PSG, taki sam Chelsea mu da, wiec to nie jest kasa z kosmosu dla kogos kto zapowiadał sie jako lider zespołu. Chore to co Bartek robił to z tymi średniakami albo słabymi, te pensje to jakis kuriozum. Ale gwiazd w stylu Lewy nie ściągniesz za 7 netto.

3

@pioz123 Ma kontrakt wiec co ma powiedzieć? Tak ide sobie? Zrezygnowałem z PSG z ta sama kasa, a teraz mnie nie chcecie? Zrezygnowałem z pensji z 2 lat bo covid a teraz mi jej nie oddacie? Nie chce isc do Manu bo ma wieksze ambicje niz LE ?

0

@Proxi A kogo RM demoluje :)

0

@Katalonbar Wole LM i LL niz to czy z nimi wygrywamy czy nie. Ale co kto lubi, a do 0-4 dostalismy od nich 4 razy pod rząd, więc co to zmienia?

0

@vangoor A ile jego meczy widziałeś. To, że nie jest modny na LR nie znaczy, że jest słaby.

2

@PatrychoO A o kim oni cały czas gadają? Nawet tu włażą bo u nich wieje sandałem. Ego jak zwykle

0

@Suzu Bartka tez nie zamknęli. Morawiecki tez nie siedzi itd. To ze coś prawnie spoko to znaczy, ze cały świat ma pierdzielic tylko o tych naszych kreatywnościach?

2

@mati14 Mój nick jest przed jego rządami :) A po drugie, kreatywność to kreatywność. Bartek oprócz złodziejstwa i oszustw tez wiecznie kombinował i ja szczerze mam już dość tych kreatywności.

0

@Emhyr Oficjalki nie było.

18

@Suzu Dla ciebie ten manewr jest w porządku? To kreatywność jak za Bartka

0

@tristan87 Nico pewnie

0

@Lionel_Messi10 Nie ma lepszego źródła od Benka. Ale jednak to ll.

2

@kubix05 ale nie jak Cou, Grie, Depay i inni którzy z góry dawali jakość?

0

SPORT wyluzujcie

2

@Borneo chodzi o to że daliśmy wygrać w drugiej turze Dudzie. Nie mając prezydenta te debile ch. By zdzialali

5

@Przemek2323 nie byłoby tego gdyby kur każdy myślący zamiast nie iść na wybory to w drugiej turze ruszyć mimo iż nie było Bosaka itd. Ale nie kur na PO nie zagłosuje to macie pełnia władze idiotow

2

@barcanawieki najlepsze źródło city wg. Kogo?

0

@arasz1819 no to albo zabitych albo rannych :) stracić rannego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?