tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 oni się tam tłuką wieki. Czy słychać w TV Rosja - Ukraina z taką intensywnością jak na początku. Wiesz co będzie w TV jak Chiny z Tajwanem zaczną? Będzie Ukraina Rosja dokładnie tak samo, wzmianki ze coś było koniec
2
Dobrze posypiesz to i lepiej, jak z naszymi ptysiami z rządu
4
@Marcelinho99 dokładnie tak samo jest z grą. Przyjdzie Bernardo, będzie słabuje grał to ci co najbardziej go chcą powiedzą kto go kupił, za 80 baniek itd. Ba a najlepszy przykład Dembele, pisałem że koleś jest za free, to nie to złodziej, chce kontrakt itd. Zagrał dobrze zachwyty itd
5
@Peciak o tym czy Bernardo jest lepszy ocenisz za rok, albo jak was znam po 2 meczach. Miałbyc lepszy FDJ od Busiego, Nico, Artur to Xavi a Ferran miał śmigać na skrzydle jak szalony. Boisko pokaże.
1
@arasz1819 banda debili nakręcana sznaciakami. Zobacz tu opinie, sport coś wymyśli, i jep jazda. Więcej niż klub
0
@Cule1234 Ile ja bym dał by jutro było jasne, ale w to nie wierzę
0
@taris znalazłbym tu kilkudziesięciu takich idiotow. Bydło a nie kibice.
0
@arasz1819 a co się dzieje?
1
@JohnnyBarca Nie zna sie ten nasz Pep.
4
@dariooo Wtedy mamy problem z rejestracja. Módl sie by sie zgodził.
1
Czyli gra muzyka.
9
@Emhyr Taki Alba i jego wylewy :D
0
@pioz123 Bo taki kontrakt dostał. Pogadamy za 2 lata jak Auba i Lewy beda mieli po 36 lat i zarabiac beda po 18 baniek brutto, bo taki kontrakt dostali i to też jest chore, kreatywne by nie dać 11mln netto teraz czyli 22 mln brutto, ale rozbić na 4 lata wiedzac ze za 3 ich juz nie bedzie.
Tak, Lapcio i Alemany daja sensowne kontrakty vs to co było. Ale taki FDJ dostal kontrakt identyczny jak w PSG, taki sam Chelsea mu da, wiec to nie jest kasa z kosmosu dla kogos kto zapowiadał sie jako lider zespołu. Chore to co Bartek robił to z tymi średniakami albo słabymi, te pensje to jakis kuriozum. Ale gwiazd w stylu Lewy nie ściągniesz za 7 netto.
3
@pioz123 Ma kontrakt wiec co ma powiedzieć? Tak ide sobie? Zrezygnowałem z PSG z ta sama kasa, a teraz mnie nie chcecie? Zrezygnowałem z pensji z 2 lat bo covid a teraz mi jej nie oddacie? Nie chce isc do Manu bo ma wieksze ambicje niz LE ?
0
@Proxi A kogo RM demoluje :)
0
@Katalonbar Wole LM i LL niz to czy z nimi wygrywamy czy nie. Ale co kto lubi, a do 0-4 dostalismy od nich 4 razy pod rząd, więc co to zmienia?
0
@vangoor A ile jego meczy widziałeś. To, że nie jest modny na LR nie znaczy, że jest słaby.
2
@PatrychoO A o kim oni cały czas gadają? Nawet tu włażą bo u nich wieje sandałem. Ego jak zwykle
0
@Suzu Bartka tez nie zamknęli. Morawiecki tez nie siedzi itd. To ze coś prawnie spoko to znaczy, ze cały świat ma pierdzielic tylko o tych naszych kreatywnościach?
2
@mati14 Mój nick jest przed jego rządami :) A po drugie, kreatywność to kreatywność. Bartek oprócz złodziejstwa i oszustw tez wiecznie kombinował i ja szczerze mam już dość tych kreatywności.
0
@Emhyr Oficjalki nie było.
18
@Suzu Dla ciebie ten manewr jest w porządku? To kreatywność jak za Bartka
0
@tristan87 Nico pewnie
0
@Lionel_Messi10 Nie ma lepszego źródła od Benka. Ale jednak to ll.
2
@kubix05 ale nie jak Cou, Grie, Depay i inni którzy z góry dawali jakość?
0
SPORT wyluzujcie
2
@Borneo chodzi o to że daliśmy wygrać w drugiej turze Dudzie. Nie mając prezydenta te debile ch. By zdzialali
5
@Przemek2323 nie byłoby tego gdyby kur każdy myślący zamiast nie iść na wybory to w drugiej turze ruszyć mimo iż nie było Bosaka itd. Ale nie kur na PO nie zagłosuje to macie pełnia władze idiotow
2
@barcanawieki najlepsze źródło city wg. Kogo?
0
@arasz1819 no to albo zabitych albo rannych :) stracić rannego?