0

@BulaKG dobry pomysł.

0

@Janiama inna liga, inny styl, inna taktyka, wszystko inne. To nie takie proste dla trenera wjechać i stworzyć coś nowego. To też weryfikacja samego trenera czy potrafi. To tak jak z piłkarzami ilu już wielkich było, zmieniło ligę i ni ma. Najlepszy przykład Hazard.

0

@draxidox on nie traci piłek, on daje różniez pograć obrońcom.

0

@draxidox on nie ma więzadeł. Przeszkadzały mu by wyskakiwać na 6 metrów.

0

@kuz jak wszyscy z Ajaxu.

0

@Janiama Aż jestem ciekawy twojego kupony, uważasz że Iga zacznie grać na swoje możliwości?

3

@MarcinVeB10 Niech zgadnę, ładne miasto, fajna pensja, grac nie muszę.

1

@Barcanajlepszyteam Masz racje pomyliłem, z 1-nka wygrał ale Medvedevem.

0

@BoreekxD Niestety wiem

0

@kuz Mam dokładnie to samo zdanie. To cholernie kluczowa pozycja na boisku. Trent z LVP

0

@PatriBarca Może zamiast Silvy to Trent, słabszy w obronie, ale skrzydło, ofensywa oj bardzo pod nas. Do tego nasz ziomek bo wielokrotnie mówi, że nam kibicuje

0

@!34RC3!_0N4 Sergi ma rok kontratu, pewnie znajdziemy zastepce i wyleci, Fati, no chyba talent juz pokazał, prawda? Dest cos pokazał?

2

@anxted Trzaskowski załatwiał tylko kolorowe beczki.

1

@Firestone Jak z każdym dzieciakiem, który odchodzi. Tak samo będzie z Abde, Collado, Puig, w juniorach to i salta możesz robić, piłka seniorska to inny świat

0

Jest łatwa bańka do zgarnięcia od rządu.
Dają 1mln za wskazanie sprawcy zanieczyszczenia Odry. Ja już wysłałem TUSK, czekam na nagrodę

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28787139,morawiecki-ws-odry-doszlo-do-opieszalosci-niektorych-sluzb.html#s=BoxMMtCzol2

1

@mateusz1989VeB pójdę dalej, jak nie będzie takiego wyniku po 45 minutach to już niech nie wychodzi z szatni

0

@RoberDzik Jak kupisz na 6 miesięcy to wyjdzie wam po 20zl dodam.

1

@Janiama Ważne kto liczy pkt tak mówią :D Na powagę gratuluje wyczucia i wiedzy.

0

@!34RC3!_0N4 3/4 sezonu w szpitalu.

8

@Emhyr Kto był lepszy w presezonie? Nazwisko gra, czy kto ile daje?

1

@MrPGG No kogoś teraz nie będzie zabierał, jest taka paka, ze wszystkich nie zabierze

2

@Pawel13sz I tak nic nie zdziałają. On do MANU nie pójdzie

0

@mordini123 Bardziej się opłaca C+, Eleven, Polska sport premium za 240zl - 6 miesięcy. Wychodzi 40zł. Jak znajdziesz kompana to 20zl bo można oglądać na 2 urządzeniach jednocześnie

0

@Croocers Na pół roku jest 240zl. to jest 40zl, jak znajdziesz kompana i podzielisz na dwa konta to 20zl miesięcznie. To już spoko chyba

0

Czytam ze wykupując canal+online można korzystać jednocześnie na 2 urządzeniach. Głupie pytanie, ale czy te dwa urządzenia to nie istotne jakie i jaki IP. Można to dzielić miedzy 2 osoby wtedy sobie i oglądać jednocześnie ten sam mecz?

1

@michal26 Na razie mecze pokazują ze nie, wolny elektron raczej u nas każdego zabija. Grie nie wiadomo do końca co za pozycje miał, Cou to samo. Leo jest jedyny ale tego pana nie ma co porównywać z nikim. U nas jednak uważam ze każdy musi mieć swoją konkretna pozycje i grać na swojej najlepszej pozycji.

1

@FCB_dimiC Sami piszecie kogo miał w pomocy i z taka pomocą pięknej piłki oczekiwaliście?

2

@takisobiektos Wygrał ostatnio z Djoko, wygrał z Kyrgiosem, jest top 10. Tak może nie jest to 1-ka jak Iga, ale on gra w czasach gdzie w męskim tenisie są kozacy. Iga kogo ma za rywalki w TOP 10? Oczywiście to czysta teoria, a nie hejt, ale Iga w czasach Radwanskiej była by na podobnym poziomie co Radwańska

0

@michal26 U Depaya problem jest taki, że on nie jest przyklejony do 1 pozycji. Ani to 9-tka, ani skrzydłowy. Jak wchodzi to robi spore zamieszanie bo gra i w Pomocy i na szpicy i na skrzydle. Umiejętności ma, ale moim zdaniem on nie pasuje do nas.

4

@Oskar00 I z taka pomocą zdobył LL, PK, półfinał LM przegrywając 1 mecz. Dodatkowo przegrał 1 ostatni mecz w LL.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?