tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr a ja to co Klop.
1
@VeB10Ronnie tak jak jestem z tych co piszą o szanowaniu kontraktów itd. Tak tego kolesia nie łapie, nie gra, nie jest powoływany, klub chce za darmo dać mu odejść. To i tak mało, dodatkowo koleś jest milionerem ale i tak najważniejsze by mu kasę wypłacić. Zrobić tak jak ktoś pisze, rozwiązać kontrakt ostatniego dnia o 23.5.niech sobie tą kasą dupe wyciera
3
@Culer_1906 kawał bestii. @michal26 czasem mam wrażenie że dla was najważniejsze by był nowy. Nie ważne czy to coś da, zmieni, czy ma sens
1
@Emhyr I tyle go widzielim. @Janas11224 oby pograł tak jak piszesz
3
@Emhyr może ma ale nie w Hiszpanii. Dla mnie to typ co robi przesiew miliarda bzdur w internecie.
3
@Emhyr I co w tym złego? Wolisz sport, MD które wymyślają? Ja tam FR szanuje bo jak wrzuca news to wiem że to sprawdzony news, czy to od dziennikarzy czy ze swoich źródeł. Nie analizuje innych lig, więc jak on wrzuca z Anglii itd, to znaczy że ma to gdzieś sprawdzone
1
@KichuBlaugrana oprócz tego że nagle dźwięk uciekł, albo się zmienił to w sumie ok. Jakość obrazu ok. Ale ja obejrzałem dwa mecze
4
@macio_944 BM chciał 50 i dostał 50. Leeds chciało 65 i dostało 65 z Sevilla to samo. Alemany jest świetny, ale to nie jest tak, że ktoś zrezygnuje z kasy. Kombinacje są na zmiennych i na pensji piłkarzy. Tu jest magia Alemanyego.
2
@RobiS no i ile razy wygrałeś na tasiemcach? Właśnie przez to Bukmacherki rosną jak na drożdżach bo ludzie myślą że wygrają tysiące.
0
@Kgorecki2500 dodałbym jeszcze z 30 meczy, będzie większa szansa
0
@Robert1603 Ten zimny prysznic mamy od 5 lat. Długo będą się jeszcze oblewać? Jeszcze trzy mecze i będziemy pisać. Sezon przejściowy.
0
@AlexDark00 no właśnie nie jest. Zerknij sobie na statystyki vs co było przed Xavim. Zobacz ostatni mecz, naszych skrzydłowych z obrony tam nie ma, to że Araujo nie ma to naturalne, ale Alba.
0
@AlexDark00 Taki Ultra ofensywny, że od czasu Xaviego po za połowę nie wychodzi, bo gra tez tylko defensywnie
0
@arasz1819 Mówisz ze dożyjemy tych czasów. Oby @Emhyr Klop to moje marzenie ale nierealne, LVP gra wlasnie na skrzydlowych obroncow, u Xaviego widac ma byc wrecz odwrotnie co martwi.
1
@AlexDark00 aż za bardzo. Wtedy wystarczy Araujo.
0
@Emhyr w takim wypadku Araujo wystarczy. Nowoczesny PO to głównie wzmocnienie ofensywy
0
@KibicBarcy123 Dlatego ma aż 3 asysty? W calej swojej historii
0
@AlexDark00 ma 3 asysty, myślę że zbawienie u nas z kosmosu. Cały świat już trzęsie portkami
0
@thebaanqn a wyobrażasz sobie Casemiro na prawej obronie, ja też nie. Piłkarze muszą grać tam gdize grają najlepiej
0
@Cule1234 aha, skrzydłowi ratunkiem. No ok, co kto lubi
0
Koleś który ma 24 lata i uwaga w klubach ma 2 bramki i 3 asysty ma być zbawienie PO. Dobranoc
0
@AmigoBlancos Barca miała ponad 20. I mówi się dramat mecz, każdy dziennikarz Polski tak pisze, to jak to jest?
0
@Messibestplayerintheworld nic więcej niż ci panowie wymienieni, więc po co to?
1
@Kgorecki2500 jutro je przegrasz
0
@Cule1234 I oni są lepsi od Desta? Aha
2
@MesQueUnClub96 to Hubi moczy mecz, a nie rywal wygrywa. Trochę jak za Igi, ilość błędów koszmar
0
Hubi też chyba umoczy. Słaby weekend się zapowiada na koniec
0
@GeneralXavi oglądam Barcę za długi by nie oglądać znowu. Ale ostatnie lata to dramat dla nas. RM wszystko jak spieprzy naprawia, a my. No właśnie my nadal marzymy o dna.
1
@GeneralXavi to nie wiara w RM. To fakty. Od kilka lat tak jest i statystyk nie oszukasz. W obie strony, Barca cierpi więc zazwyczaj traci pkt
0
@Traba727 no patrz byłeś na meczu RM. Dlaczego mnie to nie dziwi. Pzdr