tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pablit ma grać najlepszy, a nie bo młody i z la Masi. Chcesz oglądać dzieci to sobie Barcę B odpal
0
@Ali3231 Miał 2 asysty. To jest najlepszy PO Ligi?
1
@seba1324 Idziesz do apteki i kupujesz krople na wodę w uszach. pół dnia i przejdzie. Nie na ból uszu, a wodę.
500zł za to ze pomogłem. PS.
0
@PatrykBarca Bez Mbappe i kadra byłaby idealna
1
@Hubsao Śliczna kobieta, nie napompowana jak balon. Powiedziałbym naturalna, ale wiadomo jak jest kasa to i .... :D
2
@tomek8756 Chyba faktycznie agregat sobie do domu zakupie.
0
@Pilka_jest_okragla ta, a z Meksykiem biegali jak opętani, wczoraj im się przypomniało że są zmęczeni
0
@Kusco15 dziennikarz Tier, miotły. Ale co tam
0
@FioletoweOczy wierzysz we wszystko co mówią dziennikarze?
1
@Kusco15 a jak udowodnią ze to my.
0
@Cule1234 Jak za darmo to będzie dramat. Mówcie co chcecie, ja nie kupuje że zrobił wiele do nas przychodząc. Kontrakt to kontrakt. Ma jeszcze rok, chce odejść kasa
3
@BialutkiFCB Ty na powagę widzisz problem w ataku?
6
@Solmyr Akcja wyszła bardzo dobrze. Koleś wyszedł sam na sam.
0
@SinMistico Jeśli za niego ma być Silva, to nawet ja jestem za. W Napadzie mamy spore grono piłkarzy.
1
@BaroPodertos Ciekawe jak odpali. Ale pozycja i kasa korci powiedzeniem, dlaczego nie my.
1
@Rastafarnianin Dobre i prawdziwe :D
0
@kamilop Bellerin w Betisie . 2 asysty, to jest ten nasz wybawiciel PO?
1
@kamilop Valverde trochę u nas byl. I zrobil swoje bardzo dobrze
3
@Janiama Tzn. Ja po tym jak Xavi przyszedł właśnie widziałem jaki on ma pomysł, wysoki pressing, gra skrzydłami. Tylko, ze nie z każdym rywalem się da tak grać. Wszyscy raczej już wyczytali Barce co beda grac i my dokładnie to robimy. Tez nie widzę planu B. No Klopem to Xavi nie jest. Dla mnie to trener idealny, ale niestety nie realny :(
1
@FCB_dimiC jeśli na zewnątrz zasięg jest dobry, to kupić router z antena zewnętrzna kierunkowa. Wtedy spokojnie da radę. Ale jak na zewnątrz tez dupa to nic nie zrobisz, może inny operator, bo wiadomo ze maja różne rozmieszczenie swoich anten, częstotliwości itd.
0
@FCB_dimiC chciałem to samo napisać. Dodam ze pracuje 16 lat w tym, nie polecam z allegro itd. UKE zawita po 7 dniach.
4
@arasz1819 Teraz się dzieciaki rozpędzić nie mogą bo podobno za rok ma przyjść Leo, blokuje ich na odległość.
2
@Rewolucja123 To niech wygra. Wtedy pogadamy
0
@Kante Jeśli chodzi o połączenia telefoniczne to wificalling. Internet Mobilny nie ma.
0
@MESSIah16 nikt go nie zwalnia, chłop pracuje od Grudnia. Razem z Lapciem mówią że walczą o LM I LL. Więc czekamy cierpliwie zatem.
2
@AlcazarFCB no i zepsułeś im zabawę
0
@Ali3231 kiedy był najlepszym po w lidze?
6
@MesQueUnClub08 Dobrze ze faktycznie wczoraj było widać ta klepke, te akcje 1:1, dryblingi. Miodzio
4
@Kgorecki2500 Czerwień to nie wiem za co. Busi nie machnął ręką, Jak masz się odwrócić naturalne i gdzie ma te łapy sobie wsadzić?
4
@Comentateiro Na koniec sytuacji koleś jest sam na sam. Chciałbym byśmy mieli takie problemy. Co nie zmienia faktu ze foszek Żółwia słaby