tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Przemek2323 nie byłoby tego gdyby kur każdy myślący zamiast nie iść na wybory to w drugiej turze ruszyć mimo iż nie było Bosaka itd. Ale nie kur na PO nie zagłosuje to macie pełnia władze idiotow
2
@barcanawieki najlepsze źródło city wg. Kogo?
0
@arasz1819 no to albo zabitych albo rannych :) stracić rannego?
0
@Pawel13sz gomes też tak umiał
0
@Cule1234 Jak mu przedłuża kontrakt w zamian to się wkurw.
2
@tomek8756 dziwne ze nie wybrali Murzynki która jest Lesbijka i czuje się mężczyzna. Byłoby politycznie
0
@Peciak Pogadamy za 2 lata. Gdy Auba bedzie miał 35 lat, a kontrakt jeszcze 2 lata.
1
@Emhyr Nazwiska jeszcze nigdy nic nie wygrały.
Patrz PSG, MC itd. Liczy sie czy piłkarze pasuja, oraz słabe pkt. A słabe pkt mamy w postaci boków obrony i bramkarza.
0
@Kondziubarca To go sprzedajmy a nie oddawajmy. Skoro sie bija wykorzystac
0
@czółkovsky To Rabio tym bardziej nie przyjdzie.
1
@SkilledHydra16 Boisko i wyniki zweryfikuja, a nie Nazwiska
2
@Zoker Z jednej strony zginęło 70k cywili. A z drugiej zakończyło to wojne. Cholera wie co dobre
0
@szkutnik91 To jest SPORT. Czy nadal nie widzicie, że kazdy ich news jest informacja nakrecajaca? To pieski Bartka, plus gówno, a nie maja źródła w klubie.
0
@Songo91 Ta za wszy go kupia
0
@Medium Tak jak wy zakochani. Ślepota dziala w dwie strony
0
Kabaret i tyle.
1
@Fenelon No i co PO ma z tym wspólnego? Zwykły pierdolet polityczny Sławusia.
0
@GeneralXavi Tu bardziej chodzi o to, że jako prezes odpowiada tez majatkiem za finanse. Pewnie chodziło o zamkniecie biezacego roku itd by nie musiał płacić, a później niech sie martwia
0
@Kidd Pique, Eric też wraca
0
@mcsarna wszystkich rozwalimy 9-0
3
@sonek przecież on rok temu zrezygnował z pensji, przesuwając znaczna część na koniec, a część rezygnując . A kontrakt który ma rozwiązać, jeśli to prawda to ten z 2020 za Bartka
7
@mateusz1989VeB jedno cieszy, że nie jesteśmy najgorzej zarządzanym klubem. Manu wszystkich na głowę bije. Tyle kasy na transfery wydają na pensje, a skład? :)
3
@panczo no 2024 to dwa
0
@Coutinho007 A nie wpadłeś na pomysł ze może poprostu talenty okazały się nie wystarczający skoro nigdzie nie pobawili?. A Cucu daje radę w PL tak swoją droga
1
@Coutinho007 No Pedri zostal wypożyczony jeszcze na rok zanim przyszedł.
1
@Janiama To jest spoko miejsce dla niego. U nas nie pogra, albo pogra ogony, a tam złapie doświadczenia.
0
@arasz1819 Barcelona? Nie znam człowieka
0
@Emhyr tej mendzie to wierzyć jak Pisowi. Czyli winny
0
@Marcin91fcb z 30 minut temu, że Pique się zgadza a Busi nie. Ale wiesz ile tu newsów leci na 30 minut.
1
@Deviler A Jo. Sory teraz doczytałem. To jednak jest to możliwe.