tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY Widziałeś statystyki Bellerina w Betisie. Po co on nam? To Dest ma lepsze, ba Roberto z brakiem meczy
1
Jak sprzedamy FDJ, Depay, Auba, przyjdzie Silva to jak oceniacie wtedy okienko i skład, będzie tryplet?
2
@Deviler A Fati cos z wolnego kiedyś strzelił?
0
@Coutinho007 I kosztował 40 baniek.
17
Sprzedać, będzie na raty, które mamy
0
@Cvzx Poprzedni sezon Betis. 22 mecze , 2 asysty. Czym ma się on różnic od Roberto/Dest?
1
@Janiama Widać to było wczoraj i to bardzo. @ElTomas ale na Silve stac?
1
@HavertzKai My musimy kupić prawdziwego prawego obrońce. To trzeba zrobić
0
@mekston O którejdzis finał?
0
@J4no Zobaczymy za jakiś czas, czy nie lepiej oglądać samemu :D
9
Ale co Lewy robi z Polakami to jego.
Pierwszy raz moja żona oglądała mecz ze mną, ba komentowała, dopingowała, miałem niezły ubaw mówiąc jej, że tak wyglądają mecze Barcy ostatnio. Planuje jak co roku wyskoczyć z kumplem na 1 mecz, nagle chce jechać.
0
@Jonyx nie oszukujmy się ale 18=latek nie daje rady
0
@Cvzx problem to my mamy na skrzydłach obrony
1
@Janiama mnie martwi brak pomysłu taktycznego. Zmian w trakcie jak nie idzie, nie ma planu b.
1
@Lionel_Messi10 Dziś grał Alba, Busi, wczesniej Leo, Suarez itd i zawsze ich się wini, gra ich mniej, a gra identyczna albo i gorsza. Niech odchodzą i dziś, ale lepszych nie ma
0
@Lionel_Messi10 Winnych widzę już mamy
0
@Emhyr Lapcio powiedział, ze nie ma przejściowych i gramy o wszystko. Chyba, ze odwołają jak Mati Pandemie
0
@Transu96 Poczekają aż się potknie i znowu powiedzą ze, a nie mówili
0
@ObiektywnyKibic121 Niestety ja tez
0
@michal26 W następnym go nie będzie. Pogadamy o następcy jak zagrał
0
@Ronnie1992 Aha, dziękuję. W ch.. merytoryki
0
@michal26 A czyli Busi w sumie lepszy, ale wymagania większe to słabszy. Ma to sens
0
@pioz123 Klarownych, rozumiesz co to jest? Chyba ze dla ciebie metr obok z 19 metrów to klarowna.
0
@macio_944 Gavi zdecydowanie najsłabszy z 3-ki, ale krytykujesz Busiego, dalej nie czytam szkoda czasu
0
@ObiektywnyKibic121 Nie musi, ale wtedy kiedy trzeba to się gra poprostu inaczej.
0
@Ronnie1992 A jak ocenisz mecz wielkiej przyszłej gwiazdy Gavi np? vs Eryczek?
0
@Aragorn33 A z tych 20-tu ile kojarzysz faktyczni klarownych? celnych strzałów?
0
@ObiektywnyKibic121 Wiem, to będzie dokładnie to samo co sezon wcześniej. Raz wyjdzie a raz nie. Taktyka bez zmian
2
@Cyzix To wtedy powie, że lepiej :D
0
@agaFCB Marze by lots w koncu go zmienił, ale jak widac nie ma kto.