0

@Pablit ma grać najlepszy, a nie bo młody i z la Masi. Chcesz oglądać dzieci to sobie Barcę B odpal

0

@Ali3231 Miał 2 asysty. To jest najlepszy PO Ligi?

1

@seba1324 Idziesz do apteki i kupujesz krople na wodę w uszach. pół dnia i przejdzie. Nie na ból uszu, a wodę.
500zł za to ze pomogłem. PS.

0

@PatrykBarca Bez Mbappe i kadra byłaby idealna

1

@Hubsao Śliczna kobieta, nie napompowana jak balon. Powiedziałbym naturalna, ale wiadomo jak jest kasa to i .... :D

2

@tomek8756 Chyba faktycznie agregat sobie do domu zakupie.

0

@Pilka_jest_okragla ta, a z Meksykiem biegali jak opętani, wczoraj im się przypomniało że są zmęczeni

0

@Kusco15 dziennikarz Tier, miotły. Ale co tam

0

@FioletoweOczy wierzysz we wszystko co mówią dziennikarze?

1

@Kusco15 a jak udowodnią ze to my.

0

@Cule1234 Jak za darmo to będzie dramat. Mówcie co chcecie, ja nie kupuje że zrobił wiele do nas przychodząc. Kontrakt to kontrakt. Ma jeszcze rok, chce odejść kasa

3

@BialutkiFCB Ty na powagę widzisz problem w ataku?

6

@Solmyr Akcja wyszła bardzo dobrze. Koleś wyszedł sam na sam.

0

@SinMistico Jeśli za niego ma być Silva, to nawet ja jestem za. W Napadzie mamy spore grono piłkarzy.

1

@BaroPodertos Ciekawe jak odpali. Ale pozycja i kasa korci powiedzeniem, dlaczego nie my.

1

@Rastafarnianin Dobre i prawdziwe :D

0

@kamilop Bellerin w Betisie . 2 asysty, to jest ten nasz wybawiciel PO?

1

@kamilop Valverde trochę u nas byl. I zrobil swoje bardzo dobrze

3

@Janiama Tzn. Ja po tym jak Xavi przyszedł właśnie widziałem jaki on ma pomysł, wysoki pressing, gra skrzydłami. Tylko, ze nie z każdym rywalem się da tak grać. Wszyscy raczej już wyczytali Barce co beda grac i my dokładnie to robimy. Tez nie widzę planu B. No Klopem to Xavi nie jest. Dla mnie to trener idealny, ale niestety nie realny :(

1

@FCB_dimiC jeśli na zewnątrz zasięg jest dobry, to kupić router z antena zewnętrzna kierunkowa. Wtedy spokojnie da radę. Ale jak na zewnątrz tez dupa to nic nie zrobisz, może inny operator, bo wiadomo ze maja różne rozmieszczenie swoich anten, częstotliwości itd.

0

@FCB_dimiC chciałem to samo napisać. Dodam ze pracuje 16 lat w tym, nie polecam z allegro itd. UKE zawita po 7 dniach.

4

@arasz1819 Teraz się dzieciaki rozpędzić nie mogą bo podobno za rok ma przyjść Leo, blokuje ich na odległość.

2

@Rewolucja123 To niech wygra. Wtedy pogadamy

0

@Kante Jeśli chodzi o połączenia telefoniczne to wificalling. Internet Mobilny nie ma.

0

@MESSIah16 nikt go nie zwalnia, chłop pracuje od Grudnia. Razem z Lapciem mówią że walczą o LM I LL. Więc czekamy cierpliwie zatem.

2

@AlcazarFCB no i zepsułeś im zabawę

0

@Ali3231 kiedy był najlepszym po w lidze?

6

@MesQueUnClub08 Dobrze ze faktycznie wczoraj było widać ta klepke, te akcje 1:1, dryblingi. Miodzio

4

@Kgorecki2500 Czerwień to nie wiem za co. Busi nie machnął ręką, Jak masz się odwrócić naturalne i gdzie ma te łapy sobie wsadzić?

4

@Comentateiro Na koniec sytuacji koleś jest sam na sam. Chciałbym byśmy mieli takie problemy. Co nie zmienia faktu ze foszek Żółwia słaby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?