5

@Przemek2323 nie byłoby tego gdyby kur każdy myślący zamiast nie iść na wybory to w drugiej turze ruszyć mimo iż nie było Bosaka itd. Ale nie kur na PO nie zagłosuje to macie pełnia władze idiotow

2

@barcanawieki najlepsze źródło city wg. Kogo?

0

@arasz1819 no to albo zabitych albo rannych :) stracić rannego?

0

@Pawel13sz gomes też tak umiał

0

@Cule1234 Jak mu przedłuża kontrakt w zamian to się wkurw.

2

@tomek8756 dziwne ze nie wybrali Murzynki która jest Lesbijka i czuje się mężczyzna. Byłoby politycznie

0

@Peciak Pogadamy za 2 lata. Gdy Auba bedzie miał 35 lat, a kontrakt jeszcze 2 lata.

1

@Emhyr Nazwiska jeszcze nigdy nic nie wygrały.
Patrz PSG, MC itd. Liczy sie czy piłkarze pasuja, oraz słabe pkt. A słabe pkt mamy w postaci boków obrony i bramkarza.

0

@Kondziubarca To go sprzedajmy a nie oddawajmy. Skoro sie bija wykorzystac

0

@czółkovsky To Rabio tym bardziej nie przyjdzie.

1

@SkilledHydra16 Boisko i wyniki zweryfikuja, a nie Nazwiska

2

@Zoker Z jednej strony zginęło 70k cywili. A z drugiej zakończyło to wojne. Cholera wie co dobre

0

@szkutnik91 To jest SPORT. Czy nadal nie widzicie, że kazdy ich news jest informacja nakrecajaca? To pieski Bartka, plus gówno, a nie maja źródła w klubie.

0

@Songo91 Ta za wszy go kupia

0

@Medium Tak jak wy zakochani. Ślepota dziala w dwie strony

0

Kabaret i tyle.

1

@Fenelon No i co PO ma z tym wspólnego? Zwykły pierdolet polityczny Sławusia.

0

@GeneralXavi Tu bardziej chodzi o to, że jako prezes odpowiada tez majatkiem za finanse. Pewnie chodziło o zamkniecie biezacego roku itd by nie musiał płacić, a później niech sie martwia

0

@Kidd Pique, Eric też wraca

0

@mcsarna wszystkich rozwalimy 9-0

3

@sonek przecież on rok temu zrezygnował z pensji, przesuwając znaczna część na koniec, a część rezygnując . A kontrakt który ma rozwiązać, jeśli to prawda to ten z 2020 za Bartka

7

@mateusz1989VeB jedno cieszy, że nie jesteśmy najgorzej zarządzanym klubem. Manu wszystkich na głowę bije. Tyle kasy na transfery wydają na pensje, a skład? :)

3

@panczo no 2024 to dwa

0

@Coutinho007 A nie wpadłeś na pomysł ze może poprostu talenty okazały się nie wystarczający skoro nigdzie nie pobawili?. A Cucu daje radę w PL tak swoją droga

1

@Coutinho007 No Pedri zostal wypożyczony jeszcze na rok zanim przyszedł.

1

@Janiama To jest spoko miejsce dla niego. U nas nie pogra, albo pogra ogony, a tam złapie doświadczenia.

0

@arasz1819 Barcelona? Nie znam człowieka

0

@Emhyr tej mendzie to wierzyć jak Pisowi. Czyli winny

0

@Marcin91fcb z 30 minut temu, że Pique się zgadza a Busi nie. Ale wiesz ile tu newsów leci na 30 minut.

1

@Deviler A Jo. Sory teraz doczytałem. To jednak jest to możliwe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?